Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 7

Testas, Ką Tai Pasako Apie Jus

Iš pirmo žvilgsnio jie nedaug kuo skiriasi. Bet pabandykite atsakyti, kuris iš jų patiria didesnį stresą.

Tai ne mįslė, ir čia nėra teisingų ar klaidingų atsakymų. Bet jūsų pasirinkimas gali daug pasakyti apie jūsų asmenybę ir požiūrį į pasaulį.

Daug nesvarstykite.  Svarbiausia – pirmas įspūdis.

1 veidas

Esate labai geras žmogus ir turite gerą širdį. Jūs mėgstate padėti kitiems. Tada pasijuntate laimingi, svarbūs ir reikalingi. Jūs negalite abejingai praeiti pro vargstančius.

Jūs labai jautrūs. Lengvai ir greitai pasiduodate emocijoms. Kartais verkiate dėl smulkmenų arba dėl jų šokinėjate iš džiaugsmo.

Jūs labai atsakingas žmogus. Niekada nesišvaistote tuščiais žodžiais ir visada vykdote savo užduotis bei pažadus. Jumis galima pasitikėti.

Esate ambicingas, atkaklus ir labai darbštus žmogus. Visada gaunate, ko norite.

2 veidas

Pati svarbiausia jūsų vertybė – laisvė. Jums reikia daug erdvės ir laisvės. Kartais kyla problemų su visuotinų taisyklių laikymusi. Esate maištininko tipo. Jums patinka gyventi gyvenimą savaip, dažnai tyčia kitaip nei dauguma.

Jūs visą gyvenimą ką nors veikiate. Jums patinka iššūkiai ir atrasti naujus kelius. Sekti paskui minią – ne jūsų stilius. Jūs plaukiate aukštyn pasroviui arba kur nors į šoną, kur giliau. Jūs – individualistas, nestandartinis, išsiskiriantis žmogus.

Jūs įkvepiate daugelį žmonių. Keliate smalsumą ir susižavėjimą. Bet ne visiems pakanka drąsos sekti paskui jus.

Jūs esate kiek chaotiškas ir neorganizuotas žmogus. Jūs daug kalbate, garsiai ir ne visada į temą. Daug juokiatės. Esate tipiškas pleibojus ir amžinas klajūnas.

Šaltinis: lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.10.2020 laikas 22:43 Valome gerklę nuo gleivių ir skreplių

Gerklės ar nosies užgulimas yra dažniausios kosulio ir kvėpavimo takų sąjungininkas ir priežastis. Plaučiuose susikaupę skrepliai prisideda prie šių sveikatos problemų. Tačiau ši problema negresia gyvybei, ji daro įtaką gyvenimo kokybei.

...

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 20:05 Saugokis Jums Pučia Iliuziją! Naujoji Pasaulio Tvarka Ateina 18+

LTanon ir NeCentroEkspertas apie šios dienos svarbiausias naujienas bei įdomiausius procesus.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 17:30 Naujas tyrimas: mus gali stebėti ateivių civilizacijos
Esama apie 1000 žvaigždžių sistemų, kuriose jei būtų ateivių civilizacijos, jos galėtų mus stebėti iš tolo, skelbia naujas tyrimas.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 08:27 Kuo skiriasi pasiturinti moteris nuo vargstančios

Savo turtų mes nesinešiojame visur su savimi. Tai kodėl gatvėje iš pirmo žvilgsnio beveik neklystamai galime įvertinti moters turtinę padėtį. Kuo skiriasi turtingų ir skurstančių moterų elgsena?

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 19:32 Keisti dalykai, vykę anomalinėje Skinwalker rančoje
Anomalinės zonos, esančios Slinwalker rančos apylinkėse, istorija išgarsėjo daugiausia verslininko Roberto Bigelou dėka. Jam priklauso viešbučių tinklas „Budget Suites of America“ ir jis yra kompanijos „Bigelow Aerospace“, užsiimančios kosminiu turizmu, įkūrėjas....

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 08:57 Asmenybės Analizė: Kuri Moteris Laiko Rankose Ne Savo Vaiką?
Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Šiais laikais būtina mokėti daryti logines išvadas. Mus supa tiek daug ženklų, kad juose sunku susigaudyti. Reikia pasitelkti ir dėmesį, vaizduotę, pastabumą ir sveiką protą. Šio nedidelio testo užduotis – apžiūrėti paveikslėlį ir interpretuoti atskirus jo elementus....

Skaityti daugiau