Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 7

11 požymių, kad jūsų kūnas nėra sveikas

Būna, kad mūsų kūnas „elgiasi“ labai keistai. Mes ir miegame, ir reguliariai mankštinamės, tinkamai maitinamės, nevengiame saikingo fizinio darbo, o iš savo kūno sulaukiame įvairių nemalonių siurprizų. Pateikiame 11 požymių, kurie Jus perspėja, kad esate ne visiškai sveiki, nors ir jaučiatės pakankamai gerai.

1. Pilvo pūtimas

Pilvo pūtimas pavalgius - gana nemalonus reiškinys, kuris gali atsirasti, jei pernelyg greitai valgote. Tačiau, jei pilvą pučia reguliariai, tai perspėjimas, jog sutriko skrandžio ir žarnyno darbas.

Ką daryti? Vartokite arbatų, kurios pastebimai pagerina virškinamojo trakto darbą. Jei tai nepadės, būtinai kreipkitės į gydytojus.

2. Nuolatinio nuovargio sindromas

Nuovargis gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Trumpalaikį nuovargį gali sukelti miego trūkumas, patirtas stresas, fizinis ar psichinis pervargimas. Tačiau nuolatinio nuovargio sindromas visai kas kita.

Ką daryti? Visų pirma, reikia būti sąžiningiems sau patiems ir pagalvoti apie tai, kokių įpročių savo gyvenime reiktų atsisakyti bei peržiūrėti savo darbo ir poilsio režimą. Nerūkykite, nepiktnaudžiaukite alkoholiu, prieš miegą pusė valandos pasivaikščiokite lauke. Jei taip darant savijauta nepagerės, imkitės tam tikrų priemonių ir kreipkitės į gydytojus.

3. Nemiga

Visi žinome, kad normaliai galvos smegenų veiklai reikalinga pilnavertis miegas. Žmogaus gyvenimas nebus pilnavertis, jei jis reguliariai tinkamai neišsimiegos. Medikai nemigą vadina būseną, kai vakare sunku užmigti ir kai miegodami naktį kelis kartus prabundate ir kai tokia būsena trunka ilgiau nei mėnesį.

Ką daryti? Nemigos pasekmės sveikatai gali būti labai pavojingos, todėl geriau iš karto kreiptis į specialistus, o ne kelis mėnesius kentėti.

Sveikata, sveikatos patarimai

4. Galvos skausmai

Atsitiktinių galvos skausmų baimintis nereikia, todėl, kad nėra nei vieno žmogaus, kuris būtų nesiskundęs šiais nemaloniais pojūčiais. Tačiau, jei galvą skauda dažnai bei juos lydi kiti nemalonūs simptomai, reikia kreiptis į gydytojus.

Ką daryti? Miegokite ne trumpiau nei 8 valandas per parą, gerkite daugiau vandens, mankštinkite akis ir t.t. Tai geriausia, ką galima padaryti be gydytojo pagalbos.

5. Negražūs nagai

Nagų išvaizda gali daug ką papasakoti apie mūsų sveikatą. Nagams reikia daug maistinių medžiagų. Jei nagai atrodo nesveiki, ypač jei jie tapo trapūs ar pagelto, būtina susirūpinti savo sveikata.

Ką daryti? Gerkite daugiau vandens, laikykitės subalansuotos mitybos taisyklių. Jei nagus pažeidė grybelis, šią ligą išgydykite.

6. Žemas libido

Libido - tai potraukis, aistra. Kai kurie psichologai tvirtina, jog libido -bendra, nekryptinga psichinė energija. Aistrą, potraukį ir psichinę energiją susilpnina įvairūs faktoriai bei aplin-
kybės. Gyvenimo būdo ypatumai, santykiai, fizinis ir emocinis gerbūvis bei kitos problemos gali lengvai nuslopinti suartėjimo su partneriu norą. Libido silpnina ir kai kurie vaistai.

Ką daryti? Išanalizuokite prieš tai paminėtas priežastis. įdėmiai perskaitykite vartojamų vaistų instrukcijas, susipažinkite su jų šalutiniu žalinguoju poveikiu. Prieš nustodami vartoti libido silpninančius vaistus, būtinai pasitarkite su gydytoju.

7. Dažnas vidurių užkietėjimas

Stipriai sveikatai reikalinga, kad reguliariai tuštintumėtės. Tuštinimosi norma įvairi: nuo 3 kartų per dieną iki 3 kartų per savaitę. Tuštinimuisi įtakos turi sportiniai įpročiai, fizinis aktyvumas, dieta ir kt. Jei dažnai užkietėja viduriai, tai perspėjimas, jog laikas susirūpinti savo sveikata.

Ką daryti? Gerkite daugiau skysčių, pakeiskite mitybos įpročius. Kasdien vartokite pakankamai maistinių skaidulų: moterims reikia 21-25 g maistinių skaidulų per dieną, vyrams - 30-38 g.

8. Spartus plaukų slinkimas

Tai, kad kasdien slenka plaukai - normalu. Didžiulę įtaką plaukų slinkimui turi genai. Plaukų slinkimui turi įtakos ir gyvenimo būdas. Tačiau dažniausiai plaukai slenka palaipsniui. Jei plaukai pradeda slinkti staiga ir gausiai, tai perspėjimas, jog sergate kažkokia liga.

Ką daryti? Jei sparčiai slenka plaukai, kreipkitės į specialistus.

10. Raumenų mėšlungis

Pagrindinės raumenų mėšlungio ir spazmų priežastys yra patempimai ir maistinių medžiagų trūkumas. Kitos raumenų mėšlungio priežastys: padidėjusi fizinė įtampa, nepakankamai aktyvus gyvenimo būdas, sutrikusi kraujotaka.

Ką daryti? Įsitikinkite, kad geriate pakankamai daug skysčių, nevengiate saikingų fizinių krūvių bei valgote organizmui naudingų maisto produktų. Jei raumenys, kuriuos traukia mėšlungis, patinsta, oda parausta, jaučiate diskomfortą ar kokius nors neįprastus simptomus, nedelsdami kreipkitės į specialistus.

11. Svyruojantis kūno svoris

Kai kurie žmonės reguliariai tai priauga svorio, tai netenka kelių kilogramų. Tai normalus procesas, tiesiogiai susijęs su medžiagų apykaita organizme. Tačiau, jei priaugate svorio ar jo netenkate pernelyg greitai, tai gali būti pavojingų ligų vystymosi požymis.

Ką daryti? Nedelsdami kreipkitės į gydytojus.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 16:32 Alpių monstras Tacelvurmas - pramanas ar realus gyvūnas?
Tacelvurmas – tai “gyvatė su katės galva”. Taip šį paslaptingą monstrą, kurio niekam niekada nepavyko pagauti, vadina Alpėse, kur jis, tiesą sakant, ir gyveno nuo neatmenamų laikų…

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 11:56 Medicininės kanapės gali padėti nuo vėžio besigydantiems žmonėms

Nors absoliuti dauguma žmonių naudoja kanapes rekreaciniais tikslais, jau seniai žinomos ir jų medicininės savybės. Medicininės kanapės gali būti naudojamos įvairioms sveikatos problemoms gydyti. Naujas Australijoje atliktas tyrimas rodo, kad kanapės gali labai padėti ir nuo vėžio sveikstantiems ...

Skaityti daugiau

19.09.2020 laikas 21:23 Sužinok, kas Tavęs laukia! 2021 Metų Horoskopas Visiems Zodiako Ženklams

Sekantys metai žada būti pakankamai ramūs. Visiems, kurie nori pasiekti sėkmę, rekomenduojama nepriimti kategoriškų sprendimų ir neskubėti.

Skaityti daugiau