Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Balandžio » 29

Aiškiaregės Vangos patarimai užklupus gyvenimo negandoms ir kaip jų išvengti

Turbūt ne kartą teko girdėti apie bulgarų tautos pasididžiavimą, aklą aiškiaregę, žiniuonę ir pranašę Vangą (1911-1996). Pilnas žiniuonės vardas - Vangelija, tačiau ilgainiui žmonės ją pradėjo vadinti tiesiog močiute Vanga. Šiuo metu aiškiaregė jau mirusi, tačiau net ir dabar visą pasaulį stebina jos išsipildžiusios pranašystės. Dar būdama gyva aiškiaregė Vanga stebėtinai tiksliai išpranašaudavo ateitį, natūraliais būdais gydydavo žmones, troško jiems padėti ir mokė gyventi teisingai.

Nors Vanga buvo bemokslė ir nemokėjo rašyti, dėka jos sesers Liubkos, kuri lydėjo aiškiaregę visur ir visada, šiandiena galime perskaityti unikalių žiniuonės patarimų įvairiais gyvenimo klausimais. Taigi.

Žiniuonės Vangos patarimai užklupus gyvenimo negandoms ir kaip jų išvengti

* Jeigu jūsų gyvenime jau kurį laiką tęsiasi nesėkmingas laikotarpis ir norite, kad jis pasibaigtų, ir pagaliau aplankytų sėkmė, per mėnulio jaunatį perstatykite namuose baldus.

* Jeigu norite, kad jūsų namų slenksčio neperžengtų blogi žmonės, ar nepatektų koks kitas blogis, virš įėjimo į namus pakabinkite kryželiu surištas šeivamedžio šakeles.

* Niekada po valgio nepalikine nesuvalgyto net mažiausio gabalėlio duonos, nes taip galite pritraukti skurdą į namus. Jeigu duoną kažkuo apipylėte, ar dėl kitų priežasčių nebegalite ar nebenorite jos valgyti, geriau palesinkite paukštelius ar pašerkite kitus gyvūnus. Svarbiausia duonos neišmesti.

* Jeigu nenorite patirti kas yra skurdas ir badas, niekada nepalikite į duonos kepalą įsmeigto peilio.

* Jeigu nuo jūsų nusisuko sėkmė, pabarstykite visas palanges druska ir palikite tol, kol pajusite, kad vėl pradėjo sektis. Tada nubraukite druską nuo palangės į maišelį, taip, kad neliestumėte jos rankomis, o maišelį užkaskite toliau nuo namų.

* Po pagalve pasidėkite česnako skiltelę, ji apsaugos nuo neigiamos energijos, padės atsikratyti įvairių ligų ir pagerins savijautą.

* Jokiu būdu negalima bartis ar ginčytis namuose, kuriuose minkoma tešla arba kepamas pyragas. Tokiu metu net blogos mintys gali pritraukti nesėkmes, o pyragas neišeis.

* Nevalgykite ir negerkite iš įskilusių indų ar indų su nudaužtais kraštais, geriau juos iš karto išmeskite, net jeigu nuskilimas labai mažas ir indą dar galima naudoti.

* Jeigu kambaryje, kuriame yra veidrodis, įvyko kažkas negero, pavyzdžiui ilgai arba trumpai bet sunkiai sirgo žmogus, buvo labai baramasi ar kt., veidrodį reikia nuvalyti šventintu vandeniu.

* Jeigu namuose sudaužėte veidrodį, kad išvengtumėte nesėkmių ir nelaimių, nuplaukite jo šukes vandeniu ir užkaskite į žemę.

* Norėdami duoti vargšui pinigėlį, niekada neatiduokite paskutinių monetų iš piniginės, priešingu atveju patys greitai pajausite pinigų trūkumą.

* Niekada ant stalo nedėkite kepurės ar raktų ir niekada ant jo nesėskite, nes pritrauksite skurdą į savo namus.

* Skolintis ir skolinti pinigus galima tik ryte, iki pusiaudienio, priešingu atveju rizikuojate atbaidyti nuo savęs sėkmę ir pinigus. Nusileidus saulei nevertėtų duoti pinigų tiesiai kitam žmogui į rankas, nes ateityje pajusite jų trūkumą. Geriau perduodami padėkite pinigus ant stalo.

Vanga, Vangos patarimai, aiškiaregiai

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.05.2021 laikas 09:03 Seksualiniai tipai. Metas atrasti savąjį!

Sugrupuoti žmones pagal temperamentą, charakterį ir net konkrečius bruožus mėginama nuo Hipokrato laikų. Visgi žmogus ne daiktas, tad ne tik nuolat keičiasi, bet ir įsigudrina nuslėpti tikrąją prigimtį tiek nuo kitų, tiek nuo savęs. Ir nors šiuolaikiniai psichologai gana sėkmingai geba skirstyti ...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:26 Opos ir gastritai, jums durys uždarytos!
Visada laikausi principo: lengviau užkirsti ligai kelią, negu ją gydyti. Todėl profilaktikai visada naudoju liaudiškus gydymo metodus. Man - jau 72 metai, bet neturiu beveik jokių sveikatos problemų.

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:04 Atsikratykite stomatito
Mano kaimynės dukra - labai apkūni. Jai jau trisdešimt, o ištekėti nėra jokių vilčių. Sėdi tokia storulė namie ir gėdijasi į gatvę išeiti. Tai kaimynė, užuot privertusi pradėti sportuoti ir mažiau valgyti, nutempė pas liaudies gydytoją....

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 20:40 Po Juodojo voro ženklu

Mažai kam žinoma, kad dar prieš Nostradamą gyveno aiškiaregys, kuris išpranašavo ateitį net iki 6323 metų! Šis pranašas – pranciškonų vienuolis, gyvenęs Vokietijoje XV amžiuje. Tikrasis šio žmogaus vardas nežinomas, istorijos analuose liko tik jo pseudonimas – Ranjo Nero, t.y. Juodasi...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 08:28 Melas apie COVID-19 vakcinas ir herpesą – ką reikėtų žinoti?
Kasdien naršydami socialiniuose tinkluose galėjote susidurti su antrašte, sakančia kažką panašaus į „herpesas galimai susijęs su vakcina nuo koronaviruso“. Kiti naujienų pranešimai teigia, kad herpesas gali būti „naujas šalutinis vakcinos poveikis“. Būkite tikri, vakcinos nuo koronaviruso tikrai nes...

Skaityti daugiau

05.05.2021 laikas 18:23 Greitas sluoksniuotos tešlos obuolių pyragas
Tai bene greičiausiai pagaminamas obuolių pyragas iš sluoksniuotos tešlos. Tik vienas, du ir baigta. Dar labai geras dalykas yra tas, kad šį pyragą pagamins net vaikai. Jis toks paprastas. Tad Jūs galėsite paskirti laiko sau, o po to tik lepintis pyragu. Žinoma, jei vaikų neturite, teks gaminti pati...

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 16:33 EXTERMINATION machine unmasked: Pfizer document admits vaccinated people “shed” infectious particles, the spike protein is the bioweapon
The vaccine is the bioweapon. Specifically, the spike protein is the bioactive weapon, and it is designed to spread from person to person, being transmissible from the vaccinated in order to infect the unvaccinated....

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 11:39 Dilgėlių sriuba su kiaušiniu ir bulvėmis

Kiekvienais metais bent kelis kartus privalau išsivirti dilgėlių sriubos. Kažkaip esu įsitikinusi, kad tuose žaliuose lapeliuose yra labai daug vitaminų bei naudingų medžiagų mano organizmui. Kiek jų išlieka išvirus sriubą nėra aišku, bet aš tikiu, kad lieka, tad gaminu, valgau ir šeimą vaišinu.<...

Skaityti daugiau