Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Istorijos Paslaptys » 2021 » Gruodžio » 6

2500 metų amžiaus Tibeto tekste aptiktas tikslus koronaviruso ir jo Epidemijos aprašymas

Prieš 2,5 tūkstančio metų Tibete buvo parašytas medicininis traktatas, kuriame neįtikėtinai šiuolaikiškai aprašomas medžiagos, sukeliančios plaučių ligos epidemiją. Traktate nurodoma, kad šios medžiagos dalelės yra apvalios ir turi bukus išsiplėtimus - juk tai taip primena koronaviruso aprašymą.

Kaip rašoma rankraštyje Giud Ži (Gyud Zhi), kurio amžius apie 2,5 tūkstančio metų, jau tais laikais Tibeto ir Himalajų medikai suprato, kokia yra masinės epidemijos priežastis, ir net aprašė medžiagą, kuri sukelia tokią epidemiją.

Kaip rašoma Indijoje leidžiamo laikraščio „Deccan herald“ internetinėje svetainėje, šiame rankraštyje yra pateikiamos medicininės žinios ir apmąstymai apie tikėtinas ligų priežastis. Neseniai buvo pastebėta, kad šiame rankraštyje aprašyta epidemija labai panaši j mūsų dienų koronaviruso pandemiją. Ši epidemija tekste vadinama „nyen rim“.

Tibetas, epidemija, medicina, Himalajai, pandemija, koronavirusas

Tekstas prasideda aprašymu to, kad Kali jugos epochoje žmonės pasidaro pernelyg godūs, netinkamai elgiasi, yra egoistiški ir piktnaudžiauja dvasinėmis jėgomis, kova dėl religijos ir medžiagų, kurios skirtos gyvūnų ir žmonių naikinimui, maišymu.

Toks elgesys pažeidžia dvasių pasaulio (Mara) ir dievų bei deivių pasaulio (Dakini) veiklą, o visa tai baigiasi tuo, kad galiausiai tarp žmonių per kvėpavimą ima plisti epidemijos, kurios netrukus tampa masinėmis (pandemijos).

Tie, kurie tampa nyen rim auka, turi problemų su plaučiais, sunkiai kvėpuoja, kosėja, jaučia skausmus pilve, karščiuoja, prakaituoja, jaučia silpnumą, jiems ant kūno atsiranda tamsios spalvos inkštirai, o žarnyne prasideda infekcija, nuo kurios pradedama viduriuoti krauju.

Toliau pateikiamas nuostabą keliantis aprašymas, kad medžiaga, sukelianti tokią žmonių būseną, yra apvali ir turi bukus išsiplėtimus. Visi matėme koronaviruso sukėlėjo nuotraukas - jis atrodo būtent taip, kaip aprašyta medžiaga. Tačiau prieš 2,5 tūkstančio metų mikroskopų nebuvo. Kaip senieji Tibeto gyventojai galėjo apie tai sužinoti?

Tai dar ne viskas. Tekste rašoma, kad ši medžiaga į žmogaus kūną patenka per viršutinį odos sluoksnį, po to pasiekia raumenis, kraujotakos sistemą, kaulus, kol galiausiai išplinta gyvybiškai svarbiuose organuose.

Medžiaga į žmogaus organizmą taip pat gali patekti per akis, ausis, burną, nosį, analinį kanalą ir šlapimtakius. Ir nurodyta, kad ji dažniausiai patenka per burną ir nosį, todėl žmonės, norėdami apsisaugoti, turi nešioti kaukes (!).

Tibete aptiktame rankraštyje ši medžiaga, savaime suprantama, nėra vadinama virusu, ji vadinama terminu „tre tre ho“. Nurodoma, kad žmogus šios medžiagos negali matyti, ji juda dideliu greičiu (kaip žaibas) ir sudaryta iš „ugnies ir vėjo elementų“.

„Jeigu problemą galima išspręsti, nesijaudinkite. Jeigu problemos negalima išspręsti, nesijaudinkite. Nerimas neišspręs nė vienos problemos“, - taip kalbėjo VIII amžiuje gyvenęs budistų vienuolis Šantideva.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau