Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 11

Bomba: 145 šalių duomenys rodo, kad kovidų vakcinos didina su kovidais susijusių ligų ir mirčių skaičių

(Paranormal) Labiausiai prievartinė vakcinų programa pasaulio istorijoje davė siaubingų rezultatų 145 skirtingose šalyse. Šių intensyviai skiepijamų šalių duomenys rodo, kad covid vakcinos didina tiek bendrą COVID-19 atvejų skaičių milijonui gyventojų, tiek bendrą su COVID-19 susijusių mirčių skaičių. Ši statistinė depopuliacijos tendencija pasireiškė maždaug 88 % tirtų šalių. Šis susirgimų ir mirčių skaičiaus padidėjimas yra tiesioginis vakcinos diegimo priežastinio poveikio rezultatas.

Šios išvados gautos atlikus nepriklausomą analizę, pavadintą "Pasaulinė Bajeso priežastinio poveikio analizė dėl vakcinos įvedimo mirčių ir atvejų, susijusių su COVID-19, skaičiaus: Šaltiniai duomenys surinkti iš "Our World in Data", o juos analizavo Kyle'as Beattie (Kyle Beattie). Šią nepriklausomą analizę CDC, FDA ir NIH ignoruoja nuo 2021 m. spalio mėn. Dėl to šių vyriausybinių agentūrų ketinimai kasdien tampa vis aiškesni.

Įgaliojimas skiepytis nesukūrė bandos imuniteto, vietoj to sukėlė kovid-19 atvejų ir mirčių šuolį

Vakcina visuomenei buvo parduodama kaip "raktas į mūsų laisvių susigrąžinimą". Totalitarinės vyriausybės, siekdamos priversti kuo labiau paklusti šiam medicininiam eksperimentui, taikė užraktus, apribojimus, įpareigojimus ir kitas grėsmes pilietinėms laisvėms ir asmens teisėms. Farmacijos kompanijos, politikai, didžiosios technologijos ir korporacinė žiniasklaida žadėjo, kad šios naujos mRNA vakcinos sumažins ligos simptomus visoje populiacijoje ir taip sumažins su sunkiu ūminiu respiraciniu sindromu susijusių kovidų atvejų ir mirčių skaičių. Tačiau po metų, kai vakcinos buvo primestos visuomenei per neteisėtus įgaliojimus, paaiškėjo, kad yra priešingai.

Atliekant šią statistinę analizę buvo naudojamos standartinės skaičiavimo procedūros, siekiant nustatyti vakcinų skyrimo priežastinį poveikį dviem priklausomiems kintamiesiems, kurie buvo matuojami per visą covid-19 skandalo laikotarpį. Analizės rezultatai kėlė nerimą. Atlikus statistinę analizę nustatyta, kad vakcinos priežastinis poveikis covid-19 atvejams svyruoja nuo -46 % iki +12240 %, o vidutinis priežastinis poveikis yra +260,88 %. Be to, vakcinos priežastinis poveikis su covid-19 susijusioms mirtims svyruoja nuo -19 % iki +19015 %, o vidutinis priežastinis poveikis yra +463,13 %. Blogiausioje spektro pusėje - 80 % mirčių nuo COVID Jungtinėje Karalystėje 2021 m. gruodžio mėn. buvo visiškai paskiepyti žmonės.

Toks covid-19 atvejų ir mirčių skaičiaus padidėjimas įvyko net po to, kai CDC nurodė laboratorijoms naudoti PGR testus su žemesnėmis ciklo ribomis skiepytiems žmonėms. CDC netgi paragino laboratorijas nustoti pranešti apie covid-19 atvejus tarp paskiepytųjų. Tačiau covid-19 tyrimų programos, nepaisant to, buvo tęsiamos, ir covid-19 pradėjo aprašyti įvairias lengvas ir sunkias tiek skiepytų, tiek neskiepytų žmonių ligas, o populiacijoje atsirado įvairių variantų.

Savo įgaliojimais ir melagingais pasakojimais vyriausybės nuolat pažeidinėja Niurnbergo kodeksą, sukeldamos DEMOKIDĄ (DEMOCIDE).

Nors skiepijimų aprėptis yra pakankama, kad pasireikštų bandos imunitetas (jei vakcinos neutralizuotų grėsmę), "visiškai paskiepyti" ir "pastiprinti" žmonės ir toliau kenčia nuo sustiprėjusių kvėpavimo takų ligų, širdies ir kraujagyslių problemų ir kitų vakcinų sukeltų pažeidimų. JAV dėl kovid-19 vakcinų 38 % padaugėjo atvejų (milijonui gyventojų) ir 31 % padaugėjo mirčių, susijusių su kovid-19 (milijonui gyventojų). Vyriausybės primetė gyventojams melagingą pasakojimą apie vakcinas, ne kartą pažeisdamos Niurnbergo kodeksą ir priversdamos šeimas visoje šalyje vykdyti democidą.

Kadangi šis medicininis eksperimentas ir toliau žlunga, totalitarinės vyriausybės ir toliau naudojasi įsakymais ir grasinimais, kad nubaustų tuos žmones, kurie atsisako sutikti su MELU, prievarta, imuniteto nusilpimu, širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimais ir potencialia MIRTIMI. Užuot primetę visuomenei farmacinį pasakojimą, politikos formuotojai turi objektyviai pažvelgti į šaltus duomenis ir įspėti visuomenę apie pražūtingus pirmųjų trijų kovid-19 vakcinos eksperimento etapų padarinius.

sveikata, medicina, depopuliacija, Kovid-19 pandemija, genocidas

Šaltiniai:

SteveKirsch.substack.com

Vectornews.github.io

DailyExpose.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau