Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 4

Vokietijos vyriausybė pripažįsta, kad 95 proc. omikrono atvejų yra tarp visiškai paskiepytų asmenų

(Paranormal) Remiantis nauja Vokietijos vyriausybės ataskaita, 95 proc. naujų omikrono kovido-19 atvejų yra tarp "visiškai paskiepytų" asmenų. Roberto Kocho institutas (Robert Koch Institute) šią informaciją paskelbė 2021 m. gruodžio 30 d. pristatytoje ataskaitoje. Ataskaitoje buvo pateikta informacija apie 4206 asmenų skiepijimo būklę ir jiems nustatytą kovid-19 diagnozę. Šiuo metu dauguma asmenų, kuriems nustatytas teigiamas kovid-19 testas, yra dvigubai arba trigubai paskiepyti. Būtent ši žmonių grupė įtvirtina viruso mutacijas ir perduoda jį visiems kitiems.

Skiepų sukeltas "bandos imunitetas" NEGALI egzistuoti: Vokietijos vyriausybė pripažįsta, kad 95 proc. omikrono atvejų yra tarp visiškai paskiepytų asmenų.

Nuostabu (galbūt kvaila), kad paskiepyti žmonės jaučia poreikį tikrintis dėl infekcijos, nuo kurios pirmiausia turėtų būti apsaugoti. Dėl šios priežasties "visiškai paskiepytųjų" infekcijų skaičius bet kurioje populiacijoje gali būti daug didesnis, nes daugelis tikriausiai mano, kad jų ligas po skiepijimo sukėlė koks nors kitas virusas, nesusijęs su "covid-19".

"Visiškai paskiepyti" žmonės tapo superplatintojais, kurių kadaise bijota

Ataskaitoje 4020 "visiškai paskiepytų" žmonių užsikrėtė "covid-19" pavadinimu "omikron". Šiame tyrime "visiškai paskiepytieji" reiškia asmenis, kurie gavo bent dvi covid-19 vakcinos dozes. Kai kurie užsikrėtę asmenys (28 proc.) gavo tris vakcinos dozes. Vakcinacijos lygis galiausiai neturėjo reikšmės. "Visiškai paskiepytųjų" grupė sudarė 95,6 proc. visų atvejų!

Šis tyrimas įrodo, kad dvigubai ir trigubai paskiepyti asmenys 21 kartą dažniau užsikrečia covid-19 pagal omikrono pavadinimą. Tik 186 asmenys, užsikrėtę "omikrono" variantu, buvo neskiepyti. Tyrime nepateikta išsamesnės informacijos apie 186 asmenų, kurie buvo "neskiepyti", ankstesnę ekspoziciją ir natūralų imunitetą. Tikėtina, kad šie neskiepyti žmonės niekada nebūtų susirgę, jei "visiškai paskiepyta" populiacija nebūtų tapusi imlesnė, labiau užkrečiama ir labiau linkusi platinti naujus variantus. "Visiškai paskiepytiems" gyventojams sudarant didžiąją dalį susirgimų, jie tapo ligų pernešėjais, kurių kadaise bijota. Po visų jų demonstruojamų teigiamų ženklų "visiškai paskiepyti" dabar yra tikroji grėsmė visuomenės sveikatai.

Skiepijimo lygis nėra bandos imuniteto sinonimas

Dabar tai aiškiau nei bet kada anksčiau: Vakcinacijos lygis tam tikroje populiacijoje nėra bandos imuniteto sinonimas. Galiausiai šios prievartinės, rizikingos masinio skiepijimo kampanijos neduoda jokios išmatuojamos naudos visuomenės sveikatai, nesvarbu, kiek pakiltų skiepijimo lygis. Kadangi ligos plinta "visiškai paskiepytose" populiacijose, masinio skiepijimo kampanijos nebegali būti laikomos moksliniais standartais, nesvarbu, ar jos skirtos visuomenės sveikatai skatinti, ar neteisėtiems skiepų reikalavimams įgyvendinti.

Vakcinų sukeliamo bandos imuniteto koncepcija remiasi teiginiu, kad labiausiai pažeidžiami populiacijos nariai yra apsaugoti, kai dauguma populiacijos yra paskiepyti. Tačiau šios vakcinos nėra tikri skiepai, o jų poveikis išnyksta per du mėnesius. Deja, šios vakcinos kelia pavojų pažeidžiamiausiems žmonėms, nes sparčiai mutuoja ir perduoda naujus koronavirusų variantus.

Visuomenės sveikatos priežiūros institucijos, pražudžiusios tūkstančius žmonių ir sužeidusios dar milijonus, turi PRIPAŽINTI, kad masinis skiepijimas nuo kovidų NIEKADA nebuvo naudingas. Milijardai dolerių buvo iššvaistyti, kad gyventojai būtų priversti dalyvauti šiame destruktyviame medicinos eksperimente. Dabar, kai reketas atskleistas, belieka tik apgailestauti ir laikytis masinių Niurnbergo kodekso pažeidimų.

Šimtams milijonų žmonių sukėlusios pavojų gyvybei pavojingoms reakcijoms, uždegiminėms širdies ir kraujagyslių ligoms, kraujo krešuliams, autoimuninėms ligoms ir imuniteto nepakankamumui, visuomenės sveikatos priežiūros institucijos privalo PRIPAŽINTI, kad kovid-19 vakcinos vis dėlto neteikia jokios naudos visuomenės sveikatai. Šiuo metu po masinio skiepijimo kovid-19 atvejų yra daugiau nei kada nors prieš pradedant skiepyti, o sunkios ligos išlieka. Tiesą sakant, gyvybės draudimo bendrovės skambina pavojaus signalu dėl beveik 100 000 perteklinių mirčių, kurios kiekvieną mėnesį įvyksta JAV!

Šaltiniai:

TheNationalPulse.com

RKI.de

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau