Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Rugsėjo » 19

Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu

(Paranormal) Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį.

Tweiteryje paskelbdamas apie ieškinį, kuriame įgaliojimai vadinami "prieštaraujančiais Konstitucijai", M. Brnovičius sakė: "Federalinė vyriausybė negali versti žmonių skiepytis COVID-19 vakcina. Bideno administracija vėl nepaiso mūsų įstatymų ir precedentų, kad prastumtų savo radikalią darbotvarkę. Pateikiau pirmąjį šalyje ieškinį prieš šiuos antikonstitucinius įpareigojimus".

Vienas iš konkrečių įgaliojimų aspektų, į kurį nukreiptas ieškinys, yra lygių teisių apsaugos akto pažeidimas, nes juo rodomas palankumas nelegaliems užsieniečiams ir "nepagarba tikriesiems JAV piliečiams".  "[Neteisėtiems užsieniečiams] nebus taikomi jokie skiepijimo reikalavimai, net jei jie bus išleisti tiesiai į Jungtines Valstijas (kur dauguma jų ir liks), o maždaug šimtui milijonų JAV piliečių bus taikomi precedento neturintys skiepijimo reikalavimai."

(P komentaras: ar jums tai nieko neprimena, kas dedasi Lietuvoje? Lietuvos žmonėms taikomi didžiausi reikalavimai, tačiau esantiems pabėgialiams nieko. Kodėl, taip vyksta?)
 
Ieškinyje taip pat cituojama ataskaita, kurioje nurodoma, kad 30 proc. federalinėse sulaikymo įstaigose laikomų migrantų atsisakė vakcinos, o 18 proc. migrantų šeimų, prieš pasienio patruliams juos paleidžiant, COVID-19 testas buvo teigiamas. Be to, penktadalio į šalį atvykusių nelydimų nepilnamečių viruso testai taip pat buvo teigiami.

Ji taip pat nurodo, kad nors nelegaliai į šalį atvykusiems asmenims netaikomas joks įpareigojimas skiepytis, užsieniečiams, kurie naudojasi tinkamais teisiniais kanalais darbo vizoms gauti ir į šalį atvyksta teisėtai, iš tiesų bus taikomas įpareigojimas skiepytis, jei jie dirba įmonėje, kurioje dirba 100 ar daugiau darbuotojų. Dėl to atrodo, kad nelegaliems užsieniečiams taikomos lengvatinės sąlygos, kai kalbama apie sveikatos laisvę.

Ieškinys taip pat atskleidžia, kokiam skaičiui amerikiečių bus taikomas įgaliojimas. Pagal jų suskirstymą tai yra 80 milijonų žmonių, dirbančių darbdaviams, kurie turi 100 ar daugiau darbuotojų, ir 17 milijonų sveikatos priežiūros darbuotojų, kurių įstaigos gauna federalinę Medicaid arba Medicare pagalbą. Federalinės vykdomosios valdžios darbuotojai ir rangovai, dirbantys su federaline vyriausybe, taip pat privalo laikytis įpareigojimo, be galimybės jo išvengti. Be to, tai turės įtakos beveik 300 000 pedagogų, gaunančių federalines lėšas pagal programą "Head Start", iš viso apie 100 mln. amerikiečių.

Ieškinyje negailima žodžių ir teigiama, kad: "Pagal mūsų Konstituciją prezidentas nėra karalius, kuris gali vienašališkai naudotis tokia nevaržoma valdžia. Ir net Jurgis III (George III) nebūtų svajojęs, kad galėtų vien tik karaliaus dekretu įvesti tokią plataus masto politiką".

Be to, jis šį žingsnį pavadino vienu didžiausių žmonių asmeninių laisvių pažeidimų, kokį kada nors bandė primesti Amerikos žmonėms bet kuri administracija.

Rengiama daug panašių teisinių iššūkių

Tai tik pirmas iš daugelio teisinių iššūkių, kurie tikriausiai bus susiję su Bideno siūlomu įgaliojimu. Iš karto po to, kai jis paskelbė prieštaringai vertinamą mandato planą, keli respublikonų gubernatoriai, tarp jų Teksaso, Indianos, Džordžijos, Pietų Karolinos, Montanos, Arizonos ir Tenesio gubernatoriai, pažadėjo su juo kovoti.

Teksaso generalinis prokuroras Kenas Paxtonas (Ken Paxton) jau pareiškė, kad Teksasas netrukus paduos Bideno administraciją į teismą dėl mandato, o Arizonos gubernatorius Dougas Ducey (Doug Ducey) pareiškė, kad mandatas "niekada neatsistos teisme".

Pietų Karolinos gubernatorius Henris Makmasteris (Henry McMaster) pasakė labai griežtus žodžius prezidentui: "Prezidentui Bidenui ir radikaliems demokratams valdant Amerikos svajonė virto košmaru. Jie paskelbė karą kapitalizmui, užrietė nosį prieš Konstituciją ir suteikė galių mūsų priešams užsienyje. Būkite tikri, kad kovosime su jais iki pat pragaro vartų, kad apsaugotume kiekvieno Pietų Karolinos gyventojo laisvę ir pragyvenimo šaltinį."

Vakar 24 respublikonų valstijų generaliniai prokurorai išsiuntė laišką prezidentui J. Bidenui, ragindami jį persvarstyti planą, kurį jie vadina "pražūtingu ir neproduktyviu". Jie nurodo, kad jis kelia grėsmę asmens laisvei ir gali padidinti ligoninių personalo problemas.

Šio straipsnio šaltiniai:

WesternJournal.com

FoxNews.com

USNews.com

TheCenterSquare.com

 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau