Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 24

Mergina, atsakinga už Aleco Baldwino filmo ginklus, yra kraštutinių kairiųjų feminisčių aktyvistė, nekenčianti vyrų

(Paranormal) Mergina, atsakinga už ginklus Aleco Baldwino filmo "Rust" filmavimo aikštelėje, yra kraštutinių kairiųjų feminisčių aktyvistė, nekenčianti vyrų, rašoma jos socialinių tinklų paskyrose.

Hannah Gutierrez Reed buvo "ginklininkė" Aleco Baldwino filmo filmavimo aikštelėje. Boldvinui buvo įteiktas užtaisytas pistoletas vienai jo filmuojamai scenai. Galiausiai jis nužudė su Klintonais susijusio advokato, dalyvavusio neseniai Durhame pareikštuose kaltinimuose, žmoną.

Penktadienį Hana ištrynė visas savo socialinių tinklų paskyras, bet ne anksčiau, nei jas išsaugojo interneto tyrėjai. Štai vienas iš Hannah vaizdo įrašų:

Thegatewaypundit.com praneša: Ji buvo nufotografuota filmavimo aikštelėje kartu su aktoriais.

žmonės, nutikimai, nusikaltimai

MSN pranešė:

Hannah Gutierrez Reed, 24 m., buvo filmo "Rust", kurio gamyba sustabdyta Naujojoje Meksikoje po ketvirtadienį įvykusio mirtino Halynos Hutchins (Halyna Hutchins) nušovimo, filmavimo aikštelėje.

G. Reed yra ilgametė Holivudo ginklanešio Thell Reed dukra, kuris mokė Holivudo žvaigždes, pavyzdžiui, Russell Crowe, kaip elgtis su pistoletais ir kitais rekvizitiniais ginklais. Neseniai laidai "Voices of the West" ji pasakojo, kad bandė vaidinti ir dirbti modeliu, kol apsistojo ties užkulisiniais darbais. (Susiję: Alecas Baldvinas netyčia nušovė operatorių (ir sužeidė režisierių) tikru veikiančiu pistoletu, o žiniasklaida pranešė, kaip melagieną)

"Iš pradžių planavau dirbti su kameromis, nes man labai patinka ir apšvietimas. Norėjau dirbti DP darbą", - praėjusį mėnesį transliuotame epizode podkastui pasakojo Šiaurės Arizonos universitete kino režisierės išsilavinimą įgijusi M. Reed. "Vieną kartą tiesiog pabandžiau [ginklanešio darbą] su tėčiu, o paskui pastebėjau, kad tam turiu tikrai prigimtinį talentą, nes visą gyvenimą augau šalia ginklų."

Ji taip pat mano, kad šis darbas yra "gana malonus". Prieš pradėdama filmuotis "Rust", M. Reed baigė filmuoti pirmąjį Nicolaso Cage'o vesterną "The Old Way", kuriame "taip pat pirmą kartą buvau ir vyriausioji ginklininkė", - pasakojo ji podkaste.

"Iš pradžių dėl to labai jaudinausi ir beveik nesiėmiau to darbo, - sakė ji apie savo vaidmenį filme "Senasis kelias" ir tęsė: Tačiau po to pasakė: "Tai padaryti pavyko tikrai sklandžiai."

Ji pridūrė: "Manau, kad man baisiausia buvo pildyti tuščiavidurius šovinius, nes sakiau: "O, aš nieko apie tai neišmanau", tačiau paaiškino, kad ją mokyti padėjo tėvas.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau