Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 22

Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Išvados paskelbtos 2022 m. sausio 21 d. "Preprint" tyrime, pavadintame "Įgimtosios imuninės sistemos slopinimas SARS-CoV-2 mRNA vakcinomis: G-kvadrupleksų, egzosomų ir mikroRNA vaidmuo".

Pasak tyrimo autorių, dabar įrodyta, kad mRNA vakcinos mažina kritinių kelių, susijusių su vėžio priežiūra, infekcijos kontrole ir ląstelių homeostaze, reguliavimą. Trumpai tariant, eksperimentiniai skiepai sukelia organizmui neurodegeneracines ligas, miokarditą, imuninę trombocitopeniją, Bello paralyžių, kepenų ligas, adaptyvaus imuniteto sutrikimus, padidėjusią navikų genezę ir DNR pažeidimus:

Anotacija:

mRNA SARS-CoV-2 vakcinos buvo pateiktos rinkai kaip atsakas į visuotinai suvokiamą visuomenės sveikatos krizę Covid-19.

MRNA vakcinų panaudojimas infekcinių ligų atveju neturėjo precedento, tačiau atrodė, kad beviltiški laikai reikalauja beviltiškų priemonių. MRNR vakcinose naudojamos genetiškai modifikuotos mRNR, koduojančios spyglių baltymus.

Šie pakeitimai paslepia mRNR nuo ląstelių apsaugos, skatina ilgesnį baltymų biologinį pusinės eliminacijos laiką ir didina bendrą spyglių baltymų gamybą. Tačiau tiek eksperimentiniai, tiek stebėjimo duomenys rodo, kad imuninis atsakas į vakcinas yra labai skirtingas, palyginti su atsaku į SARS-CoV-2 infekciją.

Kaip parodysime, tikėtina, kad šios skirtingos reakcijos priežastis yra genetinės modifikacijos, įvestos vakcinomis. Šiame straipsnyje pateikiame įrodymų, kad skiepijimas, kitaip nei natūrali infekcija, sukelia gilų I tipo interferono signalo sutrikimą, kuris turi įvairių neigiamų pasekmių žmonių sveikatai. Paaiškiname mechanizmą, pagal kurį imuninės ląstelės į kraujotaką išskiria didelius kiekius egzosomų, kuriose yra spyglių baltymų kartu su kritinėmis mikroRNA, sukeliančių signalinį atsaką toli esančiose recipiento ląstelėse.

Taip pat nustatome galimus didelius baltymų sintezės reguliavimo ir vėžio priežiūros sutrikimus. Įrodyta, kad šie sutrikimai gali būti tiesiogiai susiję su neurodegeneracinėmis ligomis, miokarditu, imunine trombocitopenija, Bell'o paralyžiumi, kepenų ligomis, sutrikusiu adaptyviuoju imunitetu, padidėjusia navikine liga ir DNR pažeidimais.

Pateikiame įrodymų iš VAERS duomenų bazėje esančių pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, patvirtinančių mūsų hipotezę. Manome, kad atlikus išsamų mRNA vakcinų rizikos ir (arba) benefito vertinimą, jos negali būti laikomos teigiama visuomenės sveikatos apsaugos priemone net ir Kovid-19 pandemijos kontekste.

Tyrimą atliko:

  1. Stephanie Seneff (Kompiuterių mokslo ir arteficialinio intelekto laboratorijos vyresnioji mokslo darbuotoja, MIT, Kembridžas);
  2. Gregas Nighas (natūropatas onkologas, Immersion Health, Portlandas);
  3. Anthony M. Kyriakopoulos (direktorius ir mokslinių tyrimų ir plėtros vadovas, "Nasco AD Biotechnology Laboratory", mokslinių tyrimų ir plėtros departamentas, Graikija);
  4. Peteris A. McCulloughas (vyriausiasis medicinos patarėjas, "Truth for Health Foundation", Tucsonas, AZ).

Visą tyrimą galite perskaityti čia.

P komentaras, nuomonė: viskas, tai jau patvirtinta, šie genetiniai preparatai kelia pavojų. O, jūs dar tikite mokslu? Taigi, ką žmonės darysime? taigi, kaip mes minėjome ankščiau, susiraskite straipsnius, kuriuose buvo aiškinama, kad prarandama imunine sistema. Tokiu atveju, aš dabar galiu, bet kada peršalti, užsikrėsti, tarkim tuberkulioze... ir visomis lengvomis virusinėmis ligomis. Klausymas... negi taip viskas blogai? Įdomu, piršto įsipjovimas, alergija... kuo tai gali grėsti? Aš nežinau... bet tampa iš tikro baisu... nes žmogaus išlikimas yra tik gera susitvarkanti imuninė sistema, kuri kaip fabrikas sureguliuoja viską ir pašalina kas nereikalinga. Jeigu nebėra, sargybiniu... belieka tik nauji marmalai, jais papildyti... Aš nekalbu apie tavo kaip žmogaus DNR pakitimus, kur gali atsirasti ląstelėse patogenai... o tai užprogramuoti vėžiniai susirgimai.... Kas gali normaliai man paaiškinti kas vyksta? Na, jo mūsų per prievartą niekas nevarė... tai...

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau