Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Sausio » 13

Įdomu: Ar ,,Area 51“ slepia ateivių laivą?

Užslaptintoje „Area 51“ zonoje, daugelio įsitikinimu, jau nuo XX a. vidurio amerikiečiai slepia ateivių kosminio laivo liekanas. Tuo yra įsitikinęs ir ufologas Scotas Waringas (Scott C. Waring). Su Google Maps programos pagalba pietinėje Nevados valstijos dalyje jis aptiko paslaptingą pakilimo-nusileidimo juostą. Po to jis nusprendė pradėti savo tyrimą.

2010 metais internete esančioje nuotraukoje iš teritorijos ,,Area S4“, jis pastebėjo paslaptingą struktūrą, turinčią trikampio formos perdangą ir keletą angarų šalia jo. Objektas yra už kelių kilometrų nuo JAV karinių oro pajėgų bazės ,,Edwards” arba ,,Area 51″.

,,Esu įsitikinęs, kad šioje zonoje yra NSO. Kai kas šiuos vaizdus aptiko Google žemėlapyje ir tiki, kad tai yra ,,Area S6″, tačiau taip nėra. Aš tai žinojau nuo 2010 m.”, – pareiškė Scotas Waringas.

,,Tiesą sakant, aš šiame rajone radau tris NSO, tačiau vienas, esantis čia, yra sukrečiantis ir didžiulis. Tai apie 30-ies metrų skersmens diskas, kuris yra ,,įsikūręs“ dideliame pastate su kontroliuojamu klimatu. Atrodo, kad prietaisas dar negali skraidyti, todėl aplink jį yra pastatytas angaras, atsiveriantis 180 laipsniais, kad objekto paleidimo metu galima būtų jį atidaryti”, – sako ufologas.

Informacija, kuri pasirodė žiniasklaidoje apie vietą ,,S4“, yra gana prieštaringa. Kai kurie mokslininkai mano, kad čia funkcionuoja kažkoks mokslinių tyrimų objektas, kuriame, remiantis ateivių technologija, kuriami ir išdirbinėjami skraidantys objektai. Tačiau Scotas Waringas mano kitaip, – kad čia yra tikrų tikriausia ateivių skraidanti lėkštė.

Kad šioje užslaptintoje zonoje kažkas ,,vyksta“ galbūt gali patvirtinti kitas šios srities specialistas – Steven Barone. 2016 m. vasario pabaigoje nakties metu jam pavyko užfiksuoti keletą ryškių ugningų sferų skraidymą danguje ratu virš ,,Area 51″ ir ,,S4″. Vaizdajuostė tuomet pavyko įspūdinga.

Pasitelkęs „Google Earth“ žemėlapio specialią funkciją Scotas Waringas patyrinėjo kaip skirtingais metais atrodė kintanti zona, vadinama „Area S4“ ir neabejoja čia esant tikrojo NSO.

Google žemėlapio koordinatės (36°55’35.30″N 116° 0’25.41″W)

ateiviai, area 51, ufologija, ateivių laivas, scotas waringas, area s4

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau