Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 29

ATSAKYMAS: 1918 m. ispaniškojo gripo metu mirė tik "paskiepytieji"

(Paranormal) Viskas, ką manėte žinantys apie liūdnai pagarsėjusį 1918 m. "ispaniškojo gripo" protrūkį, tikriausiai yra klaidinga.

Pasirodo, kad vieną žinomiausių naujausios istorijos pandemijų iš tikrųjų sukėlė "vakcinos", kurios neva buvo įvestos jai sustabdyti - panašiai kaip šiandien Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" platina daugiau covid.

Dr. Salas Martinganas (Sal Martingano), FICPA, aiškina, kad masinis skiepijimas per ispaniškąjį gripą iš tikrųjų sukėlė žmonių mirtį. Iš tikrųjų vieninteliai žmonės, kurie mirė per šį sunkų išbandymą, buvo tie, kurie buvo pasiskiepiję.

Dr. Eleonora McBean (Eleanor McBean), medicinos mokslų daktarė, medicinos mokslų daktarė, savo knygoje "Pasmerktas skiepijimas" aiškina, kad ji yra 1918 m. ispaniškojo gripo "neskiepytoji". Ji ir toliau ragina žmones iš naujo pažvelgti į šį istorinį įvykį per naują prizmę, o tai padaryti ji padeda skaitytojams savo knygoje.

Iš tikrųjų McBean parašė antrąją knygą "Skiepai... Tylusis žudikas", kurioje išsamiau aptariami pirmojoje knygoje pateikti atskleidimai. Jos pateikti įrodymai rodo, kad vakcinos, o ne pats gripas (jei jis apskritai kada nors buvo...) yra tikrasis kaltininkas, dėl kurio mirė dešimtys milijonų žmonių.

"McBean, kaip žurnalistės ir neskiepytąjį išgyvenusios moters, pasakojimas apie 1918 m. "ispaniškąjį gripą" reikalauja, kad istorinis šio įvykio pagrindas būtų peržiūrėtas ne kaip "sąmokslo teorija", bet su įrodymais, kurie "jums "pasišiauš plaukus", - rašo daktaras Martinganas.

"McBean pateikia įrodymų, kad buvo sukompromituoti ne tik 1918 m. "ispaniškojo gripo", bet ir poliomielito bei kiaulių gripo epidemijų istoriniai įvykiai."

Pirmasis ispaniškojo gripo atvejis įvyko karinėje bazėje Kanzase, kur buvo atliekami vakcinos eksperimentai.

Kadangi Ispanija tiek Pirmojo, tiek Antrojo pasaulinio karo metu išliko neutrali ir necenzūravo savo spaudos, kaip tai vyko kitur, ji taps pirmąja šalimi pasaulyje, kurioje 1918 m. buvo pranešta apie gripo epidemiją.

Tai paaiškina, kodėl Ispanija buvo paskelbta atpirkimo ožiu dėl to, kas vėliau buvo pavadinta "ispaniškuoju gripu". Tačiau paaiškėjo, kad pirmasis tikrasis mirtinos ligos atvejis iš tikrųjų įvyko Kanzase, karinėje bazėje, kur buvo atliekami eksperimentai su vakcina.

Ruošdamiesi Pirmajam pasauliniam karui, Rilio forto kariškiai, kur anksčiau buvo sukurta daugybė vakcinų, atliko masinį skiepijimo eksperimentą. Tai lėmė, kad "pacientas nulis" atsirado Jungtinėse Valstijose, o ne Ispanijoje.

Jei istorija būtų sąžininga, iš tikrųjų tai būtų vadinama 1918 m. Jungtinių Valstijų kariniu gripu. Tačiau dėl didelės Rokfelerių šeimos ir kitų "Big Pharma" globalistų įtakos kaltė buvo suversta Ispanijai.

"Besikurianti farmacijos pramonė, remiama "Rokfelerio medicinos tyrimų instituto", turėjo tai, ko niekada anksčiau neturėjo - daugybę bandomųjų žmonių", - aiškina Martinganas.

"Iš JAV kariuomenės pirmojo šaukimo į kariuomenę gautas bandomųjų asmenų fondas išaugo iki daugiau kaip 6 milijonų vyrų."

epidemija, pandemija, maras, 1918 m., sveikata, medicina, mokslas

Nebuvo jokio ispaniškojo gripo: tai buvo bakterinis meningitas, kurį sukėlė vakcinos.

Tik po karo autopsijos parodė, kad milijonai žmonių, mirusių nuo "ispaniškojo gripo", iš tikrųjų mirė nuo vakcinų sukelto bakterinio meningito. (SUSIJĘ SU ŠIA TEMA: Poliomielito protrūkius praeityje taip pat sukėlė ne oro lašeliniu būdu plintanti liga, o žmogaus sukurtos cheminės medžiagos).

"Jį sukėlė atsitiktinai suleista eksperimentinė bakterinio meningito vakcina, kuri iki šiol imituoja į gripą panašius simptomus", - aiškina Martinganas. "Masinis, daugkartinis papildomų vakcinų užpuolimas nepasiruošusių karių ir civilių imuninės sistemos sukūrė "žudymo lauką"."

Įdomu tai, kad vadinamuoju ispaniškuoju gripu nesusirgo tik tie žmonės, kurie vengė injekcijų. Tie žmonės, tarp jų ir Makbėjus, toliau gyveno normalų gyvenimą ir netgi pasakojo apie tai, ką matė tuo siaubingu metu.

Nors iš pradžių injekcijas gaudavo daugiausia kareiviai, ilgainiui didžiulis injekcijų likutis buvo skirtas civiliams gyventojams. Tai sukėlė masinę Amerikos civilių gyventojų mirtį.

"Bijodama, kad namo grįžtantys kareiviai išplatins ligas savo šeimoms, JAV vyriausybė vykdė didžiausią istorijoje vakcinų "baimės" kampaniją", - rašo Martinganas.

"Žmonių populiacija buvo naudojama kaip mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorija eksperimentinėms vakcinoms išbandyti... Dešimtys milijonų civilių gyventojų mirė taip pat, kaip ir kariai."

Kaip ir šiandien, to meto gydytojai dažniausiai nekreipė dėmesio į tai, ką jie matė vykstant masinių injekcijų kampanijai. Užuot ją sustabdę, kad išgelbėtų gyvybes, jie iš tikrųjų toliau intensyvino injekcijų kampaniją, dėl to mirė daug daugiau žmonių.

"Septyni vyrai krito negyvi gydytojo kabinete po to, kai buvo paskiepyti", - savo knygoje apie tuo metu skleistą propagandą rašo McBean. "Jų šeimoms buvo siunčiami laiškai, kad jie žuvo kovoje".

Iš viso Pirmojo pasaulinio karo kariams iš JAV buvo suleista nuo 14 iki 25 neišbandytų eksperimentinių injekcijų, ir visos jos buvo suleistos vos per kelias dienas viena po kitos. Tai vienu metu sukėlė sustiprėjusių ligų kaskadą, dėl kurios medicinos sistema kaltino "ispaniškąjį gripą".

"Gydytojai tai pavadino nauja liga ir ėmė slopinti simptomus papildomais vaistais ar vakcinomis", - toliau aiškina Martingano.

Šis blaivus pasakojimas apie tai, kas iš tikrųjų nutiko per 1918 m. vadinamojo ispaniškojo gripo pandemiją, daug ką paaiškina apie tai, su kuo pasaulis šiuo metu susiduria dėl naujausio apgaulingo plandemijos epizodo, vadinamo "kovidu". Tuomet visa tai buvo melas, o šiandien tebėra melas.

Naujausius pranešimus apie vakcinas galite rasti svetainėje Vaccines.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

RightsFreedoms.wordpress.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau