Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 27

2021 m. pasaulis išvys „nelaimes“, o žmoniją užvaldys „galingas drakonas“, tačiau bus galima išgydyti vėžį, prognozavo akla aiškiaregė Vanga

„Daily Mail“ (Didžioji Britanija): 2020 m. apvertė pasaulį aukštyn kojomis, tačiau jei kas nors tikisi atokvėpio kitais metais, jis turėtų gerai pagalvoti - teigia akla aiškiaregė iš Bulgarijos. Kokius įvykius jai pavyko numatyti, kur klydo ir kas laukia pasaulio 2021 m?

  • Akloji bulgarų būrėja Baba Vanga mirė 1996 m., Būdama 85 metų
  • Bet ji paliko prognozes kiekvieniems metams iki 5079
  • Taigi, ji prognozavo, kad 2021 m. pasaulį užvaldys „galingas drakonas“, ir trys „milžinai“ susijungs
  • Ji taip pat numatė „katastrofas ir nelaimes“, bet prie to pačio ir vaistus nuo vėžio
  • Galiausiai ji pranašavo, kad D. Trampas, kuris spalį užsikrėtė koronavirusu, persirgs „mirtina liga“.

2020 m. apvertė pasaulį aukštyn kojomis, tačiau, jei kas nors tikisi atokvėpio kitais metais, jis turėtų gerai pagalvoti - teigia akloji aiškiaregė iš Bulgarijos Baba Vanga.

Pranašė prognozavo, kad 2021 m. „daugybė kataklizmų ir didelių nelaimių“ užgrius pasaulį, trys „milžinai“ susivienys ir žmoniją užvaldys „galingas drakonas“.

„Laikai bus sunkūs“, - aiškino aiškiaregė prieš pat mirtį 1996 m., pridurdama, kad „žmones išskirs jų tikėjimas“.

Ką Baba Vanga atspėjo ir ko ne?

2019 m.: Trampo ir Putino išbandymai

Prognozė: Baba Vanga prognozė 2019 metų pasirodė labai panaši į jos pranašystes 2020 ir 2021 metams. Ji taip pat numatė D.Trampo ligą ir pasikėsinimą į Putiną. Taip pat ekonomikos žlugimą Europoje.

Rezultatas: D.Trampas ir Putinas išgyveno, nors D.Trampas užsikrėtė koronavirusu 2020 m. spalio mėn. koronavirusas smarkiai paveikė Europos ekonomiką.

2018 m.: Kinijos kilimas

Prognozė: Kinija taps kita didinga supervalstybe, o Veneroje bus rasta nauja energijos forma.

Rezultatas: Kinijos pasaulinės galios statusas po Babos Vangos mirties padidėjo, tačiau nėra didelio pagrindo kažkaip išskirti 2018 m. Veneroje didelių atradimų nebuvo.

2017 m.: Amerikos pabaiga

Prognozė: 44-asis Amerikos prezidentas bus paskutinis. Pagal kai kurias versijas ji netgi numatė, kad jis bus juodas.

Rezultatas: Barakas Obama iš tikrųjų tapo pirmuoju afroamerikiečiu Amerikos prezidentu. Tačiau 2017 metų sausį jį pakeitė 45-asis prezidentas Donaldas Trampas.

2016 m.: Europos pabaiga

Prognozė: būrėja sakė, kad 2016 m. Europa „nustos egzistuoti“, numatydama „apleistas erdves ir dykvietes, neturinčias jokio gyvenimo“.

Rezultatas: „Brexit“, žinoma, sukrėtė Europą, tačiau „nustoti egzistuoti“ - jau per daug.

2004 m.: Cunamis per Padėkos dieną

Prognozė: „Didžiulė banga apims visą pakrantę su visais miestais ir gyventojais, ir viskas išnyks po vandeniu. Viskas ištirps kaip ledas “.

Rezultatas: 2004 m. cunamis „Padėkos diena“ nusiaubė Indoneziją, Šri Lanką, Indiją, Tailandą ir kitas šalis, žuvo daugiau nei 230 000 žmonių.

2001 m.: Rugsėjo 11 d. teraktas

Prognozė: Baba Vanga numatė „siaubą“ Jungtinėms Valstijoms, 1989 m. įspėdama, kad „amerikiečių broliai pateks į plieno paukščių antpuolį“.

Rezultatas: rugsėjo 11 d. teroro išpuolis, kuriame dalyvavo keturi pagrobti orlaiviai, nužudė apie 3000 žmonių. „Plieniniuose paukščiuose“ galite pamatyti lėktuvų metaforą.

1979 m .: Rusijos atgimimas

Prognozė: 1979 m. Baba Vanga numatė būsimą Rusijos viešpatavimą ir „Vladimiro šlovę“, kurioje šalis taps „pasaulio valdove“.

Rezultatas: Rusijoje pasirodė stiprios valios lyderis, vardu Vladimiras, tačiau nuo 1979 m. Maskva prarado supervalstybės statusą.

Kai kurie „drakoną“ aiškino kaip Kinijos dominavimo padidėjimą.

Prieš mirtį būrėja pranašavo, kad 2021 m. bus rastas vaistas nuo vėžio.

Ji prognozavo: „Ateis diena, kai vėžys bus surištas geležinėmis grandinėmis“.

Baba Vanga tapo kultine asmenybe tarp sąmokslo teoretikų po to, kai, kai kurios iš jos pranašysčių pataikė į taikinį.

Tačiau pastaraisiais metais daugelis abejojo jos priskiriamų pranašysčių patikimumu, nes ji pati jų neužrašė.

Vangos priskirtos prognozės galioja iki 5079 m., kai, jos nuomone, ateis pasaulio pabaiga.

Aiškiaregė prognozavo, kad 2021-aisiais Donaldas Trampas, taps kurčias ir susirgs mirtina liga, Vladimiras Putinas taps pasikėsinimo auka, o Europoje įvyks musulmonų ekstremistų surengta cheminė.

Paguodai D. Trampui ir Putinui reikia pažymėti, kad praėjusių dvejų metų prognozės jiems žadėjo beveik tą patį, tačiau šios prognozės juos pralenkė - nors JAV prezidentas šiais metais sirgo koronavirusu.

Apskritai Baba Vanga ne kartą pranašavo Europai „musulmoniškų ekstremistų“ armiją su cheminiu ginklu.

Aklos būrėjos pasekėjai jau daugelį metų cituoja tą pačią pranašystę apie Europos žlugimą, tačiau nieko panašaus iki šiol neįvyko. Daugelis suprantančių linkteli, atsaku į jos pranašystes, kad Europa „nustos egzistuoti“ 2016 m., kai Didžioji Britanija prabalsavo už išstojimą iš ES, sukrėtusi Briuselį - su toli siekiančiomis politinėmis pasekmėmis.

Tačiau net uoliausias aiškiaregės šalininkas neįsipareigos tvirtinti, kad Europai liko „apleistos erdvės ir dykvietės, neturinčios jokio gyvenimo“. Jos numatytas „didysis musulmonų karas“ Europoje taip pat atidedamas. Negalima atmesti pasikėsinimo į Putino gyvybę, nes 2012 metais tikrai pavyko užkirsti kelią sąmokslui jį nužudyti.

Tačiau Rusijos prezidentą supa gerai parengtas snaiperių būrys, kurio vienintelė misija yra išlaikyti jį gyvą. Be to, anot Babos Vangos, Putinas turėtų dažniau žiūrėti į dangų: milžiniškas meteoritas turėtų nukristi ant Rusijos.

Baba Vanga mirė 1996 m., būdama 85 metų. Ji dažnai buvo vadinama „Balkanų Nostradamu“. Ji paslaptingai prarado regėjimą per audringą audrą, kai jai buvo 12 metų. Įtariama, kad po kelių dienų jos šeima ją rado - purviną, vos gyvą ir smėliu apgaubtas akis. Vėliau ji tvirtino, kad jos pirmoji vizija atsiskleidė, kai ji dingo. Tada ji nusprendė, kad jai suteikta galia numatyti ateitį ir gydyti kitus.

Jos šalininkai teigia, kad Vanga numatė 2001 m. rugsėjo 11 d. išpuolius, sakydama, kad „du plieniniai paukščiai“ užpuls „amerikiečius brolius“. Ji pasakė: „Siaubas, siaubas! Amerikiečių broliai pateks į plieninių paukščių antpuolį. Krūmuose staugs vilkai, o nekaltų kraujas trykš kaip upė “. 2001 m. rugsėjo 11 d. keturi teroristų pagrobti lėktuvai siaubė Ameriką, todėl „plieninių paukščių“ spėjimą galima laikyti teisingu.

Jos pranašystės paprastai yra pakankamai miglotos, kad kas nors galėtų patikėti, jog jos išsipildė, ir būtent šis „tikslumas“ pavertė ją legenda.

Remiantis jos prognozėmis, nėra autoritetingų šaltinių, ir nėra jos tiksliai išnagrinėtos, ekspertai mano, kad daugelis jų yra tiesiog išplatinami per Rusijos socialinius tinklus.

Tarp jai priskirtų mažiau laimingų prognozių buvo tai, kad Barakas Obama taps „paskutiniuoju Amerikos prezidentu“. Donaldas Trampas įtikinamai įrodė jos neteisybę 2017 m. sausio 20 d.

Vanga taip pat prognozavo, kad badas pasaulyje baigsis iki 2028 m., Marso kolonijos įsigis branduolinius ginklus iki 2256 m., o Žemė taps negyvenama iki 2341 m.

1979 m. Ji pasakė rašytojui Valentinui Sidorovui, kad Rusija taps „pasaulio valdove“, kai Europa virs „dykuma“.

„Viskas ištirps, kaip ledas, išliks nepažeistas tik vienas dalykas - Vladimiro šlovė, Rusijos šlovė“, - tariamai sakė ji, turėdama omenyje Putiną.

Skaitytojo komentarai:

Blunt Crunt

- Galingas drakonas užvaldys žmoniją. Tai akivaizdu: Velsas užvaldys pasaulį.

Anon

Vaistas nuo vėžio jau rastas, tačiau farmacijos kompanijos neuždirbs tiek pinigų, jei bus paleista.

Smile smile smile

Kinija paims viršų, kokia staigmena. Jie daugelį metų supirkinėjo kitų skolas, pas juos buvo viskas suplanuota, iki to momento, kada reikia išleisti koronavirusą.

Montygirl

Net sugedęs laikrodis du kartus per dieną parodo teisingą laiką.

Steyners

Jokios rugsėjo 11-osios ji neišpranašavo. Ir nė viena iš jos prognozių nepasitvirtino. Taigi manau, kad 2021 m. gruodžio mėn. „Daily Mail“ paskelbs dar vieną šios močiutės pranašysčių dalį - ir vėl niekas neišsipildys. Na, ar baisu?

Citizen

Šiemet Borisas išeis į pensiją, o jį pakeis Michaelas Gove'as.

Ashley Farrons

Dieve, ją kas mėnesį iškasą.

Granston

Kartą ėjau pas būrėją, tačiau jis pasirodė užsidariusi dėl nenumatytų aplinkybių.

Two pounds of flesh

Vaistas nuo vėžio - juokauji! Farmacijos kompanijos pelnosi ne iš vaistų, o iš palaikomojo gydymo.

Jules467

Jokių Vaistų nuo vėžio nebus. Per daug žmonių iš šios ligos uždirba, per daug pinigų.

Seanyboy

Tiesą sakant, Kinija ką tik laimėjo III pasaulinį karą, neiššaudydama nė vieno šūvio, o kitas JAV prezidentas bus debiliškas senelis. Kas gali būti blogiau? Karalienė Meghan Markle?

Steelfly

Palaukite, vaikinai, aš turiu viziją. Tolimame krašte vyks karas ... dėl religijos ... Turtingieji taps dar turtingesni, o vargšai mirs.

The Hobgoblin

O, štai mano mama buvo aiškiaregė, priešingai, ir kaskart sušukdavo: "O aš sakiau!"

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 10
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.01.2021 laikas 22:33 Parapsichologas prognozuoja karą su ateiviais ir 9 savaites Pragaro
Vienas iš svarbiausių šiuo metu JAV forumuose svarstomų klausimų yra visokių mistikų, parapsichologų ir kitų ekstrasensų, kurie iš anksto numatė dvi prezidento kadencijas Donaldui Trampui, klausimas. Pranašysčių buvo daug, be to, jas dažnai išsakydavo labai iškilūs žmonės, kurių įrašuose yra daugybė...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 20:20 Obuolių, svogūnų ir raudonėlių arbata: slaptas sveiko gyvenimo receptas
Ši iš svogūnų, raudonėlių ir obuolių pagaminta arbata yra daugelio žmonių paslaptis, kad natūraliai išliktų sveiki ir apsieitų be vaistų bei dirbtinių preparatų iš parduotuvės. Vartodami šią svogūnų arbatą su raudonėliais ir obuoliais, sustiprinsite imunitetą, ir žymiai sumažinsite virusinių ir kit...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 18:04 NSO dideliu greičiu paniro į vandenyną netoli Lantanos paplūdimio, Florida, JAV
Lantana - savivaldybė, įsikūrusi Palm Bičo grafystėje (Florida, JAV). Žiūrėdamas paplūdimyje padarytą vaizdo įrašą, liudininkas aptiko nenustatytą objektą, kuris per sekundės dalį dideliu greičiu nėrė iš didelio aukščio tiesiai į vandenyną....

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 13:05 Endokrinologas: „Skydliaukės problemos? Kiekvieną dieną būtinai suvalgykite bent po 1 trynį"
„Tu esi nusiteikusi isteriškai… Valgyk, dukra, dietinį kiaušinį“- bandė nuraminti vargšas karalius princesę iš animacinio filmo „Brėmeno muzikantai“. Ne veltui jis tikėjo maistine kiaušinių verte, nes skydliaukės ligų simptomai yra nervingumas, dirglumas ir depresija. Todėl kiaušinių valgymas yra vi...

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 21:59 Aš naudoju 2 kartus per metus ir praktiškai nesergu. Šį receptą naudoju jau antrą dešimtį metų ...
Garsaus akademiko Amosovo pasta: "Aš naudoju 2 kartus per metus ir praktiškai nesergu. Šį receptą naudoju jau antrą dešimtį metų ..." Nė viena sezoninė cholera manęs negriebę! Kada paskutinį kartą sirgau - nepamenu (vienos dienos peršalimas kas 2 metus nesiskaito) ......

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 08:13 Situation Update, Jan 26th – Trump makes moves toward parallel presidency as Biden agenda blockaded
The resistance to the corrupt Biden agenda is gaining steam and it’s now clear that numerous elements of the political machine are lining up to block Biden’s actions.

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 23:35 Kiaulienos sprandinės šašlykų marinavimas su alumi ir svogūnais
Šitaip užmarinuotas kiaulienos sprandinės šašlykas gaunasi itin gardus bei sultingas. Aš gamindama beveik visada renkuosi tamsų alų, nes jis yra stipresnio skonio, bet išties galima rinktis ir kitą alaus rūšį, tą kurią labiausiai mėgstate....

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 23:35 Kiaulienos sprandinės šašlyko marinavimas su citrinomis bei svogūnais
Tai tikriausiai yra pats skaniausias mano kiaulienos šašlykų marinavimo būdas. Sprandinė iškepusi būna labai minkšta bei sultinga, o citrinos suteikia itin nuostabų prieskonį. Visos draugės jau paprašė recepto.

Skaityti daugiau