Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2019 » Gruodžio » 24

Kokie Vangos patarimai traukia pinigus?

Vangelia Gušterova, dar žinoma kaip Vanga, yra žymi aiškiaregė iš Bulgarijos. Ji gimė 1911 metais ir mirė 1996 metų rugpjūčio 11 dieną.

Būdama 12 metų ji apako, sužinojusi, kad Dievas davė jai ypatingą dovaną. Ši aiškiaregė išpranašavo daugelį įvykių, kurių didžioji dalis jau yra išsipildžiusi, rašoma yearly-horoscope.org.

Jau išsipildžiusių pranašysčių tarpe - Sovietų Sąjungos žlugimas, 2001 metų rugsėjo 11-osios įvykiai, princesės Dianos mirtis, Černobylio katastrofa.

Žymiosios aiškiaregės gerbėjai teigia, kad kol kas išsipildo 85% jos pranašysčių. Teigiama, kad Vanga tiksliai numatė rugsėjo 11-osios atakas Niujorke, 2004 metų tsunamį Japonijoje ir islamo iškilimą. Per savo gyvenimą Vanga išpranašavo daugelį svarbių įvykių iki pat 5079 metų - tų metų, kai pasak jos pranašysčių, ateis pasaulio pabaiga.

Vangos patarimai iki šios skrieja visame pasaulyje ir yra žmonių, kurie vis dar jais tiki. Sako, kad jos patarimai padeda pritraukti pinigus ir sėkmę.

Jei norite, kad į jūsų namus niekuomet neįžengtų nė vienas piktas ir negeras žmogus, ir jei norite patys dažnai būti kviečiami į svečius, virš savo namų durų pakabinkite dvi sukryžiuotas šeivamedžio šakeles.

Niekuomet ant stalo nepalikite nesuvalgytų duonos riekelių, jei norite ir toliau būti laimingi. Net ir sudžiuvusios duonos riekės nevalia išmesti - antraip jūsų namai niekada nebus laimingi. Geriau jau duona pamaitinkite paukščius ar gyvūnus.

Kai įsigyjate naują piniginę, kuriam laikui į ją įdėkite brangių papuošalų. Taip pritrauksite pinigus ir turtus. Į tą piniginę, kurioje laikote savo pinigus, įdėkite mėtų lapelių bei žiupsnelį cinamono.

Tai pritrauks pinigus. Jei namuose turite sudužusį veidrodį, apšlakstykite jį vandeniu ir tuomet užkaskite po žeme - taip išvengsite nelaimių. Jei kambaryje su veidrodžiu ilgą laiką gyveno sergantis žmogus, arba jei ten įvyko konfliktas ar barniai, tokį veidrodį laikas apšlakstyti švęstu vandeniu.

Nevalgykite ir negerkite iš apdužusių indų, jei nenorite, kad jums trūktų sėkmės, turtų ir laimės - apdužę indai neša nelaimes, nes taip pat sudužti gali ir jūsų gyvenimas.

Taigi, geriau įskilusią lėkštę išmesti, net jei įskilimas nedidelis ir tik kuriame nors kraštelyje.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.08.2022 laikas 20:54 Potvyniai Kinijoje: 16 žuvusiųjų ir 36 dingusieji be žinios Činghajaus provincijoje
Staigi liūtis sukėlė nuošliaužą ir nukreipė upės tėkmę į šoną, sukeldama potvynį

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:50 Ankstyvas sniegas Ridderyje, Rytų Kazachstane
Pirmasis sniegas iškrito 1870 m aukštyje virš jūros lygio Ridderyje, Rytų Kazachstane.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:43 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Čihuahua, Meksikoje
Čihuahua mieste, Čihuahua valstijoje, dėl liūčių keliose vietose kilo potvyniai, o valdžios institucijos paragino žmones likti namuose arba vengti pavojingų vietų...

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 17:23 Receptai | Patiekalai Lašiša su kreminiu špinatų padažu

Ruošdama patiekalą iš lašišos visada žinau, kad tai bus greita ir be galo skanu. Kadangi lašišai pakanka vos kelių minučių keptuvėje arba 12-15 minučių orkaitėje, dėl to lašišą ruošti vakarienei yra vienas malonumas. Ir tikiuos...

Skaityti daugiau

Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)
16.08.2022 laikas 18:16 Receptai | Patiekalai Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)

Gardūs kukurūzų blyneliai - labai gardus patiekalas, kuri nesunkiai pasigaminsite pagal pateikta receptą šioje svetainėje. Daug geru ir išbandytu receptu vienoje vietoje, kuriuos tiesiog privalote išmėginti!

...

Skaityti daugiau

15.08.2022 laikas 23:34 Receptai | Patiekalai Nekeptas šokoladinis maskarponės sūrio tortas

Atsipjaunate torto, paragaujate kąsnelį ir sakote “mmmmm, kaip nerealiai skanu…!!“ –  būtent taip nutiks, kai paragausite pirmąjį šio nuostabaus torto kąsnelį. Tirpstantis burnoje, nepakartojamai š...

Skaityti daugiau