Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 29

Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...

(Paranormal) Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido programas.

Šis pasakojimas genialus tuo, kad jam nereikia jokių įrodymų. Kadangi niekas iš tikrųjų negali pamatyti "varianto" ir kadangi niekur pasaulyje nėra izoliuotų omikrono viruso mėginių, kuriuos būtų galima patvirtinti laboratoriniais tyrimais, koordinuota masinės žiniasklaidos isterijos kampanija paprasčiausiai į žmonių sąmonę įskiepija omikrono iliuziją, kurią lydi didžiulė baimė.

Iki šiol Amerikoje dar niekam nebuvo diagnozuotas šis variantas ir niekas nuo jo nemirė visoje planetoje. Tačiau dėl masinės žiniasklaidos žurnalistinio terorizmo pusė Amerikos dabar blaškosi dėl kažko, ko greičiausiai visai nėra. "Omikronas" beveik neabejotinai yra koordinuotas prasimanymas.

Tačiau iš niekur nieko žiniasklaidai pavyko užprogramuoti, kad gyventojai išprotėtų vos tik paminėjus žodį "mutacijos". Nors atsitiktinės genetinės medžiagos mutacijos kiekvieno žmogaus organizme vyksta tiesiog milijonus kartų per dieną, staiga "mutacijos", anot hiperventiliuojančios žiniasklaidos, yra baisiausias dalykas, kokį tik galima įsivaizduoti. (Štai kodėl aš omikroną vadinu ne variantu, o "bauginančiu".)

Per pastaruosius dvejus metus globalistai patvirtino, kad baimė, o ne "mokslas" yra jų pagrindinis žmonijos kontrolės mechanizmas.

Prisimenate, kai 2020 m. mums visiems buvo pasakyta, kad jei tik 60-70 proc. šalies gyventojų sutiks išgerti du šūvius, viskas grįš į įprastas vėžes ir kova baigsis? Visa tai nuo pat pradžių buvo apskaičiuotas melas.

Melu buvo žadama laisvė, jei žmonės tiesiog paklus, bet tai, ką jis davė, buvo tironija ir baimė... kartu su nesibaigiančiu paklusnumu vyriausybės priverstiniam vakcinų laikymuisi.

2020 m. ir 2021 m. globalistams visiškai įrodė, kad baimė yra pagrindinis jų ginklas prieš žmoniją. Pasitelkę koordinuotą baimę, jie gali įtikinti maždaug pusę pasaulio gyventojų susišvirkšti mirtinų spygliuotų baltymų genų terapijos injekcijų, kurios laikui bėgant juos nužudys. Patogu, kad dėl visų šių mirčių galima apkaltinti ką nors kitą, pavyzdžiui, vėžį, ir taip išvengti kaltės dėl vakcinų.

Beje, kodėl jau dabar 29 kartus padaugėjo negyvų gimusių kūdikių? Kaip rašo Steve'as Kirschas (Steve Kirsch) portale Substack.com:

Vaterlo mieste, Ontarijo provincijoje, negyvų gimusių kūdikių skaičius padidėjo 29 kartus, o tai prasidėjo po to, kai buvo pradėta vykdyti skiepų programa. Visos negyvų gimusių kūdikių motinos buvo paskiepytos...

Taip, tai labai svarbu. Bet niekas nesiklauso. Širdies rizika po vakcinacijos galėtų padidėti 1000 kartų. Niekas nesiklauso.

Psichologai puikiai žino, kad kai baimė derinama su jutimo pertekliumi (t.y. per daug naujienų, per daug balsų, prieštaringi pranešimai ir t. t.), žmonės natūraliai renkasi viską, kas primena autoritetą. Jų racionalus protas yra visiškai uždarytas ir jie nebegali užsiimti kritiniu mąstymu. Kai juos pakankamai apims negailestinga baimė, pasaulio vyriausybės suvaro juos į skiepijimo centrus, kad galėtų klusniai mažinti gyventojų skaičių.

Pasinaudodamos iš Stanfordo kalėjimo eksperimento ištrauka, jos taip pat paverčia paklusnius skiepų gavėjus visuomenės "kalėjimo sargybiniais" ir (arba) vykdytojais, kurie reikalauja, kad visiems kitiems būtų sušvirkšta ta pati vakcina... arba... kitaip.

Štai kodėl tiek daug vakcinuotų žmonių virto įsiutusiais bepročiais, kurie bando primesti savo mirties injekcijas visiems aplinkiniams. (O gal vakcinos prionai ėda ir jų smegenis, sukeldami agresyvius asmenybės pokyčius...)

Dešimt prognozių, kaip omikronų isteriją išnaudos teroristų vyriausybės, kad paspartintų savo žudikišką genocidą prieš žmoniją

Per pastaruosius kelis mėnesius viešai prognozavau naujo, baisesnio pasakojimo apie biologinį ginklą išleidimą. Koordinuotą masinės žiniasklaidos omikrono pamišimą buvo lengva nuspėti, ir daugelis mūsų, dirbančių nepriklausomoje žiniasklaidoje, būtent tai ir prognozavo.

Tačiau ką jie darys toliau? Tai taip pat labai lengva pastebėti, nes visa tai yra iš to paties vadovėlio, kaip ir covid. Omikrono isterija bus agresyviai stumiama ir visais įmanomais būdais naudojama siekiant totalitarinės masių kontrolės, kurios vėliau bus sustatytos į eilę ir nugabentos į mirties stovyklas efektyviam išnaikinimui.

Štai dešimt mano prognozių Omikronui ir 2022 metams:

Prognozė Nr. 1: Isterija dėl Omikrono varianto bus panaudota tam, kad visų žmonių skiepų pasai būtų nuliulinti ir žmonės būtų priversti pasiskiepyti nuo šio naujo varianto. Tie, kurie bus pakankamai kvaili, kad sutiktų su omikrono varianto vakcinomis, užsiregistruos nesibaigiančiai smailių baltymų biologinių ginklų injekcijų serijai, kuri galiausiai juos nužudys.

Prognozė Nr. 2: Omikrono isterija bus pasinaudota siekiant pateisinti agresyvius skiepų reikalavimus, reikalaujant, kad ši "nauja ekstremali situacija" būtų viršesnė už visas žmogaus teises, medicinos laisvę ir kūno autonomiją.

Prognozė Nr. 3: Nors omikrono atmaina kol kas nustatyta tik visiškai paskiepytiems žmonėms, melaginga korporacinė žiniasklaida dėl jos atsiradimo apkaltins neskiepytus žmones.

Prognozė Nr. 4: Korporacinė žiniasklaida panaudos omikrono variantą kaip priedangos istoriją, siekdama paaiškinti visas nuo antikūnų priklausomo padidėjimo (ADE) sukeltas mirtis nuo kovidinių vakcinų. Net ir tada, kai daugybė paskiepytų žmonių mirs, žiniasklaida kaltins neskiepytus žmones (žr. Nr. 3) ir reikalaus, kad neskiepyti žmonės būtų visiškai uždaryti ir jiems būtų uždrausta bendrauti su visuomene.

Prognozė Nr. 5: Omikrono isterija bus naudojama siekiant kriminalizuoti nesutikimą su vakcinomis, įpareigojimais, valdžios "autoritetu" ar kovidų nusikaltėliais, atsakingais už funkcinio aktyvumo tyrimus, tokiais kaip Anthony Fauci. Visi tokie nesutinkantys asmenys bus įvardijami kaip "pavojingi visuomenei", o tie, kurie juos išsako, bus kaltinami žmonių žudymu.

Prognozė Nr. 6: Žurnalistinės-teroristinės žiniasklaidos kurstoma masinė isterija pateisins gubernatorių įsakymus uždaryti daugiau teritorijų, o tai sukels daugiau tiekimo grandinės sutrikimų, produktų trūkumą ir kainų infliaciją.

Prognozė Nr. 7: Jei žiniasklaidai pavyks pakankamai įnirtingai stumti omikroninę isteriją, ja bus pasinaudota arba atšaukiant 2022 m. kadencijos vidurio rinkimus, arba reikalaujant visuotinio balsavimo paštu, motyvuojant "ypatingais pavojais", kylančiais visiems išeinant į viešumą.

Prognozė Nr. 8: Dėl kiekvienos ekonominės nesėkmės, kurią sukels nekompetentingas ir nusikalstamas Bideno režimas, bus kaltinamas omikronas. Šis įsivaizduojamas "variantas" akimirksniu taps atpirkimo ožiu dėl iki dangaus pakilusių energijos kainų, tiekimo trūkumo ir ištuštėjusių maisto prekių parduotuvių lentynų. Žiniasklaida dėl visko kaltins omikroną, o paskui dėl omikrono kaltins neskiepytus žmones.

Prognozė Nr. 9: Kada nors arba omikrono variantas, arba kitas, kuris bus paleistas, bus panaudotas siekiant pateisinti Amerikoje privalomą skiepijimą nuo durų iki durų, taip pat medicininį visų, kurie priešinasi, pagrobimą ir išvežimą į kovidų koncentracijos stovyklas veiksmingam išnaikinimui. (Tokia praktika jau pradėta taikyti Australijoje, kur kariuomenė grobia vietinius gyventojus ir grasindama ginklu išveža juos į stovyklas).

Prognozė Nr. 10: Omikronas nebus paskutinis variantas, kuris naudojamas masinei isterijai sukelti ir daugiamilijardinėms vyriausybės išmokoms Didžiajai farmacijai. Ši sukčiavimo epidemija bus kartojama maždaug kas metus, be galo, tol, kol žmonės išliks baimėje ir su ja sutiks.

Išsamią informaciją rasite mano trumpame podkasto atnaujinime čia:

Straipsnis pagal: Mike Adams

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau