Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 23

Bideno administracija ir toliau ginkluoja daugiau federalinių agentų nei JAV kariuomenės narių: Kodėl?

Dar vienas ženklas, kad Barakas Obama (Barack Obam) ir jo pakalikai iš tikrųjų vadovauja Džo Baideno (Joe Biden) Baltiesiems rūmams, - dabartinė administracija skuba apginkluoti kuo daugiau federalinių agentų, kaip tai darė B. Obama per savo dvi kadencijas.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Kyla klausimas, kodėl?

Pasak The Federalist pranešimo, Bideno režimas, atrodo, apginkluoja daugiau agentų nei JAV jūrų pėstininkai, ir priduria, kad "mintis, jog agentūroms suteikiami įgaliojimai veiksmingai kurti savo pačių įstatymus ir eiti jų vykdyti su ginkluotais federaliniais agentais, turėtų kelti nerimą".

"Kongresas šiais metais leido skirti 80 mlrd. dolerių, kad būtų sustiprintas Vidaus pajamų tarnybos vykdymas ir personalas, respublikonų Atstovų Rūmų mažumos lyderis Kevinas McCarthy (Kevin McCarthy) perspėjo, kad "demokratų naujoji 87 000 IRS agentų armija ateis pas jus", - rašė Markas Hemingway'us (Mark Hemingway) leidiniui.

"Milijonus peržiūrų greitai susilaukė vaizdo įrašas, kuriame tariamai rodoma, kaip būrys nerangių biurokratų mokosi šaunamųjų ginklų, o tai sukėlė nerimą, kad IRS vykdys karinio pobūdžio reidus prieš mokesčių mokėtojus", - tęsė jis.

"GOP teiginiai buvo plačiai užsipulti kaip perdėti - nes vaizdo įraše, nors ir iš IRS, nebuvo rodomi oficialūs agentų mokymai - tačiau kritika nušvietė augančią tendenciją: spartų federalinės valdžios ginklavimąsi."

Hemingvėjus toliau cituoja 2021 m. paskelbtą stebėtojų organizacijos "Open The Books" ataskaitą "The Militarization of The U.S. Executive Agencies" ("JAV vykdomųjų agentūrų militarizacija"), kurioje pažymima, kad šiuo metu daugiau nei 200 000 federalinių agentų turi teisę nešiotis šaunamuosius ginklus ir atlikti areštus, ir atkreipiamas dėmesys, kad šiuo metu jūrų pėstininkų korpuse tarnauja tik 186 000 amerikiečių.

"Šimtas trys vykdomosios valdžios institucijos, nepriklausančios Gynybos departamentui, 2006-2019 finansiniais metais ginklams, šaudmenims ir karinio tipo įrangai išleido 2,7 mlrd. dolerių (atsižvelgiant į infliaciją)", - sakoma ataskaitoje. "Vien nuo 2015 iki 2019 fiskalinių metų išleista beveik 1 mlrd. dolerių (944,9 mln. JAV dolerių)".

Organizacija "Open The Books" taip pat pranešė, kad iš visų agentūrų Sveikatos ir žmogiškųjų išteklių departamentas turi 1 300 šaunamųjų ginklų, įskaitant vieną šautuvą, penkis automatinius karabinus ir 189 įvairių rūšių automatinius ginklus. Net NASA turi ginkluotų agentų; šalies kosmoso agentūra turi SWAT komandą su visa susijusia ginkluote, taip pat užtaisomus šautuvus, kulkosvaidžius ir šarvuotus automobilius.

Tuo tarpu Aplinkos apsaugos agentūra dabar turi dronų, radarų įrangos, naktinio matymo akinių ir GPS sekimo prietaisų - kartu su ginklų atsargomis.

"Government Accountability Office" 2018 m. ataskaitoje pažymima, kad 2017 m. pabaigoje - iki šių metų vykdymo užtikrinimo finansavimo padidinimo - IRS turėjo 4 487 ginklus ir 5 062 006 šovinius. IRS neatsakė į prašymus pateikti informaciją, nors IRS Kriminalinių tyrimų skyrius skelbia metinę ataskaitą, kurioje išsamiai pateikiama pagrindinė informacija, pavyzdžiui, kiek orderių agentūra įvykdo per tam tikrus metus", - rašė Hemingvėjus.

Jis pridūrė, kad, remiantis priežiūros tarnybos ataskaita, daugiau nei 100 vykdomosios valdžios institucijų tyrėjai turi šaunamųjų ginklų, be to, nėra nepriklausomos institucijos, kuri stebėtų ar sektų jėgos naudojimą visose federalinėse agentūrose.

RealClearInvestigations susisiekė su agentūromis iš HHS, EPA ir kitomis, kurios atsisakė pateikti arba teigė neturinčios naujausių statistinių duomenų apie tai, kaip dažnai buvo naudojami jų turimi šaunamieji ginklai, arba išsamios informacijos apie tai, kaip buvo vykdomos ginkluotos operacijos.

"Būčiau nustebęs, jei tokie duomenys apskritai egzistuoja, - sakė Trevoras Burrusas (Trevor Burrus), libertarinio Cato instituto konstitucinės ir baudžiamosios teisės tyrėjas, Hemingvėjus, - per daugelį darbo metų gana šokiruoja, kaip labai jos stengiasi, kad jų dalykai nebūtų stebimi jokiu lygmeniu."

Žinoma, atsisakymas sekti šaunamųjų ginklų skaičių arba tai, kaip kiekviena agentūra juos naudoja, reiškia, kad federalinė vyriausybė turi tikėtiną galimybę paneigti tuos naudojimo atvejus.

Žinome tik tiek: Kuo daugiau ginklų turi vyriausybė, tuo labiau privatiems piliečiams būtina saugoti ir ginti savo Antrosios pataisos teises. Bet koks federalinis subjektas, skatinantis ginklų kontrolę ir tuo pat metu apsiginkluojantis, atskleidžia, kad jis siekia tapti tironiškas.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės. Ką norėjau pasakyti... O, dabar viską pritaikykime kitoms šalims... pvz. Lietuvai... Kam reikalinga Šaulių sąjunga, VMI (bandoma suteikti daugiau įgaliojimų, kurios funkcijos ne tokios) ir tokie metami pinigai? Kam jie rengiasi? Čia tik mano nuomonė... Tai visai kita ginkluota struktūra kuri nėra pavaldi prezidentui... armijai. Tai "privatus struktūros" vienetas...  remiamas nežinia ko....

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau