Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 25

Asmenybės Analizė: Kuri Moteris Laiko Rankose Ne Savo Vaiką?

Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Šiais laikais būtina mokėti daryti logines išvadas. Mus supa tiek daug ženklų, kad juose sunku susigaudyti. Reikia pasitelkti ir dėmesį, vaizduotę, pastabumą ir sveiką protą. Šio nedidelio testo užduotis – apžiūrėti paveikslėlį ir interpretuoti atskirus jo elementus.

Šiuo atveju tai trys moterys, laikančios ant rankų kūdikį. Tačiau tai nereiškia, kad jos visos yra motinos. Kuri iš pavaizduotų moterų nėra mama, nors prie savęs glaudžia kūdikį​?

Atsakymai

Teisingo atsakymo čia nėra – kiekvienas iš variantų yra visai tikėtinas, tačiau jie reiškia visai ką kita.

Jūsų pasirinkimas šį tą sako apie jūsų asmenybę.

1 moteris

Jūs – taiki ir kukli. Mokate klausytis, o išvesti jus iš pusiausvyros – tikras menas. Jus supa daug patikimų žmonių, kuriais visada galima pasikliauti. Jums patinka dirbti, ilsėtis ir žaisti kartu su bendraminčiais. Vienatvė – ne jūsų stichija. Asmeniniame gyvenime jūs stengiatės visų pirma sužavėti žmones savo asmenybe, o ne išvaizda.

2 moteris

Jūs nesate vienišė, bet vertinate laiką, praleistą vienumoje. Turite keletą patikrintų draugų. Jums nepatinka nuspėjami žmonės. Mėgstate laužyti leistinas ribas. Dėl mylimo žmogaus padarysite viską, bet išsiskyrus jums prireiks daug laiko, kad atsigautumėte.

3 moteris

Jums būdinga ramybė ir atsargumas. Nemėgstate rizikuoti, jeigu tai nebūtina. Geriausiai jaučiatės tarp draugų, kurie galėtų jus ištraukti iš bet kokių nemalonumų. Turite daug entuziazmo ir esate labai smalsi, todėl jums labai sunku įtikti. Jūsų partneris turi atitikti sudėtingus kriterijus. Jūs absoliučiai nepakenčiate prieštaravimų.

Šaltinis

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.12.2020 laikas 08:02 Detektyvų karalienė Agata Kristi
Anglų rašytojos Agatos Kristi intriguojantys detektyviniai romanai pagal tiražą (daugiau nei 4 mlrd. egzempliorių daugiau nei šimtu kalbų) tarp britų leidinių nusileidžia tik Biblijai ir garsiojo dramaturgo bei poeto Viljamo Šekspyro kūriniams....

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 22:25 Ką daryti jeigu dėvint kaukę rasoja akiniai?
Koronos laikais kaukės nešiojimas privalomas daugelyje situacijų, pavyzdžiui, naudojantis viešuoju transportu. Kaukė gali būti nepatogi tiems, kurie nešioja akinius. Dėvint kaukę dėl iškvepiamo šilto oro akiniai aprasoja. Laimei, yra keletas patarimų, kaip to išvengti....

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 21:49 Pasninkas – organizmo valymo metas. Paskutinė pasninko diena

Nuo lapkričio 30 d. prasideda adventas – laiko tarpas, kai laukiama Kristaus gimimo. Pagal senus papročius, per adventą žmonės pasninkauja, nevalgo mėsos ir riebių patiekalų, kad organizmas išsivalytų bei pasiruoštų naujiems metams.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 08:56 Situation Update – Nov. 30th – Is Joe Biden preparing to CONCEDE? Rumors emerge of Biden seeking pardon deal from Trump

By some accounts, Joe Biden is preparing to concede the election and is reaching out to Trump to negotiate a pardon for all the crimes committed by himself and his family members.

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 08:43 Nuomonės Ir Komentarai: Barakudų Pasaulis
Neprotingų gyvūnų gražesni, spalvingesni, ryškesnės išvaizdos būna patinai. Stengiasi atkreipti kitos lyties dėmesį ir po įnirtingos kovos su kitais norinčiaisiais patelę renkasi nugalėtojas. Pas mus atvirkščiai - puošiasi, ryškinasi, vilioja ir po varžytuvių su kitomis norinčiomis vyrą renkasi mote...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 07:55 Silkės salotos/mišrainė su obuoliais ir avokadais
Aš šias salotas-mišrainę su silkę gaminu kiekvienais metais per Kūčias, nes ji yra mano šeimos mėgstamiausia. Kad nepažeisti įvairių tradicijų, tuomet pasigaminu ir veganišką majonezą, kad nebūtų naudojami gyvulinės kilmės produktai....

Skaityti daugiau