Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 30

Radiologas pranešė apie 360 kartų padidėjusį adenopatijos atvejų skaičių po skiepijimo nuo kovidų

(Paranormal) Anoniminis radiologas praneša apie šokiruojantį 2021 m. pastebėjimą. Šis radiologas pastebėjo 360 kartų padidėjusį nepaaiškinamos adenopatijos atvejų skaičių po skiepų covid-19 vakcina. Adenopatija yra medicininis terminas, reiškiantis patinusias liaukas arba padidėjusius limfmazgius (limfadenopatija). Adenopatija nėra specifinė liga, tačiau ji yra svarbus tam tikros pagrindinės ligos simptomas. Gydytojai gali būti nepakankamai apmokyti nustatyti, kada adenopatijos priežastis yra vakcinos.

Radiologas kalba anonimiškai, nes baiminasi, kad už pranešimus apie šiuos su vakcinomis susijusius pastebėjimus praras darbą. Savo praktikoje radiologas kas šešis mėnesius susiduria su maždaug vienu nepaaiškinamos adenopatijos atveju. Tačiau pradėjus naudoti covid-19 vakcinas, radiologas per dieną pastebėjo nuo dviejų iki trijų nepaaiškinamos adenopatijos atvejų! Tai yra 360 kartų didesnis retos būklės atvejų skaičius, ir tai yra pats konservatyviausias jo vertinimas.

Ar covid vakcinos sukelia limfos sutrikimus, autoimunines ligas ir (arba) vėžį?

Žmogaus organizme yra maždaug šeši šimtai limfmazgių. Šie limfmazgiai perneša limfą ir yra neatsiejama žmogaus "imuninės sistemos" dalis. Skysčiai, kurie patenka į organizmo audinius, pirmiausia filtruojami per limfmazgius. Limfinė sistema yra atsakinga už baltųjų kraujo kūnelių aprūpinimą baltaisiais kraujo kūneliais, padedančiais kovoti su infekcinėmis bakterijomis ir virusais. Jei limfmazgiai ir liaukos patinsta, tai dažnai rodo, kad organizmas kovoja su infekcija, pavyzdžiui, peršalimu. Limfmazgių patinimą dažnai lydi sloga, gerklės skausmas, ausų skausmas, karščiavimas ir nuovargis. Patinimas taip pat gali reikšti rimtesnę infekciją, pavyzdžiui, streptokokoko, Laimo ar ŽIV.

Infekcija nėra vienintelė adenopatijos priežastis. Žinoma, kad adenopatiją sukelia tam tikri vaistai, pavyzdžiui, fenitoinas. Bet kurios kūno vietos sužalojimas gali sukelti edemą, dėl kurios limfmazgiai padidėja netoli sužalojimo vietos. Ar gali savaime besidauginantys spyglių baltymai iš mRNA vakcinos pažeisti viso kūno ląsteles ir audinius?

Autoimuninės ligos, tokios kaip reumatoidinis artritas, gali sukelti limfmazgių, sąnarių ir kitų organų uždegimą, sukeliantį adenopatiją. Vilkligė yra kita autoimuninė liga, sukelianti limfmazgių, odos, organų ir sąnarių uždegimą. Limfmazgių patinimas taip pat gali būti sarkoidozės pasekmė. Ši uždegiminė liga diagnozuojama, kai įvairiose kūno dalyse, įskaitant plaučius, išauga uždegiminės ląstelės (vadinamos granulomomis). Ar gali būti, kad imuninės reakcijos ląstelės puola paties organizmo ląsteles, siekdamos išjungti šiuos transkribuotus spyglių baltymus?

Adenopatija taip pat gali rodyti, kad yra vėžys. Dažniausiai pasitaikantis iš jų yra limfoma - limfinės sistemos arba limfmazgio vėžys. Kita - leukemija, kuri yra kraujo ir kaulų čiulpų vėžys. Ar kovidų vakcinos gali paruošti organizmą šiems vėžio tipams? Trumpalaikiai įrodymai yra neaiškūs. Tačiau šiuo metu atliekami ilgalaikiai tyrimai, kurie atliekami gyvai su gyventojais.

Ar gydytojai yra tinkamai apmokyti sieti vakcinas su limfinės sistemos sutrikimais?

Biopsijos metu gydytojai adata paima limfmazgio mėginį, kad jį būtų galima ištirti mikroskopu. Apie adenopatijos atvejų padažnėjimą prabilęs radiologas teigė, kad biopsijų rezultatai buvo panašūs. Biopsijos metu nenustatyta metastazių ir limfomos. Patinimas laikomas "nespecifiniu", todėl nepaaiškinamas ir nustatomas dėl nežinomų priežasčių. Nepaaiškinamas adenopatijos padidėjimas gali būti patologinis vakcinų sukelto uždegimo, limfos sutrikimų ir autoimuninių ligų, kurios tik pradeda formuotis, įrodymas.

Ar gydytojai yra tinkamai apmokyti susieti limfinius sutrikimus su eksperimentinių mRNA vakcinų sukeliamais toksinais, šalutiniais produktais ir nenormaliais imuniniais atsakais? Žmonėms, kurie kenčia nuo adenopatijos, nurodoma paklausti gydytojo, kodėl jų limfmazgiai yra padidėję. Gydytojai turi užrašyti, kada simptomai prasidėjo, kokio sunkumo jie yra ir kokie vaistai vartojami. Gydytojai apčiuops limfmazgius ant odos ir patikrins jų dydį. Gydytojai ištirs limfmazgių skausmo lygį ir patikrins jų dydį bei struktūrą, kad galutinai nustatytų priežastį. Ar gydytojai yra tinkamai apmokyti objektyviai ištirti covid-19 vakcinas kaip galimą sužalojimų, ligų ir vėžio priežastį? Kiek gydytojų turi drąsos nutraukti ryšius su farmacijos kompanijomis, kurios juos dominuoja jau daugelį metų?

Šaltiniai:

SteveKirsch.substack.com

Healthline.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau