Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2022 » Sausio » 22

Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Išvados paskelbtos 2022 m. sausio 21 d. "Preprint" tyrime, pavadintame "Įgimtosios imuninės sistemos slopinimas SARS-CoV-2 mRNA vakcinomis: G-kvadrupleksų, egzosomų ir mikroRNA vaidmuo".

Pasak tyrimo autorių, dabar įrodyta, kad mRNA vakcinos mažina kritinių kelių, susijusių su vėžio priežiūra, infekcijos kontrole ir ląstelių homeostaze, reguliavimą. Trumpai tariant, eksperimentiniai skiepai sukelia organizmui neurodegeneracines ligas, miokarditą, imuninę trombocitopeniją, Bello paralyžių, kepenų ligas, adaptyvaus imuniteto sutrikimus, padidėjusią navikų genezę ir DNR pažeidimus:

Anotacija:

mRNA SARS-CoV-2 vakcinos buvo pateiktos rinkai kaip atsakas į visuotinai suvokiamą visuomenės sveikatos krizę Covid-19.

MRNA vakcinų panaudojimas infekcinių ligų atveju neturėjo precedento, tačiau atrodė, kad beviltiški laikai reikalauja beviltiškų priemonių. MRNR vakcinose naudojamos genetiškai modifikuotos mRNR, koduojančios spyglių baltymus.

Šie pakeitimai paslepia mRNR nuo ląstelių apsaugos, skatina ilgesnį baltymų biologinį pusinės eliminacijos laiką ir didina bendrą spyglių baltymų gamybą. Tačiau tiek eksperimentiniai, tiek stebėjimo duomenys rodo, kad imuninis atsakas į vakcinas yra labai skirtingas, palyginti su atsaku į SARS-CoV-2 infekciją.

Kaip parodysime, tikėtina, kad šios skirtingos reakcijos priežastis yra genetinės modifikacijos, įvestos vakcinomis. Šiame straipsnyje pateikiame įrodymų, kad skiepijimas, kitaip nei natūrali infekcija, sukelia gilų I tipo interferono signalo sutrikimą, kuris turi įvairių neigiamų pasekmių žmonių sveikatai. Paaiškiname mechanizmą, pagal kurį imuninės ląstelės į kraujotaką išskiria didelius kiekius egzosomų, kuriose yra spyglių baltymų kartu su kritinėmis mikroRNA, sukeliančių signalinį atsaką toli esančiose recipiento ląstelėse.

Taip pat nustatome galimus didelius baltymų sintezės reguliavimo ir vėžio priežiūros sutrikimus. Įrodyta, kad šie sutrikimai gali būti tiesiogiai susiję su neurodegeneracinėmis ligomis, miokarditu, imunine trombocitopenija, Bell'o paralyžiumi, kepenų ligomis, sutrikusiu adaptyviuoju imunitetu, padidėjusia navikine liga ir DNR pažeidimais.

Pateikiame įrodymų iš VAERS duomenų bazėje esančių pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, patvirtinančių mūsų hipotezę. Manome, kad atlikus išsamų mRNA vakcinų rizikos ir (arba) benefito vertinimą, jos negali būti laikomos teigiama visuomenės sveikatos apsaugos priemone net ir Kovid-19 pandemijos kontekste.

Tyrimą atliko:

  1. Stephanie Seneff (Kompiuterių mokslo ir arteficialinio intelekto laboratorijos vyresnioji mokslo darbuotoja, MIT, Kembridžas);
  2. Gregas Nighas (natūropatas onkologas, Immersion Health, Portlandas);
  3. Anthony M. Kyriakopoulos (direktorius ir mokslinių tyrimų ir plėtros vadovas, "Nasco AD Biotechnology Laboratory", mokslinių tyrimų ir plėtros departamentas, Graikija);
  4. Peteris A. McCulloughas (vyriausiasis medicinos patarėjas, "Truth for Health Foundation", Tucsonas, AZ).

Visą tyrimą galite perskaityti čia.

P komentaras, nuomonė: viskas, tai jau patvirtinta, šie genetiniai preparatai kelia pavojų. O, jūs dar tikite mokslu? Taigi, ką žmonės darysime? taigi, kaip mes minėjome ankščiau, susiraskite straipsnius, kuriuose buvo aiškinama, kad prarandama imunine sistema. Tokiu atveju, aš dabar galiu, bet kada peršalti, užsikrėsti, tarkim tuberkulioze... ir visomis lengvomis virusinėmis ligomis. Klausymas... negi taip viskas blogai? Įdomu, piršto įsipjovimas, alergija... kuo tai gali grėsti? Aš nežinau... bet tampa iš tikro baisu... nes žmogaus išlikimas yra tik gera susitvarkanti imuninė sistema, kuri kaip fabrikas sureguliuoja viską ir pašalina kas nereikalinga. Jeigu nebėra, sargybiniu... belieka tik nauji marmalai, jais papildyti... Aš nekalbu apie tavo kaip žmogaus DNR pakitimus, kur gali atsirasti ląstelėse patogenai... o tai užprogramuoti vėžiniai susirgimai.... Kas gali normaliai man paaiškinti kas vyksta? Na, jo mūsų per prievartą niekas nevarė... tai...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-06-11 laikas 12:07 Receptai Šviesi Naminė Duona Su Karamelizuotais Svogūnais
Tešlą dėkite į orkaitę, apačioje padėkite indą su vandeniu ir kepkite 15 minučių iki 240 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Po laiko išimkite indą su vandeniu, sumažinkite temperatūrą iki 230 laipsnių ir kepkite dar 10 – 15 minučių. ...

Skaityti daugiau

2020-09-10 laikas 13:03 Receptai Grybai su bulvėmis ir grietine

Man asmeniškai ruduo yra gražus tada, kai randu daug grybų. Tada galiu gaminti su jais pačius įvairiausius patiekalus. Šį kartą paprasčiausias (bet labai skanus) grybų paruošimo variantas su grietine ir bulvėmis. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

2019-06-07 laikas 07:20 Receptai Lietinių blynų receptas

Gaminame. Lietiniai blynai Prieš gaminant lietinius blynus, kiaušinius ir pieną išimame iš šaldytuvo ir palaikome kambario temperatūroje, kad atšiltų.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau