Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 22

Alecas Baldvinas netyčia nušovė operatorių (ir sužeidė režisierių) tikru veikiančiu pistoletu, o žiniasklaida pranešė, kaip melagieną

(Paranormal) Pagrindinė žiniasklaida dabar plačiai skelbia, kad aktorius Alecas Baldvinas (Alec Baldwin) netyčia nušovė operatorę Halyną Hutchins (Halyna Hutchins) iš "rekvizitinio pistoleto", apibūdindama šaudymą kaip "nelaimingą atsitikimą", per kurį taip pat buvo sužeistas filmo režisierius Džoelis Souza (Joel Souza), kuris, pasak žiniasklaidos pranešimų, "turėtų išgyventi".

Pasak JK dienraščio "Daily Mail", kai Boldvinas paspaudė vadinamojo "rekvizitinio pistoleto" gaiduką, jis "kažkodėl netyčia paleido sviedinį ar sviedinius į filmavimo grupės narius".

Alecas Baldvinas netyčia nušovė operatorių (ir sužeidė režisierių) tikru veikiančiu pistoletu, o ne "rekvizitiniu pistoletu", kaip melagingai pranešė netikra naujienų žiniasklaida

Turiu naujienų "UK Daily Mail". Tai tikras pistoletas, o ne rekvizitas. Bet koks ginklas, kuris, nuspaudus gaiduką, pagreitina sviedinio judėjimą vamzdžiu pakankamai greitai, kad pataikytų į kitą žmogų ir jį nužudytų, iš tiesų yra veikiantis REALUS ginklas. Vadinti jį "rekvizitiniu pistoletu" yra sąmoningai klaidinantis, nes tai reiškia, kad šaunamasis ginklas neveikia. Akivaizdu, kad Boldvinas šaudė iš veikiančio ginklo.

Nesuklyskite, jei bandytumėte šį pistoletą pernešti per TSA patikrą oro uoste, būtumėte suimtas ir apkaltintas tikro ginklo nešiojimu. Negalima jo tiesiog paaiškinti kaip "rekvizitinio ginklo".

Be to, šio šaudymo aprašymas kelia didžiulį klausimą: Kodėl Alecas Baldvinas nukreipė ginklą į operatorių ir nuspaudė gaiduką? Tikriausiai filme nėra scenos, kurioje aktorius (Baldvinas) šaudytų į už kameros stovintį asmenį. Tai, kad buvo nušauti ir operatorius, ir filmo režisierius, beveik neabejotinai rodo, kad tai buvo ne kameros ginklo panaudojimo rezultatas.

Kitaip tariant, atrodo tikėtina, kad Alecas Baldvinas ne prieš kamerą kvailiojo su tikru ginklu, nukreipdamas jį į žmones ir nuspausdamas gaiduką, regis, ne vieną kartą. Nors kol kas negalime to tikrai patvirtinti, tai yra geriausias aiškinimas iš to, ką žinome iki šiol. Visa žiniasklaidos institucija, be abejonės, dės didžiules pastangas, kad nuslėptų tiesą apie tai ir apsaugotų Aleco Baldwino karjerą, nes jis yra įnirtingas kairiųjų pažiūrų ir prieš ginklus nusiteikęs keistuolis.

Tačiau tai ir yra dalis problemos: žmonės, kurie nežino, kaip elgtis su ginklais, neturėtų su jais žaisti, nes kai jie tai daro, kartais nušauna nekaltus žmones. Deja, Alecas Baldvinas tai ką tik įrodė.

Kiekvienas asmuo, kuris yra išklausęs šaunamųjų ginklų mokymus, žino keturias ginklų saugumo taisykles:

  1. Tarkime, kad visi šaunamieji ginklai yra užtaisyti.
  2. Niekada nenukreipkite ginklo į asmenį, kurio neketinate nužudyti.
  3. Nelaikykite piršto ant gaiduko tol, kol nepriimsite sprendimo šaudyti.
  4. Žinokite, kas yra už jūsų taikinio, nes kulkos gali nukeliauti didelį atstumą ir pataikyti į tai, į ką neketinote pataikyti.

Remiantis dabartiniais pranešimais atrodo aišku, kad Alecas Baldvinas pažeidė bent tris iš šių keturių taisyklių. Tai jo kaltė, o ne "rekvizitinio pistoleto", kuris, matyt, šaudo tikrais sviediniais, kaltė. Mes žinome, kad ginklas buvo tikras, nes Hačins, deja, tikrai negyvas. Tai reiškia, kad ją tikrai nušovė tikras sviedinys, pagreitintas tikro pistoleto, iš kurio, kaip teigiama daugybėje žiniasklaidos pranešimų, tikrai šaudė Alecas Baldvinas.

Man tai skamba kaip aiškus netyčinės žmogžudystės / moters nužudymo atvejis. Jis ją nužudė. Žiniasklaida teigia, kad nužudymas buvo netyčinis, žinoma, ir tai greičiausiai tiesa. Tačiau yra žodis, kuriuo apibūdinamas netyčinis kito nekalto žmogaus nužudymas: Neatsargus nužudymas.

Kyla klausimas: Ar Alecui Baldwinui bus iškelta baudžiamoji byla už masinį šaudymą, kurį jis, matyt, įvykdė? Kažkodėl tuo abejojame.

Ar gali dabar bet kas, kas netyčia šaudo ir žudo žmones, tvirtinti, kad tai buvo tik "nelaimingas atsitikimas", ir išsisukti nuo atsakomybės už netyčinę žmogžudystę? O gal tai ypatinga privilegija, skirta tik tokiems garsiems Holivudo elitistams, nusiteikusiems prieš ginklus, kaip Boldvinas?

Nemanome, kad Boldvinas tyčia ką nors sužalojo, tačiau, kaip praneša žiniasklaida, tai jis nukreipė ginklą ir nuspaudė gaiduką. Atrodo, ne kartą. Ar jis nepastebėjo pirmojo šūvio atoveiksmio?

Mums dėl viso to kyla daug klausimų ir tikimės, kad tolesni atskleidimai pateiks papildomų atsakymų. Iki tol gedime šios nekaltos beprasmiško masinio šaudymo, kurį įvykdė prieš ginklus nusiteikęs kairiųjų pažiūrų šalininkas, aukos. Jei kam ir reikėtų neleisti naudotis ginklais, tai tiems, kurie jų taip nekenčia, kad nesugeba išmokti saugiai su jais elgtis.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau