Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 7

JK mokslininkai: Vaistai nuo cholesterolio 70 % sumažina Covid-19 infekciją

Jungtinės Karalystės tyrėjų grupės duomenimis, cholesterolį gydantis vaistas laboratoriniuose tyrimuose 70 proc. sumažina Covid infekcijos paplitimą.

Tyrėjai penktadienį savo išvadas paskelbė žurnale "Frontiers in Pharmacology".

Fenofibratas ir fenofibrato rūgštis reikšmingai sumažino Covid infekciją žmogaus ląstelėse, todėl tikimasi, kad šis nebrangus vaistas netrukus bus įtrauktas į juodąjį sąrašą.

"Mūsų duomenys rodo, kad fenofibratas gali turėti potencialo sumažinti COVID-19 simptomų sunkumą, taip pat viruso plitimą", - pranešime spaudai teigė San Raffaele mokslinio instituto Milane daktarė Elisa Vicenzi ir bendraautorė.

"Atsižvelgiant į tai, kad fenofibratas yra geriamasis vaistas, kuris yra labai pigus ir prieinamas visame pasaulyje, taip pat į plačią jo klinikinio naudojimo istoriją ir gerą saugumo profilį, mūsų duomenys turi pasaulinę reikšmę."

"Fox News" pranešė:

Laboratoriniais tyrimais nustatyta, kad vaistas, skirtas cholesteroliui gydyti, 70 proc. sumažino koronavirusinės infekcijos plitimą, todėl mokslininkai ragina atlikti papildomus klinikinius tyrimus su hospitalizuotais COVID-19 pacientais.

Komanda paragino atlikti papildomus klinikinius tyrimus, siekiant ištirti vaisto naudojimą kaip galimą COVID-19 terapiją, kartu pažymėdama, kad tyrimai atliekami Pensilvanijos universitete ir Jeruzalės hebrajų universitete. Dr. Farhat Khanim iš Birmingemo universiteto ir atitinkama tyrimo autorė paminėjo viruso variantus, skatinančius didėjantį infekcijų ir mirčių skaičių įvairiose pasaulio šalyse.

"Nors vakcinų programos, tikėkimės, ilgainiui sumažins infekcijos lygį ir viruso plitimą, vis dar reikia skubiai plėsti vaistų arsenalą SARS-CoV-2 teigiamiems pacientams gydyti", - rašė F. Khanimas.

Kitas autorius pažymėjo, kad daugelyje mažų ir vidutinių šalių iki 2022 m. didelė dalis gyventojų greičiausiai nebus skiepijami.

"Nors įrodyta, kad skiepijimas sumažina infekcijos dažnį ir ligos sunkumą, kol kas nesame tikri dėl atsako stiprumo ir trukmės. Vis dar skubiai reikalingos terapijos, kad būtų galima gydyti COVID-19 sergančius pacientus, kuriems pasireiškia ligos simptomai arba kuriuos reikia hospitalizuoti", - iš dalies rašė daktaras Alanas Ričardsonas (Dr. Alan Richardson) iš Keele universiteto Jungtinėje Karalystėje.

Manoma, kad vaistas veikia slopindamas žalingą citokinų, susijusių su koronavirusine infekcija, perprodukciją, taip pat gydo kvėpavimo takų uždegimą. Papildomos savybės galėtų užkirsti kelią kraujo krešėjimui, pastebėtam vėlyvosios ligos stadijos metu daugeliui COVID-19 pacientų, pažymėjo tyrimo autoriai.

Straipsnio autoriaus Cristina Laila nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau