Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 7

PERSPĖJIMAS: Penktosios apygardos apeliacinis teismas skubiai sustabdė Bideno antikonstitucinį skiepų mandatą

(Paranormal) Penktosios apygardos apeliacinis teismas, išnagrinėjęs skubų ieškinį, kuriame šiuo metu dalyvauja 19 valstijų, padavusių Bideno administraciją į teismą dėl vykdomosios valdžios peržengtų įgaliojimų, susijusių su antikonstituciniu vakcinų mandatu, paskelbė skubų sustabdymą.

"Kadangi peticijos suteikia pagrindo manyti, kad yra rimtų įstatyminių ir konstitucinių problemų, susijusių su įgaliojimu, įgaliojimas sustabdomas, kol šis teismas imsis tolesnių veiksmų", - teigiama trumpame teismo nutarime, kurį galima peržiūrėti čia.

"Peticijų teikėjai teigė, kad įgaliojimas, kurį Darbo departamento Darbuotojų saugos ir sveikatos administracija (OSHA) paskelbė kaip skubų laikinąjį standartą, turėtų būti panaikintas, nes jis viršija OSHA įgaliojimus pagal Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymą", - praneša "The Epoch Times".

"Netrukus įvyks nepaprastieji klausymai", - tviteryje pranešė Teksaso gubernatorius Gregas Abbotas, džiaugdamasis šiuo sprendimu. Laikraštis "The Epoch Times" priduria:

"Teismo veiksmai ne tik sustabdė Bideno neteisėtą viršijimą, bet ir įsakė atlikti teisingą peržiūrą, kurios siekėme. Prezidentas negalės primesti medicininių procedūrų Amerikos žmonėms be Konstitucijos numatytų kontrolės priemonių ir atsvarų", - pridūrė Luizianos generalinis prokuroras, respublikonas ir vienas iš peticijos teikėjų Džefas Landris (Jeff Landry).

Bideno vakcinų "mandatas" neturi jokio teisinio ir mokslinio pagrindo. Nuolatinis paskelbtų mokslinių tyrimų srautas jau seniai įrodė, kad vakcinos neužkerta kelio kovidų plitimui. Tiesą sakant, naujausias "VE" - vakcinų efektyvumo - įvertinimas, gautas pagal Jungtinės Karalystės duomenis, rodo, kad VE yra neigiamas skaičius - minus 73 proc. Tai reiškia, kad žmonėms, pasiskiepijusiems vakcina, padidėja hospitalizacijos ir mirties rizika, palyginti su tais, kurie vakcinos vengia.

Jei kas nors ir yra, skiepyti žmonės yra "superplatintojai", kurie turėtų izoliuotis namuose. Paskelbtame moksliniame tyrime, kurį atliko Oksfordo universiteto Klinikinių tyrimų grupė, nustatyta, kad paskiepytų žmonių nosiaryklėse yra 251 kartą didesnis viruso kiekis, todėl jie gali platinti virusą kitiems.

Pasirodo, tikrąjį pavojų visuomenės sveikatai kelia skiepyti, o ne neskiepyti žmonės.

Gubernatorius Abbotas pasisakė dėl Penktosios apygardos sprendimo: "Mes turėsime savo dieną teisme, kad panaikintume antikonstitucinį Bideno piktnaudžiavimą valdžia".

Įpareigojimai skiepytis sunaikins Amerikos ekonomiką ir sukels katastrofišką produktų trūkumą

Šiandien vienas pažįstamas iš teisėsaugos institucijų man pranešė, kad maždaug pusė JAV federalinių kalėjimų pataisos pareigūnų planuoja sausio pradžioje išeiti iš darbo, jei bus įgyvendintas įpareigojimas skiepytis. Panašius skaičius girdime ir tarp policijos pareigūnų, ugniagesių, šerifo pavaduotojų ir kitų pirmosios pagalbos tarnybų darbuotojų.

Bendrovės "Proctor & Gamble", gaminančios daugumą toksiškų asmens higienos priemonių, kurias neišmanėliai tepa ant odos ir stebisi, kodėl serga vėžiu, darbuotojai paskelbė bauginantį vaizdo įrašą, kuriame iš esmės teigiama, kad jie masiškai pasitrauks iš bendrovės ir privers ją atsiklaupti dėl įpareigojimo skiepytis:

Jei būtų patvirtinti skiepų reikalavimai, Amerikoje būtų įvesta tiesioginė vergovė, kai jūsų kūnas priklausytų kažkam kitam.

2020 m. gruodį Joe Bidenas pažadėjo, kad niekada nepalaikys kaukių ar vakcinų mandatų. Šis pažadas truko neilgai, o dabar Bidenas akivaizdžiai tiki, kad vyriausybė valdo jūsų kūną ir gali įsakyti jums vykdyti jos nurodymus. Jei mes nekontroliuojame savo kūno, vadinasi, esame vyriausybės nuosavybė, t. y. medicinos vergai, neturintys jokių teisių.

Teisė kontroliuoti savo kūną yra pagrindinė žmogaus teisė, iš kurios kyla dauguma kitų teisių. Pradėkime nuo to, kad jei neturime savo kūno, kaip galime būti atsakingi už savo kūno veiksmus? Tai reiškia, kad jei valdžia teigia, jog ji turi nuosavybės teisę į jūsų kūną, logiškai joks asmuo negali būti apkaltintas smurtiniu nusikaltimu, nes atsakomybė už smurtą turi tekti jį atlikusiam kūno savininkui. Kitaip tariant, jei vyriausybė teigia, kad ji yra jūsų kūno savininkė, visa teisės ir teisingumo sistema tampa niekinė, nes negalima teigti, kad joks asmuo yra atsakingas už veiksmus, kuriuos atliko kūnas, kuris jam nepriklauso.

Be to, jei vyriausybė teigia, kad ji yra jūsų kūno savininkė, ji taip pat teigia, kad ji yra jūsų vaikų savininkė. Tai paaiškina, kodėl didžiosios valdžios entuziastai jau dabar mano, kad tėvai neturėtų atlikti jokio vaidmens auklėjant savo vaikus. Vietoj to jie sako, kad jūsų vaikai "priklauso" valstybei.

Teisinį atsakymą į visa tai galiausiai turi duoti JAV Aukščiausiasis Teismas. Nors D. Trumpui per savo kadenciją pavyko paskirti tris teisėjus, šie asmenys (Kavanaugh, Barrettas ir Gorsuchas) iki šiol labai menkai demonstravo, kad pripažįsta asmens laisvę kaip pagrindinį principą. Jei SCOTUS nuspręs, kad skiepų įpareigojimai kažkokiu būdu atitinka Konstituciją, tai, be abejonės, sukels masinį sukilimą, plačiai paplitusias valstijų inicijuotas anuliavimo pastangas ir galbūt pilietinį karą.

Jei SCOTUS nemano, kad mes esame savo kūnų savininkai, tuomet SCOTUS prarado visą likusį patikimumą ir nebeturi jokios naudingos funkcijos tariamai "laisvoje" visuomenėje. Jei nesate savo kūno savininkas, niekada negalėsite būti laisvas. Aukščiausiasis Teismas, panaikinęs asmeninę mūsų kūnų nuosavybę, taip pat panaikintų ir savo patikimumą, nes atsidurtų vergovės ir segregacijos visoje Amerikoje atkūrimo padėtyje.

Nenuostabu, kad ta pati politinė partija, kuri kadaise stūmė vergiją ir KKK - demokratai - vėl stumia medicininę vergiją ir vyriausybės nuosavybę į jūsų kūną.

Visi, kurie vertina laisvę, turi atmesti medicininę vergiją ir bet kokią vadinamąją "valdžią", kuri pretenduoja į jūsų kūno nuosavybę. Mes atmetame visų formų vergiją, įskaitant medicininę.

Šiomis įžvalgomis, norėčiau pasakyti, kad kas vyksta Amerikoje, tas vyks ankščiau ar vėliau ir kitose šalyse. Kas buvo pasakyta čia, tai nereiškia, kad nebus planuojame ir kitose šalyje. Todėl, būkime budrūs, neleiskime, kad petys už laisve, taptu vergove.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau