Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 10

Vakcinų stūmėjai slopina esamus, patvirtintus ir pigius vaistus, kurie gali sumažinti COVID infekcijų skaičių 70 %

(Paranormal) Vakcinų stūmėjai, vadovaujami tokių "ekspertų" kaip daktaras Anthony Fauci ir NIH direktorius daktaras Francis Collinsas (Francis Collin), toliau slopina informaciją apie esamus vaistus, kurie jau seniai patvirtinti ir yra labai veiksmingi gydant COVID-19 infekcijas, ir visa tai tik todėl, kad jie akivaizdžiai yra susipykę su Big Pharma įmonių vadovais, kurie tapo milijardieriais dėl skubaus jų skiepų nuo koronaviruso patvirtinimo.

Vienas iš šių vaistų vadinamas fenofibratu (fenofibrate), o britų mokslininkai ką tik paskelbė recenzuojamą straipsnį, kuriame pabrėžiamas jo veiksmingumas. Kyla klausimas, ar ši informacija prasiskverbs pro socialinės žiniasklaidos fašistus ir ar tokie "ekspertai" kaip Faučis ir Ligų kontrolės ir prevencijos centro direktorė daktarė Ročelė Valenskis (Rochelle Walensky) papasakos apie tai amerikiečiams? (Apie tai mes rašėme: JK mokslininkai: Vaistai nuo cholesterolio 70 % sumažina Covid-19 infekciją)

"Licencijuotas vaistas, paprastai naudojamas nenormaliam riebalinių medžiagų kiekiui kraujyje gydyti, gali iki 70 proc. sumažinti SARS-CoV-2 viruso sukeliamą infekciją, atskleidė tarptautinio mokslininkų bendradarbiavimo laboratorijoje atliktas tyrimas", - pažymima praėjusią savaitę paskelbtame pranešime spaudai.

"Tyrėjų grupė, vadovaujama Birmingemo (Birmingham) ir Kilio (Keele) universitetų Jungtinėje Karalystėje bei San Rafaelės mokslinio instituto (San Raffaele Scientific) Italijoje, įrodė, kad fenofibratas ir jo aktyvioji forma (fenofibrino rūgštis) laboratorijoje gali gerokai sumažinti SARS-COV-2 infekciją žmogaus ląstelėse", - tęsiama pranešime.

"Svarbu tai, kad infekcija sumažėjo naudojant vaisto koncentracijas, kurios yra saugios ir pasiekiamos naudojant standartinę klinikinę fenofibrato dozę", - priduriama jame.

Šis vaistas jau patvirtintas vartoti daugelyje šalių, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas; Maisto ir vaistų administracija, taip pat Jungtinės Karalystės Nacionalinis sveikatos ir priežiūros kompetencijos institutas (NICE) patvirtino jį vartoti per burną ligoms, susijusioms su padidėjusiu cholesterolio kiekiu, gydyti ir lipidams (riebalinėms medžiagoms) kraujyje mažinti, taip sumažinant širdies priepuolių ir insulto riziką.

Tyrimais įrodytas vaisto veiksmingumas

"Dabar komanda ragina atlikti klinikinius tyrimus, kad vaistas būtų išbandytas su hospitalizuotais COVID-19 pacientais, kurie būtų atliekami kartu su dviem klinikiniais tyrimais, taip pat šiuo metu atliekamais su tokiais pacientais atliekant tyrimus, kuriems vadovauja Pensilvanijos (Pennsylvania) universiteto ligoninė JAV ir Jeruzalės hebrajų universitetas Izraelyje", - teigiama pranešime spaudai.

Tyrėjų grupė paaiškino, kaip fenofibratas veikia neleisdamas COVID rimtai užkrėsti žmonių:

COVID-19 sukeliantis SARS-CoV-2 virusas užkrečia šeimininką sąveikaudamas su viruso paviršiuje esančiu baltymu Spygliu ir šeimininko ląstelėse esančiu ACE2 receptoriaus baltymu. Šiame tyrime, reaguodama į pasaulinę COVID-19 pandemiją, komanda išbandė jau licencijuotų vaistų grupę, įskaitant fenofibratą, kad nustatytų kandidatus, kurie sutrikdo AKE2 ir "Spike" sąveiką.  

Identifikavę fenofibratą, kaip kandidatą, jie tada laboratorijoje išbandė vaisto veiksmingumą mažinant infekciją ląstelėse, naudodami originalias SARS-CoV-2 viruso padermes, išskirtas 2020 m. Jie nustatė, kad fenofibratas sumažino infekciją iki 70 %. 

Papildomi nepaskelbti duomenys taip pat rodo, kad fenofibratas vienodai veiksmingai veikia ir naujesnius SARS-CoV-2 variantus, įskaitant alfa ir beta variantus, be to, šiuo metu atliekami tyrimai dėl jo veiksmingumo delta varianto atveju.

"Atsiradus naujiems užkrečiamesniems SARS-CoV-2 variantams, keliose pasaulio šalyse, ypač Jungtinėje Karalystėje, JAV ir Europoje, sparčiai išaugo infekcijos atvejų skaičius ir mirčių skaičius", - sakė vienas iš tyrėjų, daktaras Farhat Khanim iš Birmingemo universiteto Jungtinėje Karalystėje.

"Nors vakcinų programos, tikėkimės, ilgainiui sumažins infekcijos lygį ir viruso plitimą, vis dar reikia skubiai plėsti vaistų arsenalą SARS-CoV-2 teigiamiems pacientams gydyti", - pridūrė F. Khanimas.

Dr. Alanas Ričardsonas (Alan Richardson) iš Kilio universiteto Jungtinėje Karalystėje pridūrė: "Vis dar skubiai reikalingi gydymo būdai COVID-19 sergantiems pacientams, kuriems pasireiškia ligos simptomai arba kuriuos reikia hospitalizuoti."

Be to, daktarė Elisa Vicenzi iš San Rafaelės mokslinio instituto Milane (Italija) pridūrė: "Mūsų duomenys rodo, kad fenofibratas gali sumažinti COVID-19 simptomų sunkumą ir viruso plitimą."

Toliau ji teigė, kad šis vaistas yra pigus, plačiai prieinamas daugumoje šalių ir būtų naudingiausias mažas ir vidutines pajamas gaunantiems asmenims - dar viena priežastis, kodėl didžioji farmacija nekenčia jo kaip COVID gydymo priemonės.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

Eureka.org

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus JD Heyes nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau