Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 29

Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis

(Paranormal) Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti".

Šį prieštaringai vertinamą teiginį išsakė Pietų Afrikos Respublikos šeimos gydytojas daktaras Šankara Četis (Dr. Shankara Chetty), kurio interneto svetainėje rašoma, kad jis sėkmingai gydė 7 000 pacientų, pasiskiepijusių nuo COVID-19, ir nė vienas iš jų nemirė ir nebuvo hospitalizuotas. Jis taip pat yra gydytojas, sukūręs "8 dienų COVID-19 terapiją", skirtą pacientams, esantiems pavojingesnėje uždegiminėje ligos stadijoje.

Vaizdo įraše daktaras Chetty sakė, kad nors visi žinome, jog šiuo metu vyksta neatitikimai ir prievarta, svarbu suprasti priežastis. Jo manymu, viskas susiveda į baltymo spyglį.

"Jei turėčiau pasakyti savo nuomonę apie tai, kas vyksta pasauliniu mastu, [smaigų] baltymas yra vienas iš labiausiai išgalvotų toksinų ar nuodų, kuriuos kada nors sukūrė žmogus", - teigė jis. "Ir šio toksino tikslas - nužudyti milijardus žmonių, niekam to nepastebint. Taigi, tai yra nuodai, turintys tikslą."

Jo nuomone, dėl visuotinių užraktų pacientai į ligonines patekdavo vėliau ligos progresavimo metu, o naudojami protokolai buvo sukurti "siekiant suprojektuoti mirtį ir žalą [tam, kad] sukeltų visą baimę", siekiant pateisinti planetos skiepijimą ir ilgesnį mūsų visų veikimą spyglių baltymu.

Dėl per daug įvairių mirčių bus sunku suversti kaltę vakcinai

Jis piešia labai nerimą keliantį vaizdą, kaip vakcina ketina žudyti žmones, niekada nepadarydama savęs akivaizdžia kaltininke. Jis sako, kad vakcinos "spike" baltymas bus paskirstytas po visą organizmą per mRNA ir bus gaminamas įvairiuose organizmo audiniuose.

"Tie audiniai bus atpažįstami kaip svetimi ir sukels daugybę autoimuninių reakcijų. Taigi mirčių, kurios turėtų įvykti po skiepų, niekada nebus galima priskirti nuodams! Jos bus per daug įvairios, jų bus per daug ir jos vyks per ilgą laiko tarpą, kad suprastume, jog buvome apnuodyti", - sakė jis.

Vakcinos gebėjimas sustiprinti jau esamas ligas reiškia, kad dėl žmonių mirčių bus kaltinamos bet kokios jų pagrindinės ligos, net jei kitaip tos ligos niekada nebūtų jų pražudžiusios. Tai gali būti vakcinos paskatinti vėžio paūmėjimai, nuo kurių miršta pacientai, o dėl jų mirties būtų kaltinamas vėžys, o ne vakcina. Panašiai ir diabetu sergančių žmonių, kuriuos ištinka insultas, ir hipertenzija sergančių žmonių, kuriuos ištinka širdies priepuolis, ligos bus priskiriamos šioms ligoms, o ne vakcinoms.

Nors kai kam tai gali skambėti neįprastai, jis tiki, kad "galutinio žaidimo" supratimas suteikia daug aiškumo. Kadangi vakcinos moksliniu požiūriu neturi prasmės, jis mano, kad tai yra labiau tikėtinas paaiškinimas.

"Tačiau manau, kad jei žmonės supras, koks yra ketinimas, jie supras, kodėl įvyko tai, kas įvyko. Bloga logika, prievarta, slopinimas - visa tai yra pateisinama, jei supranti, kad yra didesnis planas. Šis planas yra užtikrinti, kad galėtume kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome nuodijami", - teigė jis.

Šiek tiek panašios pozicijos laikėsi ir kiti žinomi gydytojai, tarp jų buvęs Pasaulinio vakcinų ir imunizacijos aljanso (GAVI) vyresnysis projektų vadovas Geertas Vanden Bosschas (Geert Vanden Bossch) ir daug publikacijų paskelbęs gydytojas ir COVID-19 ekspertas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough).

Kitas ekspertas, buvęs "Pfizer" viceprezidentas ir vyriausiasis mokslininkas alergijos ir kvėpavimo takų srityje, daktaras Michaelas Yeadonas (Maiklas Jadonas), skelbdamas daktaro Chetty vaizdo įrašą "Telegram", sakė: "Daktaras Chetty: "Vakcinų įpareigojimai yra nelogiški ir gąsdinantys, nes daugumai iš pradžių nėra didelio pavojaus užsikrėsti šiuo virusu ir vakcinos neapsaugo nuo infekcijos ar perdavimo. Taigi, jos nesuteikia naudos visuomenei, o tik galimą individualią naudą", - teigė jis.

"Mes NIEKADA neverstume žmonių daryti kažko, kas naudinga tik jiems, ir net tada, esant mažai tikėtinoms aplinkybėms. Tai beprotybė. Atsisakykite", - pridūrė jis, turėdamas omenyje pavojingas vakcinas, rašo Cassie B.

Šio straipsnio šaltiniai:

LifeSiteNews.com

LifeSiteNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau