Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 3

Žmonėms, kurie jau sugavo Covid ir jį įveikė, yra NULIS priežasčių gauti Covid vakciną

(Paranormal) Visi, kurie gimė prieš skiepijimą nuo tymų, žino, kad vakcinos nereikėjo, jei jie jau sirgo tymais. Natūralus imunitetas išlieka labai, labai ilgai ir daug ilgiau nei bet koks dirbtinis, kurį sukuria vakcinų sukėlėjai. Mokslas nustatė, kad imunitetas nuo tymų išlieka visą gyvenimą, todėl po užsikrėtimo tymų vakcina nereikalinga, tas pats pasakytina ir apie vėjaraupius. Tai reiškia, kad nėra nė vienos patvirtintos priežasties skiepyti ir yra tik tikimybė, kad skiepai gali pakenkti sveikatai.

Taip pereiname prie Kovido ir, žinoma, tai ne tas pats virusas, nes jis buvo sukurtas laboratorijoje, tačiau natūralus imunitetas vis tiek yra natūralus imunitetas, todėl pažvelkime į viso to mokslinius pagrindus ir tada priimkime pagrįstą sprendimą.

Žiniasklaida ir CDC skleidžia dezinformaciją apie Covid skiepus ir ji plinta kaip vėžys - ir tai NĖRA mokslu pagrįsta informacija, tik propaganda, kuria siekiama prastumti nešvarius skiepus

Natūralus imunitetas po infekcijos yra labai svarbus ir gyvybiškai svarbus žmogaus evoliucijai, kartu su virusų, bakterijų, patogenų ir parazitų evoliucija. Mes visi turime "prisitaikyti ir įsisavinti", kitaip pralaimėsime. Stipriausiųjų išlikimas dar niekada nebuvo toks aktualus kaip dabar. Genetiškai sukurti Kovid virusai morfuoja, keičiasi ir prisitaiko prie šių silpnų antikūnų, kuriuos gamina paskiepytos avys, todėl bet koks vakcinomis išgautas imunitetas tampa bevertis jau po kelių mėnesių.

Klivlendo klinikoje (Cleveland Clinic) atlikus novatorišką tyrimą su 50 000 savo darbuotojų, paaiškėjo, kad skiepai nuo kiniškojo gripo 95 proc. paskiepytųjų nesuteikė didesnio imuniteto nei 5 proc. paskiepytųjų (neskiepytųjų), kurie jau buvo užsikrėtę Covid ir jį įveikė. Daugiau mokslo? Jūs turite jį. Kito neseniai Vašingtono universitete (Washington University) atlikto tyrimo metu mokslininkai nustatė, kad "pasveikusių nuo Covid asmenų kaulų čiulpuose yra daug plazminių ląstelių", ir tai buvo praėjus metams po pasveikimo.

Žmonėms, kurie jau sugavo Covid ir jį įveikė, yra NULIS priežasčių gauti Covid vakciną ir NULIS priežasčių, dėl kurių JAV vyriausybė turėtų priversti juos tai daryti

Tai moksliškai pagrįsti įrodymai, kurie pateikia įrodymų, kad žmogaus organizme yra natūralus imunitetas, turintis atmintį Kovidui, ir kad jis yra ilgesnis už bet kokį vakcinų teikiamą imunitetą, ką taip pat įrodo kiekviena farmacijos kalbanti galva, jau reikalaujanti pakartotinių skiepų. Kitaip tariant, šiems Covid pasveikusiems pacientams yra beveik NULINĖ rizika vėl susirgti Covid virusu, o tyrėjai savo rezultatus apibūdino kaip "reikšmingus ir ilgalaikius".

Tyrėjai netgi paskelbė nekonkuruojančių interesų deklaraciją, pareiškimą dėl nefinansavimo ir deklaracijas, kad jie laikėsi visų atitinkamų etikos gairių. Tyrimui taip pat pritarė Klivlendo klinikos institucinė peržiūros taryba.

8 svarbiausios priežastys, dėl kurių NEREIKIA skiepytis "Covid" vakcina:

  1. Skiepai nesuteikia jokio imuniteto Covid.
  2. Skiepai nesustabdo Covid perdavimo.
  3. Neįrodyta, kad skiepai apsaugo nuo "blogo" Covid atvejo.
  4. Skiepai yra pavojingi, nes dažnai pasireiškia šalutinis poveikis - kraujo krešuliai ir miokarditas.
  5. Skiepų veiksmingumas, jei toks iš viso yra, sumažėja per kelis mėnesius.
  6. Stiprinamieji skiepai yra dar pavojingesni, nes į kraują, smegenis, širdį ir gyvybiškai svarbius valymo organus patenka milijardai DAUGIAU prionų.
  7. Natūralus imunitetas yra daug stipresnis už bet kokį vakcinų poveikį ir daug ilgiau išlieka.
  8. Kovido vakcinos sunaikina bet kokį natūralų imunitetą ir sunaikina visus jūsų organizmo jau sukurtus antikūnus.

Sekite mokslu ir sužinosite, kokie beverčiai ir pavojingi iš tikrųjų yra "Covid" krešulių skiepai. Juos stumia vieni blogiausių planetos žmonių, kurie nori atimti visas jūsų teises, laisvę ir imunitetą, prievarta į jūsų organizmą įvesdami savo purvinus krešulių skiepus ir pasiųsdami jus į vienkartinį bilietą į vietą, iš kurios greičiausiai niekada nebegrįšite (ten, kur su jumis eksperimentuojama mirtinais vaistais ir dusinančiais vamzdeliais)... į ligoninę.

Ar kas nors iš jūsų pažįstamų kenčia nuo postkovidų vakcinos Spike Protein sindromo? Nusistatykite savo tiesos žinių rinkiklį į Pandemic.news, kad sužinotumėte geriausius būdus, kaip išsaugoti sveiką kūną, saugius namus ir apsaugoti savo konstituciją.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

TruthWiki.org

Paranormal.lt

MedRXiv.org

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau