Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 25

Sorosas: klimato kaita yra didžiausia pasaulio problema

Sorosas: klimato kaita yra didžiausia pasaulio problema

Pasak George'o Soroso, didžiausia problema, su kuria šiuo metu susiduria pasaulis, yra ne trečiasis pasaulinis karas, o klimato kaita.

Milijardierius globalistas teigė, kad Rusijos pralaimėjimas Ukrainoje yra "neišvengiamas" ir pasaulis turi pasiruošti pereiti prie pagrindinės problemos, kuri, Soroso nuomone, yra visuotinis atšilimas ir Arkties ledynų tirpimas.

Breitbart praneša: Nuteistas už prekybą viešai neatskleista informacija prekiautojas parašė straipsnį Irish Examiner, pavadintą "Rusijos pralaimėjimas yra neišvengiamas ir leis pasauliui susitelkti į tikrąją problemą - klimato kaitą".

Finansininkas atrodė sutrikęs, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino įsiveržimas į Ukrainą atitraukia pasaulio lyderių dėmesį nuo šių svarbių klausimų, nors jis bent jau susilaikė nuo karų poveikio klimatui ir pastangų didinti karinę gamybą, tačiau išreiškė įsitikinimą, kad šis konfliktas jų ilgai nedomins, nes Rusijos pralaimėjimas yra "neišvengiamas".

"Žinoma, žinau, kad nemažai autoritetingų leidinių paskelbė straipsnių, kuriuose piešiamas kur kas niūresnis karo eigos vaizdas. Kaip juos suderinti su optimistine nuomone, kurios laikausi aš? Tik spėjant, kad tai buvo sėkminga dezinformacijos kampanija", - siūlė Sorosas, o galimybė, kad jis gali klysti, matyt, net nebuvo svarstoma.

"Rusijos imperializmo pralaimėjimas turės toli siekiančių pasekmių likusiam pasauliui. Jis atneš didžiulį palengvėjimą atviroms visuomenėms ir sukels milžiniškų problemų uždaroms visuomenėms. Svarbiausia, kad pasaulis galės susitelkti ties didžiausia problema - klimato kaita", - užbaigė jis žodžiais, kuriuos tie, kurie Ukrainoje mano, kad, pasibaigus kovoms, jų šalies atstatymas ir parama veteranams, karo invalidams, karo našlėms ir našlaičiams gali būti kur kas svarbesni rūpesčiai.

Atrodo, kad didžioji Soroso straipsnio dalis buvo skirta jo paties, kaip geopolitinio aiškiaregio, kvalifikacijai pagerinti, pavyzdžiui, pabrėžiant, kad "dauguma svarbių prognozių, kurias [Miuncheno saugumo konferencijoje] apie karą išsakiau prieš mėnesį, įskaitant tai, kad galingas Ukrainos pavasario puolimas lemtingai pakeis padėtį, greičiausiai išsipildys".

P komentaras: Sorosas, kiek suprantu, panikuoja....karas, per ilgai eina. Jis to neplanavo, kas Rusija pradės karinius veiksmus... O, gal atvirkščiai, gal todėl Rusija ir pradėjo tai, kad Sorosas neįgyvendintu savo planų... prisidengdamas "karu" įvesti savo darbotvarkę. Kas gali paneigti... O, klimato kaita... tai kontrolė, energetika (žlugdoma pramonė), žemės ūkis (nėra maisto), populiacija (mažinti žmonių skaičių, nes gamtai blogai).... rezultate, kai tu valdai tai... valdai ir kontroliuoji žmonija. Manau, greitu laiku, jei jie norės įgyvendinti, ką pardėjo...turi nutraukti karą... ir vėl prisidengdami... gerai tikslais.... kurie vėliau bus panaudoti... ką ir suplanavo.

Užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 09:15 Kaip susigrąžinti mylimąjį?
Su tokiu klausimu į psichologus kreipiamasi gana dažnai. Galima sakyti, nuolat. Todėl mes nusprendėme sudaryti trumpą sąrašą universalių rekomendacijų, kaip elgtis tokio pobūdžio stresinėje situacijoje.

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau