Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 18

Japonija pasirinko sveiko proto kelią ir atsisakė privalomų COVID skiepų bei neskiepytų asmenų diskriminacijos

(Paranormal) Japonijos sveikatos apsaugos ministerija laikosi kitokio, protingesnio požiūrio į vakcinas nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) - ženklina jas įspėjimu apie nepageidaujamą poveikį, pavyzdžiui, miokarditą. Ji taip pat dar kartą patvirtino savo įsipareigojimą pranešti apie nepageidaujamus reiškinius, kad būtų užfiksuoti galimi šalutiniai skiepų poveikiai.

Ministerija pareiškė: "Nors raginame visus piliečius pasiskiepyti COVID-19 vakcina, ji nėra privaloma ar privaloma. Skiepijama bus tik gavus skiepijamo asmens sutikimą ir pateikus jam informaciją."

Nors ir skatina skiepytis, ministerija pabrėžė, kad skiepytis reikia savo noru, suvokiant tiek užkrečiamųjų ligų prevencijos veiksmingumą, tiek šalutinio poveikio riziką. Jie taip pat pažymėjo, kad be sutikimo skiepai nebus atliekami.

Ministerija taip pat pareiškė, kad darbo vietoje niekas neturėtų būti verčiamas skiepytis ir kad ji pasisakys prieš vakcinos negavusių asmenų diskriminaciją. Ministerija pridėjo nuorodą į "Žmogaus teisių patarimų" puslapį, kuriame pateikiamos instrukcijos, kaip nagrinėti skundus, jei asmenys susiduria su vakcinos diskriminacija darbe.

Kitos šalys turėtų pasekti Japonijos pavyzdžiu

Daugelis gyrė šį subalansuotą ir etišką požiūrį, pažymėdami, kad kitos šalys turėtų pasekti Japonijos pavyzdžiu. Priešingai nei daugelyje kitų šalių, ypač Vakarų valstybėse, taikomas įpareigojimo skiepytis principas, ši politika tinkamai perkelia atsakomybę už sveikatos priežiūros sprendimus asmeniui ar šeimai. (Susiję: Japonija ant COVID vakcinų užklijuoja įspėjamuosius ženklus ir taip iš esmės skiriasi nuo likusio pasaulio).

Pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose virto medicininės prievartos atvejis. Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) JAV teikia rekomendacijas dėl vakcinų, tačiau etiškai svarbus skirtumas tarp rekomendacijos ir įgaliojimo iš karto žlugo, kai institucijos ir vyriausybė pareikalavo, kad žmonės būtų skiepijami remiantis CDC rekomendacija. Tuomet CDC neigia atsakomybę, sakydama, kad ji nekuria politikos, o tik rekomendacijas.

Tuo tarpu vakcinų gamintojai pagal federalinius įstatymus turi imunitetą ir yra atleisti nuo bet kokios žalos. Nėra prasmės prieš juos kovoti, jei jų produktas kenkia asmenims, kurie negali laisvai apsispręsti, ar skiepytis vakcina, ar ne.

Japonijos politika padeda išvengti daugumos šių problemų, nes atsakomybė už sprendimą tenka skiepijamiems asmenims arba tėvams, jei vaikas nėra pakankamai suaugęs, kad duotų sutikimą.

Japonija pirmauja pagal COVID skiepų skyrimą be privalomo nurodymo

Nors ši Azijos valstybė istoriškai turėjo problemų dėl neryžtingo skiepijimosi, šiuo metu joje skiepijimų rodiklis yra didžiausias tarp G-7 grupės pagrindinių išsivysčiusios ekonomikos šalių, nors vakcinos pradėtos skiepyti praėjus keliems mėnesiams po JAV - ir tai padaryta nenustatant drakoniškų įpareigojimų savo piliečiams.

Lapkričio 14 d. duomenimis, Japonija jau paskiepijo 75,5 proc. iš 126 mln. gyventojų ir aplenkė Kanadą, kuri anksčiau turėjo aukščiausią skiepijimo rodiklį tarp G-7 šalių - 75,3 proc. gyventojų.

Vyriausiasis ministrų kabineto sekretorius Hirokazu Matsuno (Hirokazu Matsuno) padėkojo vietos valdžios institucijoms, medikams ir kitiems suinteresuotiems asmenims už pastangas kompensuojant prarastą laiką. Japonija palyginti nedaug nuveikė visoje šalyje, kad priverstų skiepytis ir galiausiai leido žmonėms patiems apsispręsti.

Japonijos konstitucijoje įtvirtintos pilietinės laisvės. Praktiniais tikslais ji neįvedė uždarymo ar kaukių taisyklių kaip pandemijos metodo dalies. "Net jei jūsų įmonė prašo jūsų pasiskiepyti, galite to nedaryti, jei nenorite", - sakė ministerija.

Kobės universiteto infekcinių ligų profesorius Kentaro Iwata (Kentaro Iwata) pažymėjo, kad Japonijoje jaučiamas stiprus tarpusavio spaudimas, tačiau galiausiai vakcina šalyje nebuvo politizuota - priešingai nei Jungtinėse Valstijose.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie tai, kaip Japonijos vyriausybė gerbia savo piliečių pasirinkimo laisvę.

Daugiau straipsnių, susijusių su koronaviruso pandemija, skaitykite Pandemic.news.

Šaltiniai:

LifeSiteNews.com

Bloomberg.com

Brighteon.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau