Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 27

Amerika tampa Šiaurės Korėja: CDC paskelbė apie perauklėjimo stovyklas, maisto prekių parduotuvėse rodomi kartoniniai maisto spaudiniai

(Paranormal) Jei jums įdomu, ar Amerika pasiners į Venesuelos stiliaus finansinę griūtį, ar į Šiaurės Korėjos stiliaus tironišką autoritarinę policinę valstybę, panašu, kad šiuo metu laimi Šiaurės Korėjos rezultatas.

CDC - Ligų kūrimo centras - dabar reikalauja, kad neskiepyti policijos ir vyriausybės darbuotojai būtų "prievarta perauklėti", praneša NewsPunch. Tai skamba kaip kažkas, išplėšta tiesiai iš sovietinių laikų smegenų plovimo ir indoktrinacijos sąmokslo:

CDC direktorė Rochelle Walensky pareiškė, kad Bideno režimas planuoja priversti neskiepytus policijos ir vyriausybės darbuotojus lankyti "konsultacijas" ir pamokas, kad jie persigalvotų skiepytis.

"Yra planas, jei šie žmonės nenorės skiepytis, nukreiptas į švietimą ir konsultavimą, kad žmonės gautų reikiamą informaciją ir jaustųsi patogiai skiepydamiesi", - pareiškė R. Walensky.

Amerika tampa Šiaurės Korėja: CDC paskelbė apie perauklėjimo stovyklas, maisto prekių parduotuvėse rodomi kartoniniai maisto spaudiniai, kad paslėptų tuščias lentynas

Taigi, jei nesutinkate su mintimi, kad jums bus sušvirkšta mirtinai pavojingo eksperimentinio kokteilio, kuris greičiausiai jau pražudė mažiausiai 250 000 amerikiečių (šaltinis: dr. Zev Zelenko), CDC teigimu, jums kažkodėl labai reikia psichologinės pagalbos.

Jums nebeleidžiama turėti informuoto, racionalaus, turimais duomenimis pagrįsto požiūrio. Jūsų psichinė sveikata bus kvestionuojama - ir "koreguojama" - kad atitiktų tos pačios valstybės, kuri bando jus išnaikinti, iliuzijas.

Maisto prekių parduotuvių lentynos "aprūpinamos" kartoniniais plakatais, vaizduojančiais maisto produktus, kad būtų uždengtos tuščios lentynos.

Vienas iš pagrindinių totalitarinių režimų bruožų - nuolatinės pastangos nuslėpti savo pražūtingos politikos nesėkmes. Tautą apėmus infliacijai, jie apsimeta, kad tikrosios infliacijos iš viso nėra. Žlungant tiekimo grandinei, jie tyčiojasi iš tų, kurie skundžiasi, ir liepia "sumažinti savo lūkesčius". Kai maisto prekių parduotuvių lentynos ištuštėja, jie labai stengiasi sukurti iliuziją, kad lentynose vis dar gausu maisto, net jei tenka spausdinti maisto plakatus ant kartono, o kartoną montuoti į maisto dėžes, kuriose turėtų būti tikrasis maistas.

Toliau pateiktose nuotraukose matyti, kad tai jau vyksta JAV ir Jungtinėje Karalystėje:

CDC, komunizmas, maisto_trūkumas, maisto tiekimas, maisto prekių pardu

Dieve, kad būtų įtikinamiau, netikri produktai netgi turi kainų etiketes:

CDC, komunizmas, maisto_trūkumas, maisto tiekimas, maisto prekių pardu

Vienintelės ne iki pusės tuščios šiukšliadėžės yra tos, kuriose yra netikrų spaudinių:

CDC, komunizmas, maisto_trūkumas, maisto tiekimas, maisto prekių pardu

Štai pavyzdys, kaip "užpildoma" lentyna, kuri kitu atveju atrodytų tuščia, jei ne visos išmėtytos chow mein skardinės:

CDC, komunizmas, maisto_trūkumas, maisto tiekimas, maisto prekių pardu

Džo Bidenas grasina priversti sunkvežimių vairuotojus visoje šalyje atlikti kovidų mirties injekcijas. Pasak "The Epoch Times", beveik trečdalis sunkvežimių vairuotojų gali tiesiog pasitraukti iš darbo, užuot gavę švirkštą.

Jei manote, kad tiekimo grandinės problemos dabar yra rimtos, palaukite, kas bus, jei net ketvirtadalis dabartinių sunkvežimių vairuotojų mes rankšluostį. Kalbame apie tiekimo grandinės geddono scenarijus ateinantiems metams. Neužilgo prasidės masinis badas...

Išsamią informaciją apie visa tai ir dar daugiau sužinosite šiandienos "Situation Update" podkaste, kuriame taip pat rasite komediją apie Kinijos bioverslo mokslininkų persekiojimą pavadinimu "Hu's on first?".

Prenumeruokite paranormal.lt naujienas, kad gautumėte pirmi naujienas prisijunkite prie Telegram.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau