Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 7

Nereiklūs ir nepriekabūs vyrai pagal Zodiako ženklą

Kiekvienai moteriai įdomu iš anksto žinoti, kokiu vyru taps jos išrinktasis. Kuris bus reiklus ir priekabus, o kuriam buitis ne itin rūpi. Žvaigždės pasakys, po kokiais Zodiako ženklais gimsta patys neįnoringiausi vyrai.

Svarstyklės

Vyras Svarstyklės – vienas pačių geriausių vyrų. Šiuos vyrus globoja Venera, ir jie santuokinį gyvenimą gali paversti romantiška pasaka. Jie ramūs ir stabilūs, santuokoje siekia tarpusavio supratimo.

Be to, Svarstyklės visai neįnoringi buities klausimais. Vyrui, gimusiam po šiuo ženklu, daug svarbiau harmonijos ir pasitikėjimo atmosfera, nei žmonos mokėjimas gaminti prašmatnius patiekalus.

Vyras Svarstyklės niekada jums neprikiš, kad nespėjote susitvarkyti, jis padės susitvarkyti, kad po to kartu galėtumėte išeiti į kiną ar koncertą. Jis nekels skandalų dėl to, kad neparuošėte vakarienės, vietoj to pakvies į restoraną.

Tokiam vyrui daug svarbiau, kad žmona, kaip ir jis, mėgtų visuomeninius, pramoginius renginius, nei būtų ideali šeimininkė. Tačiau iš savo išrinktosios jis laukia, kad ji mėgtų ir mokėtų priimti svečius.

Jautis

Jautis siekia sukurti tvirtą šeimą su tradicinėmis nuostatomis. Šio ženklo atstovai taikūs, susivaldantys, kantrūs, o tai šeimos gyvenime yra neįkainojama. Jie nesiginčys dėl smulkmenų, ramiai pakęs žmonos emocines iškrovas. Stengiasi taikiai užglaistyti šeimos konfliktus.

Jaučiai mėgsta gerai pavalgyti, bet yra visiškai neišrankūs patiekalams. Juos visiškai gali patenkinti makaronai ir dešrelės. O jeigu nuspręsite palepinti vyrą Jautį ir paruošite ką nors neįprasto, skanaus, jis bus be galo dėkingas ir nešios jus ant rankų.

Jaučiai linkę tingėti, todėl ir iš žmonos nereikalauja ypatingų pastangų tvarkant namus. Šie vyrai mėgsta komfortą, bet linkę patys įdėti pastangų ir apstatyti namus pagal savo skonį.

O kai Jautis užima teisėtą vietą ant mylimos sofos, jis virsta pačiu neįnoringiausiu vyru iš visų įmanomų.

Vėžys

Vėžys svajoja apie nuosavą jaukų namą, kuriame gyvens su ištikima mylinčia žmona. Raktiniai žodžiai šioje frazėje yra „ištikima mylinčia“. Tai praktiškai vienintelis reikalavimas, kurį vyras Vėžys kelia savo išrinktajai.

Bendrai gyvenant šio ženklo atstovas jums nekels ypatingų rūpesčių, nes pats puikiai susitvarko su buities darbais. Jūsų užduotis – teisinga motyvacija ir savailaikis dėkingumas. Nepamirškite girti Vėžio, žavėtis jo gebėjimais, tada jis ir indus išplaus, ir išsiurbs, ir pietus pagamins. Štai kodėl jis taip pat vertas vadintis neįnoringu Zodiako ženklu.

Tiesa, mainais jums dažnai teks klausytis ilgų monologų apie jo išgyvenimus. Depresijos laikotarpiais Vėžio žmona virsta namų psichoterapeutu. Tad Vėžių buitinis neįnoringumas turi kitą pusę – perdėtą emocingumą, dvasinės būsenos nestabilumą, kurį nulemia Mėnulio įtaka.

Zodiako ženklai, santykiai

Šaulys

Vyrus, gimusius po Šaulio ženklu, dažniausiai laiko blogais vyrais. Motyvuojama tuo, kad jie nepastovūs, dažnai būna neištikimi savo žmonoms. Bet šiandien mes vertiname vyrų neįnoringumą. Todėl Šauliai pakliuvo į šį reitingą.

Jie nemėgsta sėdėti vienoje vietoje, todėl retai apsikrauna materialinėmis vertybėmis. Šauliai nuolat kažką veikia, todėl nepastebi tokių smulkmenų, kaip nesutvarkytas butas ar pridegęs pyragas. Šaulio nedomina pietūs iš trijų patiekalų, jis su malonumu sukrims kebabą iš artimiausio kiosko ir nuskubės toliau.

Ideali gyvenimo draugė Šauliui taps tokia pat nenustygstanti moteris, gyvenanti aktyvų gyvenimą ir tokių pat interesų kaip jis. Tokios poros gyvenime smulkmenos lieka antrame plane.

Vandenis

Vandenis – dar vienas Zodiako ženklas, kurio atstovai tradiciškai laikomi ne itin gerais vyrais. Pradėkime nuo to, kad Vandeniai apskritai stengiasi kaip įmanoma ilgiau išvengti santuokinių pareigų. Tačiau vyro statuse demonstruoja stulbinantį neįnoringumą.

Vandenis nemurmėdamas suvalgys užvakarykščius barščius, nepastebės lengvos netvarkos namuose, nes dažnai yra tiek pasinėręs į savo vidinį pasaulį, kad jo nejaudina, kas vyksta aplink.

Kai kurioms moterims netgi pavyksta vyrą Vandenį pristatyti prie nesudėtingų buities darbų. Pavyzdžiui, jis gali išnešti šiukšles, išvalyti katės tualetą, atlikti nesudėtingus tvarkymo darbus.

Jis pasitiki žmona, nesistengia jos valdyti, ginčuose leidžiasi į kompromisus. Kol jūs nepradėsite jo pernelyg kontroliuoti, jis bus visai patogus, neįnoringas vyras. Bet esant padidintai kontrolei laisvę mėgstantis Vandenis gali imti maištauti ir tiesiog dingti iš jūsų gyvenimo.

Šaltinis lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.09.2020 laikas 13:49 Ežiuolė - sveikatai stiprinti
Pastebėta ir moksliniais tyrimais pagrįsta, kad visų užkrečiamųjų ligų, epidemijų/pandemijų atvejais nesuserga arba lengvai serga asmenys su stipria imunine sistema.

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 13:14 Kas naujo Veneroje? Aiškėja naujų įdomybių
Venera praeitą savaitę nesitraukia iš viso pasaulio akiračio dėl labai intriguojančio fosfino dujų atradimo, tačiau kaimyninė planeta slepia ir daugiau įdomybių. Pavyzdžiui, kokia buvo jos geologinė (afroditologinė?) praeitis?...

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 08:03 Kodėl į kavos puodelį reikia įberti žiupsnelį druskos
Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo dienos be puodelio skanios kavos. Ji įprastai gardinama cukrumi, pienu ar grietinėle, tačiau kai kurie į kavą įberia druskos ir sako, kad tai pagerina gėrimo patirtį.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau