Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 30

PSICHOLOGINIS BIOLOGINIS KARAS: OMICRON isterija yra proto virusas, neturintis jokio pagrindo fizinėje realybėje...

(Paranormal) Siaubingai skambantis "Omikrono" variantas yra naujausias globalistų psichologinio biologinio karo puolimo prieš žmoniją skyrius. "Psichologinis" reiškia psichologinį terorizmą, kurį vykdo bendrininkaujanti žiniasklaida ir jos pastangos įvaryti visiems visuotinę baimę. Biologinis ginklas yra pati vakcina, kuri nuo pat pradžių buvo sukurta kaip depopuliacijos biologinis ginklas, turintis per artimiausią dešimtmetį sukelti masinį mirtingumą (nuo vėžio, autoimuninių ligų, širdies ir kraujagyslių sutrikimų ir kt.).

PSICHOLOGINIS BIOLOGINIS KARAS: OMICRON isterija yra proto virusas, neturintis jokio pagrindo fizinėje realybėje... visa tai - proto žaidimas, siekiant priversti žmones nusižudyti dėl skiepų

Pažymėtina, kad šiai naujai kariavimo formai nereikia tikrų kinetinių, realaus pasaulio ginklų. Visa psichologinio terorizmo kampanija vyksta tik tikslinių aukų galvose. Jie įsivaizduoja, kad omikroninis variantas juos persekioja ir jiems grasina. Jie įsivaizduoja skausmą ir kančias, jei nedarys to, kas jiems liepiama (nepasiskiepys nuo vakcinos).

Tačiau jei jie atvers akis ir pažvelgs į realų juos supantį pasaulį, pamatys, kad jokio karo nėra. Nėra jokio omikrono. Nėra jokios kovidų pandemijos. Apie "pandemijos" egzistavimą žino tik tie, kurie savo sąmonę susieja su nesąžininga netikrų naujienų žiniasklaida. Be žiniasklaidos baimės kampanijos pandemija apskritai neegzistuoja. Tai tik dar vienas sezoninis gripas.

Štai kodėl Niujorko valstijos gubernatorė Hochul iš oro paskelbė nepaprastąją padėtį, nes visoje Niujorko valstijoje nebuvo aptiktas nė vienas omikrono "atvejis". Baimei skleisti nereikia jokių fizinių infekcijų, nes tai psichologinis biologinis karas, t. y. jam nereikia nieko, kas būtų įsišakniję realybėje.

Globalistų tikslas - atriboti jus nuo tikrovės, tada kontroliuoti visus jūsų suvokimus ir įsitikinimus.

Siekdami šio karo prieš jūsų psichiką, globalistai pamažu atitraukia jūsų sąmonę nuo tikrovės, į jūsų psichikos kraštovaizdį įvesdami sluoksnį po sluoksnio abstrakčių fikcijų. Viena iš tokių fikcijų - transseksualumas. Joks biologinis žmogus negali pastoti ir susilaukti kūdikio, tačiau globalistų valdomas žiniasklaidos kompleksas įtikino bent pusę gyventojų, kad biologija nėra tikra. Jie atskyrė psichiką nuo fizinės tikrovės.

Svarbu ir tai, kad jie įtikino žmones netikėti savo pojūčiais. Todėl savaitgalį paskelbiau šį svarbų podkastą, kuriame raginama pasitikėti savo pojūčiais ir nustoti tikėti burtus audžiančiais melagiais:

Vienintelis tikras šios pandemijos virusas yra proto virusas

Daktaras Tomas Kovanas (Thomas Cowan) iš tiesų yra teisus sakydamas, kad nėra tokio dalyko kaip kovid-19 virusas, kuris būtų išskirtas, išgrynintas ir įrodytas kaip sukeliantis ligą. Kovid-19 "virusas" kaip atskiras patogenas yra išgalvotas kūrinys. Tačiau proto virusas, t. y. baimės pandemija, sukelia labai realius padarinius realiame pasaulyje, pavyzdžiui, žmonės rikiuojasi į eilę, kad jiems būtų sušvirkšti mirtini spygliuoti baltyminiai biologiniai ginklai vadinamosios "vakcinos" pavidalu.

Taip, mirtys nuo vakcinos yra tikros. Kraujo krešuliai, negyvi gimusieji (iki šiol Kanadoje jų padaugėjo 2900 %), mirtys nuo vėžio, nelaimingi atsitikimai... Visa tai tikra. Tačiau ši tikra tragedija gimsta iš išgalvoto konstrukto... "baimės pandemijos", kurią į jūsų sąmonę įdiegė propagandistai, melagiai ir genocidą vykdantys pasauliniai žudikai.

Gera žinia ta, kad galite atsispirti šiems kerams grįždami į savo jausmus, palaikydami ryšį su realiuoju pasauliu ir išlaikydami sąmoningumą apie plandeminę apgaulę.

Daugiau informacijos sužinosite šiandienos 30 minučių trukmės "Situation Update" podkaste:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau