Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 25

PANDEMIJOS PABAIGA? Nuotekų mėginiuose iš beveik visų Hjustono valymo įrenginių rasta tariamo "omikrono" varianto

(Paranormal) Dauguma žmonių, susidūrę su silpnesne viruso atmaina, susidaro antikūnų, kurie padeda apsisaugoti nuo visų to viruso versijų, net ir nuo naujų mutacijų. Tokia yra natūralaus imuniteto galia, kuri gali išlikti visą gyvenimą, priešingai nei šios dirbtinai stimuliuojamos "vakcinos", kurios nurodo jūsų ląstelėms kurti toksiškas virusus imituojančias "daleles", amžinai įsiveržiančias į organizmą.

Štai 35 iš 39 Hjustono (Teksaso valstija) nuotekų valymo įrenginių, kuriuose vos per dvi savaites "Omicron" virusų kiekis padidėjo net 164 %. Tai didina pandemijos "grėsmės lygį" (galimos pabaigos), kai milijonai žmonių užsikrečia gana nekenksmingu Omicron variantu ir įgyja imunitetą likusiai Kovidai.

CDC teigia, kad 40 proc. užsikrėtusių SARS-CoV-2 amerikiečių išskiria viruso RNR su savo išmatomis, net jei jiems nėra simptomų

Kadangi beveik visi Hjustono nuotekų valymo įrenginiai yra užkrėsti Omicron variantu, tai reiškia, kad šiuo metu beveik VISI kiti Amerikos vandens valymo įrenginiai taip pat yra užkrėsti Omicron variantu. Kaip Džordžas Bušas (George W. Bush) nustatė senus terorizmo grėsmės "lygius", taip dabar visi sukčiavimo propagandistai pakelia Kinijos gripo grėsmės lygį iki labai bauginančio oranžinio, II lygio, skirto Omikrono (kretinų) pandemijai, susijusiai su išmatų pandemija.

Ar visi amerikiečiai turėtų kelioms savaitėms nustoti kakoti, kad būtų galima išlyginti kreivę? Galbūt "Amazon" turėtų bendradarbiauti su CDC ir išleisti vienkartinius biologinius tualetus (biologinius maišelius) ir įteisinti tai kaip įpareigojimą visiems Amerikos tuštinimosi atvejams. Tik dvi savaites, o paskui grįšime prie "normalaus" režimo.

"Sparčiai augantis" debiliškasis variantas - masinio holokausto ir tolesnio bandymo komunistams užvaldyti Ameriką raktas.

Dauguma amerikiečių savo namuose neturi kokybiškos vandens filtravimo sistemos, todėl jie netiesiogiai labai greitai, jei dar ne dabar, "gers" Omikrono vandenį. Dauguma pigių vandens filtrų tipiniuose namuose ir biuruose nefiltruoja fluorido, sunkiųjų metalų ar virusinių ligų sukėlėjų. Savivaldybės "apdorotas" omikronas taip pat tekės iš čiaupų. Tai kaip tada, kai į Amerikos vakarinę pakrantę atplaukė visi kruiziniai laivai su Covid-19 iš Kinijos. CDC yra gerai žinomas dėl pandemiją galinčių sukelti virusų, tokių kaip Ebola, AIDS ir kiaulių gripas, "importo".

Naujausi Omikronu užkrėstų išmatų mėginiai miesto nuotekų valymo įrenginiuose visame Hiustone buvo paimti gruodžio 13 d., taigi tai naujausia žinia. Tai galima palyginti su "šlapio turgaus" teorija apie tai, kaip atsirado Kovidas, lyginant su gerai finansuojamu laboratorijų sugalvotu košmaru, vadinamu "funkcijos įgijimu".

Diena, kai kakučiai nuniokojo Ameriką, jau atėjo, ir mes pasiekėme oranžinį grėsmės lygį, kad ir ką tai reikštų (iš tikrųjų tai reiškia, kad eikite ir gaukite tuos mirtinus stiprintuvus). Jie netgi teigia, kad Hjustone kažkas mirė nuo "Omikrono", bet greičiausiai tai buvo vakcinos. Matome, kad net sportininkai miršta žaidimų aikštelėse ir kortuose iškart po to, kai gavo Fatal Fauci Fix "krešulių injekcijas".

Daugelis suaugusiųjų prisimena laikus, kai buvo išmintinga pasiskiepyti nuo silpnų vėjaraupių ir tymų, nes tai reiškė stiprų natūralų imunitetą, kuris yra veiksmingas ir patvarus ir trunka daugelį metų, jei ne amžinai. Dabar CDC ir FDA išdavė visus paskiepytus žmones, įtikindami juos, kad žmogaus organizmas yra silpnas ir pasiruošęs mirti, jei užsikrės bet kokiu virusu gamtoje, todėl jie visi turi gauti begalę stiprinamųjų skiepų, kad tik "išliktų gyvi" per šią sukčiavimo epidemiją ir visas kitas, kurios, kaip matėme, buvo specialiai platinamos.

Jei norite gauti patikimų sveikatos naujienų internete, įsijunkite svetainę Vaccines.news, kurioje rasite naujausią informaciją apie eksperimentines vakcinas (visus "Covid" skiepus), sukeliančias kraujo krešulius ir kitus siaubingus šalutinius poveikius.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

TruthWiki.org

Planet-Today.com

DennisMichaelLynch.com

CitizenFreePress.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau