Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 14

Aštuonios žolelės jūsų meilės sodui

Ar švenčiate gegužės 13-ąją, baltų meilės deivės Mildos dieną? Vis pasigirsta kalbų, kad lietuviai turėtų meilę paminėti turėtų būtent šią dieną, o ne šv. Valentino dieną vasario 14-ąją. Tačiau juk dienų meilei švęsti niekada nebūna per daug. Kiti meilę apskritai siūlo švęsti visą gyvenimą. Būtų puiku, jei po vieną meilės dieną būtų visais metų laikais – žiemą švęstume šv. Valentino dieną ir klijuotume ant skruostų širdeles, pavasarį švęstume gegužės 13 dieną – tikros ar pramanytos baltų deivės Mildos ar Aleksotos šventę, vasarą tikriausiai meilės dieną atitiktų Joninės, kai ieškoma ne tik paparčio žiedo, bet ir stebuklingos bei viską gyvenime pakeičiančios meilės, o rudenį tikriausiai visą Bobų vasarą būtų galima pašvęsti meilei, nes grįžusi vasariška šiluma net ir rudenį pripildo širdį meilės ir džiaugsmo.

Baltiškoji meilės magija neatsiejama nuo gamtos, medžių, žolynų, šią dieną dažnai rituališkai pinami vainikai, tikintis pritraukti į savo gyvenimą meilę. Šį kartą siūlome namuose ar darželyje prie namų užsiauginti žolelių, kurios gali padėti pritraukti, sustiprinti ir išlaikyti meilę.

8 žolelės jūsų meilės sodui:

Bazilikai. Keista, bet iš pradžių bazilikas senovės Graikijoje, o vėliau ir Romoje buvo siejamas su neapykanta. Graikai sakydavo, kad bazilikai egzistuoja vien tik tam, kad vyrus išvestų iš proto. Vėliau Italijoje bazilikai tapo meilės simboliu, bet išlaikė ir anksčiau minėtą simbolinę prasmę. Moldovijos folkloras byloja, kai, jei vaikinas priima baziliką iš merginos, tai jam skirta ją mylėti.

Medetkos. Ankstyvieji krikščionys dažnai nešdavo šių gėlių prie Mergelės Marijos statulų. Tai siejama su tuo, kad netrukus medetkų žiedai pradėti naudoti meilės magijoje. Indijoje medetka yra pati švenčiausia iš visų gėlių, simbolizuojanti dėkingumą, meistriškumą ir ramybę.Manoma, kad gėlių kalba medetka reiškia džiaugsmą.

Čiobreliai. Šios kvapnios žolelės turi ilgą istoriją, per kurią jos simbolizavo daugelį dalykų. Graikiškai čiobreliai vadinami „thymus”, kas reiškia drąsą. Graikai čiobrelio simbolį naudojo, norėdami reprezentuoti elegantišką stilių. Beje, Viduramžiais tai buvo gan dažnas riteriškumo simbolis. Šiuolaikinėje magijoje čiobreliai siejami su meile, prieraišumu, idealiai tinka tiek naujai meilei, tiek ilgalaikei draugystei sustiprinti.

Pačiuliai. Svaiginančiai kvepiantys pačiuliai ne be reikalo įtraukti į šį sąrašą. Pačiuliai reiškia aistrą, todėl geriausia juos susidžiovinti ir jų įdėti į drobinį maišelį, ir pakišti po pagalve miegamajame. Iš pietryčių Azijos kilę pačiuliai nuo seno yra naudojami eterinių aliejų forma odos būklei gerinti.

Kraujažolė. Tai viena seniausių žolelių, naudotų liaudies medicinoje. Viduramžiais europiečiai kraujažolę naudojo iškviesti demonus ir juos išvaryti. Ilgainiui ši žolėlė pradėta laikyti apsaugančia nuo pikto. Gėlių magijoje kraujažolė simbolizuoja amžiną meilę. Jų galima dėti į arbatas ir vonias.

Levanda. Šių violetinių gražuolių istorija yra mažiausiai 2500 metų. Levandos natūraliai auga Viduržemio jūros regione ir maisto gaminimui naudojamos nuo biblinių laikų. Gėlių magijoje levandos reiškia pasiaukojančią ir niekada nemirštančią meilę. Tikrausiai būtent dėlto levandų žiedlapių vis dažniau dedama į vestuvių konfeti.

Raudonėlis. Retas, kuris dabar žino, kad senovės graikai raudonėlį laikė meilės deivės Afroditės augalu. Elžbietos epochoje raudonėlis buvo naudojamas, siekiant pritraukti sėkmę ir susigrąžinti gerą sveikatą. Raudonėliai yra vaisingumo ir meilės simbolis.

Pankolis. Romėnų gamtininkas Plinijus savo veikaluose pirmą kartą istorijoje paminėjo pankolius. Jis rašė, kad ši žolelė gali padėti pagerinti regėjimą. Legendos byloja, kad pankoliai esą suteikdavo gladiatoriams drąsos žiauriose kovose. Pankoliai paminėti iš V. Šekspyro dramoje – tai vienas iš Ofelijos augalų pjesėje „Hamletas”. Pankoliai laikomi ir eliksyru, kuris slopina apetitą ir padeda numesti svorio. Meilės magijoje pankoliai siejami su meilikavimu, flirtu.

rašo priekavos.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau