Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 3

Reumatologas: Vakcinos smarkiai pažeidžia 40 proc. pacientų, o mirtingumas padidėja 12 kartų

Robertas Džeksonas (Robert Jackson), reumatologas, turintis 35 metų darbo patirtį, per savo karjerą nėra matęs nieko panašaus. Apie 40 proc. jo visiškai paskiepytų pacientų dabar praneša apie didelius eksperimentinių COVID vakcinų sukeltus sužalojimus. Daugelis sužalojimų susiję su naujai diagnozuotais kraujo krešėjimo sutrikimais.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Nors pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistema (VAERS) fiksuoja rekordiškai daug sužeidimų po COVID vakcinacijos, skaičiai neatspindi šokiruojančio 40 proc. nepageidaujamų įvykių, apie kuriuos praneša daktaras Džeksonas, skaičiaus. Taip yra todėl, kad vakcinų sužalojimai yra normalizuojami. Gydytojai aklai tiki, kad vakcinos yra saugios, ir atsisako sekti bei pranešti apie vakcinų sukeltus sužalojimus savo pacientams. Štai kodėl, kaip rodo tyrimai, apie tik vieną procentą reakcijų į vakcinas pirmiausia pranešama VAERS.

Kasmetinis mirtingumas šokteli 12 kartų po to, kai daktaro Džeksono pacientai pasiskiepija kovidinėmis vakcinomis

Per metus daktaras Džeksonas priima apie 5000 pacientų. Maždaug 3000 pacientų gavo bent dvi kovid-19 mRNA injekcijos dozes. Iš šių visiškai paskiepytų pacientų 40 proc. pacientų pranešė apie reikšmingą vakcinos pažeidimą ar nepageidaujamą įvykį. Maždaug 5 proc. pacientų po metų vis dar kenčia nuo vakcinų sukeltų kraujo krešėjimo sutrikimų.

Per visą savo karjerą Džeksonas kasmet pranešdavo apie 1-2 mirties atvejus. Po to, kai jo pacientai gavo kovidų vakcinas, buvo užregistruota beprecedentis 12 mirčių skaičius. Netikra gelbėtojo vakcina nebuvo nei saugi, nei veiksminga ir sukelia tokį mirtingumo šuolį, kokio gydytojas per savo trisdešimt penkerių metų karjerą dar nebuvo matęs! Tikėtina, kad vakcinos pražudė maždaug 1 iš 300 pacientų.

EULAR duomenų bazė, paskelbta žurnale "British Medical Journal", patvirtina šias išvadas. Tyrime dalyvavo daugiau kaip 5 000 "visiškai paskiepytų" pacientų, sergančių reumatinėmis ar raumenų ir skeleto ligomis; maždaug 37 proc. šių pacientų po skiepijimo patyrė nepageidaujamų reiškinių, o 4,4 proc. pacientų po skiepo pasireiškė ligos "paūmėjimas". Tyrimo autoriai padarė niekšingą išvadą, kad covid-19 vakcinos saugumo profilis yra "užtikrinantis", nes "dauguma pacientų gerai toleravo skiepijimą".

COVID vakcinos gali dar labiau pakenkti žmonėms, kurių imuninė sistema yra pernelyg aktyvi arba nusilpusi.

Dr. Džeksonas yra sudaręs subrangos sutartis visame Vidurio Vakarų regione ir vyksta į įvairias ligonines stebėti pacientų. Kadangi jis nėra įdarbintas centrinėje medicinos įstaigoje, jis negali būti verčiamas vartoti šias vakcinas ar cenzūruojamas, kai kalba apie vakcinų žalos savo pacientams dažnumą.

Daktaras Džeksonas galėjo gauti tikslesnius duomenis apie vakcinų sukeltus sužalojimus, nes galėjo laisvai kalbėti apie savo stebėjimus ir išdrįso atlikti tolesnį darbą, kurio daugelis gydytojų bijo arba yra per daug arogantiški. Daktaras Džeksonas aklai netikėjo, kad vakcinos yra saugios, kaip nuolat skelbė žiniasklaida ir CDC. Jis iš tikrųjų klausinėjo savo pacientų, kas nutiko po skiepų.

Reumatologiniai ligoniai dažnai vadinami "imuninės sistemos nusilpimu", nes jų imuninė sistema yra pernelyg aktyvi. Dėl jau esamos būklės šiems pacientams sakoma, kad jiems gresia didžiausia COVID komplikacijų rizika, todėl jie turi būti skiepijami pagal CDC nurodymus. Tačiau, daktaro Jacksono tyrimų duomenimis, vakcinos greičiausiai pablogins jų esamą autoimuninę būklę ir sukels sunkių nepageidaujamų reiškinių.

Izraelyje atlikto tyrimo metu pacientai, kuriems jau buvo nustatyta autoimuninė būklė, dar labiau nukentėjo po to, kai jiems buvo suleista stiprinamoji vakcina. Vakcinos gali sustiprinti sunkią būklę, vadinamą antifosfolipidiniu sindromu. Šis vakcinų sukeltas sindromas sukelia kraujo krešėjimą pacientams, kurie jau turi autoimuninių sutrikimų.

Atvejų serijoje "Neurologinės autoimuninės ligos po skiepų nuo SARS-CoV-2" tyrėjai nustatė, kad covid-19 vakcinos sustiprina neurologines autoimunines ligas. Škotijoje atlikto tyrimo metu covid-19 vakcina sukėlė trombocitopeninius, tromboembolinius ir hemoraginius reiškinius. Vokietijoje atlikto tyrimo metu covid-19 vakcinos sukėlė smegenų venų trombozę. Įrodymų yra labai daug: Kovid-19 vakcinos sukelia dar daugiau kančių ir mirčių.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau