Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 10

Pitsburgo universitetas pričiuptas, kaip prieš abortus paimamos GYVO kūdikio kūno dalys; organų paėmimo eksperimentus finansavo Fauci ir NIH

(Paranormal) Naujausias informacijos šaltinis iš Judicial Watch atskleidė, kad Pitsburgo universitetas, dėka Tony Fauci finansavimo, iš gyvų kūdikių prieš pat jų abortą paimdavo kūno dalis.

Dabar žinome, kad didelės mokesčių mokėtojų dotacijos, kurias T. Fauci per Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamentą (HHS) siuntė universitetui (Pitt), buvo naudojamos negimusių kūdikių širdims, kojoms, smegenims ir kitoms kūno dalims bei organams, kurie vėliau buvo supjaustyti ir saugomi, paimti.

Medicinos pažangos centras (CMP) teigia, kad Pitt išima kūno dalis iš kūdikių kūnų prieš juos nutraukiant, o tai reiškia, kad vaikai nužudomi gyvi - visa tai Fauci dėka, svarbu pabrėžti.

Beje, "Natural News" apie visa tai pranešė pirmiausiai. Daugelį metų atkreipėme dėmesį į šį abortuotų kūdikių kūnų dalių reketą, tik tam, kad būtume apkaltinti, jog skleidžiame laukines "sąmokslo teorijas", kurios dar kartą pasitvirtino.

"CMP paaiškino, kad mokykla pripažino, jog "išemijos laikas", kurį ji nurodė paraiškoje dėl federalinių mokesčių lėšų skyrimo abortų programai, "reiškia laiką po audinių paėmimo procedūros", - praneša WND Bobas Unruhas (Bob Unruh).

"CMP paaiškino: "Išemija prasideda tada, kai organas (visų pirma inkstai Pitto GUDMAP projekte) yra atjungiamas nuo kraujotakos. NIH išemiją apibrėžia kaip "nepakankamą kūno dalies aprūpinimą krauju". Universitetas teigia, kad vaisiaus organai patiria išemiją - netenka kraujo tiekimo - tik "po audinių paėmimo procedūros".

Tai, žinoma, reiškia, kad mažyčius kūdikius, kurių širdys vis dar plaka, Pitas su Fauci palaiminimu plėšo į gabalus.

"Dabar Pitt naujienų žiniasklaidai pripažįsta, kad tuo metu, kai iš abortuotų kūdikių išpjaunami inkstai už NIH dotacijas, jie dar būna gyvi", - sako CMP vadovas Deividas Daleidenas (David Daleiden).

"Pitto paraiškoje dėl dotacijos GUDMAP federalinei vyriausybei buvo skelbiama, kad ir tai, jog gimdymo skatinimo abortai, kai kūdikis iš motinos išstumiamas visas, bus "naudojami audiniams gauti". Aiški GUDMAP dotacijos paraiškos prasmė ir šiandieninis Pitsburgo universiteto pareiškimas, kuriame ji paaiškinama, yra ta, kad Pittas ir už jo "mokslinius" abortus atsakingos Planuotos tėvystės organizacijos (Planned Parenthood) abortų paslaugų teikėjos leidžia gimdyti gyvus kūdikius, kai kurie jų yra gyvybingo amžiaus, o paskui juos nužudo išpjaudamos inkstus."

Kodėl Billas Barras, būdamas generaliniu prokuroru, nesustabdė šių baisybių

Svarbu pažymėti, kad visa tai vyko Donaldo Trumpo prezidentavimo laikotarpiu. Kraupios detalės apie šią masinio genocido operaciją buvo plačiai aprašytos nepriklausomoje žiniasklaidoje per visus D. Trumpo valdymo metus, tik buvo ignoruojamos.

Kodėl Billas Barras, pastarojo Trumpo paskirtas generalinis prokuroras, nieko dėl to nedarė, nors puikiai žinojo, kad tai vyksta? Daleideno nuomone, Barras turėtų būti "apkaltintas ir atvesdintas į Kongresą pasiaiškinti".

Merrickas Garlandas (Merrick Garland), kaip pranešama, Senato teismų komitetui pažadėjo, kad sprendimus dėl "prekybos vaisiais baudžiamojo persekiojimo" priims remdamasis ir faktais, ir teise, tačiau iki šiol šioje srityje nepadaryta absoliučiai nieko.

Daleidenas (Daleiden), šis rašytojas ir daugelis kitų nori žinoti, kodėl nieko nedaroma prieš Faučį, Pittą ir visus kitus, susijusius su šiuo masiniu nekaltųjų genocidu. Kuo daugiau nieko nedaroma, tuo labiau Dievo rūstybės taurė prieš šią nedorą tautą prisipildo iki kraštų.

"Dr. Anthony Fauci, kurio vadovaujamas NIAID biuras finansuoja beveik 60 % NIH remiamų eksperimentų su vaisiais, neseniai buvo apklaustas senatoriaus Rando Paulo (Rand Paul) dėl neetiškų vyriausybės remiamų eksperimentų su vaisiais", - aiškina Daleidenas.

"Senato teismų komitetas turėtų iškviesti Barrą, Garlandą, FTB direktorių Rėjų (Wray), NIH direktorių Kolinsą (Collins), Faučį ir Pitto bei Planuotos tėvystės organizacijos atstovus taip pat būtinai patikrinti, ar jie sudaro sąlygas daliniam gimdymo abortui ir kūdikių žudymui vyriausybės remiamoje prekyboje abortuotais kūdikiais."

Jei norite sekti naujausią informaciją, apsilankykite Evil.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

WND.com

TheGatewayPundit.com

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau