Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 17

Nustatyta, kad J&J vakcina sukuria NULIUS antikūnus prieš omikrono padermę... vakcina dabar yra bevertė

(Paranormal) Naujausias koronaviruso variantas, kuriam pasaulis turėtų nusilenkti, vadinamas "omikronu". Kiekvieną sezoną baimei suteikiamas naujas pavadinimas, tačiau infekcinės ligos simptomai lieka tie patys. Per pastaruosius dvejus metus visuomenės sveikatos srityje padaryta labai nedidelė pažanga, nes viešpataujanti doktrina - teroro, izoliacijos ir vyriausybės paklusnumo politika.

Šioje isterijoje germafobija ir nesveika ištikimybė mikrobų teorijai tapo svarbesnė už reljefo teoriją ir visas jos viltingas galimybes sustiprinti įgimtą imuninį atsaką. Šis akivaizdus natūralaus imuniteto nepaisymas paskatino tam tikrą procentą gyventojų tapti pavaldžiais Didžiosios farmacijos nesėkmingiems genetiniams eksperimentams. Šie genetiniai eksperimentai pasirodė esą visiškai nesėkmingi, nes Pfizer ir J&J covid vakcinos dabar sukuria NULIUS antikūnus prieš naujausią koronaviruso atmainą. Vakcina dabar yra bevertė ir tik pagilino sveikatos problemas, į kurias žmonės buvo pasąmoningai išmokyti sutelkti dėmesį savo baiminga ir paranojiška elgsena.

Kovido vakcinos pasiūla nesuteikia jokios reikšmingos apsaugos, nes išmatuojamas antikūnų kiekis paskiepytiems asmenims krenta

Pietų Afrikos Respublikos virusologai išmatavo antikūnų kiekį kraujo plazmos mėginiuose, paimtuose iš žmonių, gavusių dvi Pfizer mRNA dozes, arba tų, kurie gavo vieną Johnson & Johnson vakcinos dozę. Antikūnų lygių matavimas vadinamas geometriniu titrų vidurkiu. Pfizer vakcinos atveju geometrinis titrų vidurkis buvo maždaug 1,419 prieš pirminį, prieš dvejus metus sukurtą nesvarbų SARS-CoV-2 virusą. Tačiau geometrinis titrų vidurkis buvo tik 80 prieš naujausią omikrono padermę. J&J vakcinos vidutinis geometrinis titrų lygis prieš originalią padermę buvo 303, o prieš naujausią reklamuojamą padermę sumažėjo iki neaptinkamo lygio. Abi vakcinos nebeturi jokios reikšmės stabdant infekcijos perdavimą ar užkertant kelią kovidui-19, todėl jos neturėtų patekti į imunizacijos apibrėžtį.

"Omicron" iš tiesų pasižymi dideliu imuniteto pabėgimu nuo antikūnų", - sakė Johanesburgo Witwatersrand universiteto profesorė Penny Moore. "Manau, kad J&J vakcinos situacija kelia dar didesnį nerimą - mūsų tyrime nebuvo aptikta jokios apčiuopiamos neutralizacijos".

Vakcinos yra netikras gelbėtojas, sukeliantis imuniteto sunaikinimą ir sezoninę priklausomybę nuo didžiosios farmacijos

Per pastaruosius dvejus metus SARS-CoV-2 genetinė seka nuspėjamai mutavo, todėl atsirado daugybė įvairių imuninių iššūkių - daugelis lengvų, kai kurie sunkūs. Žmogaus imuninė sistema gali prisitaikyti prie šių iššūkių tik veikiama poveikio ir sveiko, natūralaus imunologinio atsako. Tai vienintelis būdas susilpninti (susilpninti) labiausiai užkrečiamas viruso savybes, kai jis bando daugintis populiacijoje.

Prieš Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbiant pasaulinę pandemiją, farmacijos bendrovės jau daugino genetinę seką, pavadintą SARS-CoV-2. Ši pasiuntinio RNR buvo uždaroma į lipidų nanodaleles arba adenoviruso apvalkalą, kad jos instrukcijos galėtų būti nepastebimai pristatytos į žmogaus ląsteles ir replikuojamos. Šios instrukcijos skirtos perprogramuoti ląstelės ribosomas, kad jos sukurtų modifikuoto, laboratorijoje sukurto svetimo smaigalio baltymo kopijas. Teoriškai taip būtų sukurtas specifinis imuninis atsakas, dėl kurio atsirastų tvirta atmintis, apsauganti nuo būsimų imuninių iššūkių.

Vietoj to šis genetinis eksperimentas sukėlė daugybę medicininių problemų ir padarė spaudimą atskiroms dygliuotojo baltymo aminorūgščių sekoms, sukeldamas sustiprintas mutacijas, dėl kurių koronavirusai tampa labiau užkrečiami. Dėl šių patobulintų mutacijų koronavirusai tampa labiau užkrečiami arba mirtinai pavojingi, todėl pirminė vakcinos pasiūla tampa bevertė, o įgimtas imunitetas populiacijoje tampa vis stipresnis. Šis reiškinys yra panašus į atsparumą antibiotikams; nors taikinys, nukreiptas į konkrečią bakterijos infekcinę savybę, verčia tą bakteriją mutuoti, kad išgyventų.

Skiepytųjų imuninė sistema programuojama nesėkmei ir mokoma atpažinti nebeaktualias smailiojo baltymo savybes. Naujausios genetinės koronaviruso smaigalio baltymų savybės pakerta paskiepytųjų imuninių ląstelių atmintį, pasinaudojant jų susilpnėjusia būkle. Štai kodėl mRNA vakcinų kūrėjai kasmet nori pakoreguoti dygliuotojo baltymo genetinę seką, padarydami žmones priklausomus nuo jų produktų. Iš tiesų, "Johnson & Johnson" ir "Pfizer" šiuo metu atvirai įsipareigojo siekti konkrečiam variantui pritaikytos vakcinos technologijos, kuri galėtų būti atnaujinama kiekvienais metais arba sezoniškai pagal "poreikį".

Šaltiniai:

Bloombergquint.org

Journals.Plos.org

Journals.Plos.org

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau