Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 22

Siaubas: "Pfizer", norėdama gaminti kovidų vakcinas, be narkozės pjauna gyvus kūdikius, kad paimtų audinius

(Paranormal) Į viešumą iškilo (nuoroda patikrinta) nerimą keliantis, bet nestebinantis atskleidimas apie tai, kaip Pfizer iš gyvų kūdikių rinko organus ir kitas kūno dalis, kad pagamintų Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinas".

Informatorė Melissa Strickler, dirbanti "Pfizer" gamybos kokybės auditore, neseniai pateikė vidinius bendrovės elektroninius laiškus, kuriuose atskleidžiama siaubinga praktika, kurią "Pfizer" taiko gamindama injekcijas, kurios leidžiamos į žmonių kūnus "visuomenės sveikatos" tikslais.

Viename iš laiškų "Pfizer" vyresnioji pasaulinių tyrimų direktorė Vanessa Gelman prašė kitų bendrovės darbuotojų neleisti, kad tai, ką perskaitysite, būtų paviešinta.

"Žvelgiant iš įmonės reikalų perspektyvos, - rašė V. Gelman, - mes norime, kad informacija apie vaisiaus ląsteles nepatektų į viešumą".

"Rizika, kad dabar apie tai pranešime, yra didesnė už bet kokią galimą naudą, kurią galėtume gauti, ypač iš plačiosios visuomenės narių, kurie gali pasinaudoti šia informacija ir panaudoti ją taip, kaip mes nenorėtume, kad ji būtų paskleista."

Nors jau kurį laiką buvo žinoma, kad visos šiuo metu turimos kovidų vakcinos iš "Operacijos "Warp Speed" buvo pagamintos naudojant abortuotų kūdikių vaisiaus ląsteles, nebūtinai buvo žinoma, kad kūdikiai, iš kurių buvo paimtos kūno dalys, procedūrų atlikimo metu dar buvo gyvi.

"Norint surinkti gyvybingą embriono inkstą... pakankamai sveiki vaikai, kurių inkstai yra pakankamai išsivystę, turi būti išimti iš gimdos gyvi, paprastai atliekant cezario pjūvį, ir jiems turi būti išpjauti inkstai", - aiškinama "Pfizer" dokumente.

"Tai turi būti atliekama be anestezijos, kuri sumažintų organų gyvybingumą."

"Skiepijimas" nuo kovido prilygsta vaikų aukojimui

Dėl vienos iš ląstelių linijų, žinomos kaip HEK 293, kuri buvo naudojama "Pfizer" covid injekcijai, "kankinančiu būdu" teko nužudyti nekaltą mažą mergaitę. Tada jos organai buvo panaudoti "tyrimams", susijusiems su gautu mėginiu.

"Jos organų paėmimas buvo tiesioginė jos mirties priežastis, prieš tai ji buvo gyvas vaikas, ne gimdoje", - toliau rašoma dokumentuose.

Tai reiškia, kad kiekvienas, kuris pasiskiepija "Pfizer" gaminama kovidų vakcina, dalyvauja ritualiniame vaikų aukojime. Šių injekcijų gavėjai tiesiogine prasme tiesiai į savo kūną gauna paslaptingų cheminių medžiagų, gautų iš nužudytų kūdikių, neva tam, kad jie būtų "apsaugoti" nuo Kinų ligos.

"Vakcinos buvo sukurtos žiauriausiu būdu naikinant gyvybes, o šių vakcinų naudojimas rimtai kenkia daugeliui jas gavusių žmonių, nors žala gali būti ir neatpažįstama", - pranešė Amerikos gydytojų fronto organizacija (AFLDS).

Tai yra liguisti dalykai, ir svarbu priminti mūsų skaitytojams, kad visa tai buvo sankcionuota ir net iš dalies finansuota Donaldo Trumpo prezidentavimo metu, kuris iki šiol vis dar giriasi, kaip jis šiuos švirkštus į rinką išleido per kelis mėnesius, palyginti su keleriais metais, kurių paprastai prireikia naujai "vakcinai" pristatyti.

D. Trumpas ir mieguistas Džo Baidenas ginčijasi, kas nusipelnė nuopelnų už šiuos monstriškumus. Tuo tarpu nė vienas iš jų net neužsiminė apie nekaltų naujagimių gyvybes, kurios buvo žiauriai nutrauktos, kad šios vakcinos taptų realybe.

"Galime būti visiškai tikri, kad lygiai taip pat, kaip abortuoto vaisiaus ląstelės naudojamos kuriant daugelį vaikiškų vakcinų ir COVID-19 vakcinas, jos naudojamos gaminant būsimą Marburgo viruso vakciną, kuri bus naudojama artėjančiai Marburgo viruso pandemijai", - perspėja AFLDS apie tai, ką laiko kita pandemijos dalimi, kuri, jos nuomone, ateis iš paskos.

Daugiau susijusių naujienų apie nekaltus vaikus, kurie buvo nužudyti siekiant pagaminti Fauci gripo skiepus, galite rasti adresu Evil.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

AmericasFrontlineDoctors.org

Distributednews.com

Yahoo.com

Twitter.com

NaturalNews.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau