Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Vasario » 9

Trys būdai suprasti, kad moteris meluoja

Žodžiai gali meluoti, jausmai – ne. Už idealaus fasado nesunkiai gali pasislėpti šaltis ir ledas. Tušti namai, kuriuose tavęs niekas nelaukia ir nepalaikys.

Pasitaiko situacijų, kai moteriai santykių nereikia ir ji dėl kokių nors priežasčių meluoja savo partneriui. Pavyzdžiui, jai reikia pinigų arba surado geresnį variantą ir bijo išeiti, arba jai reikia kur nors gyventi, jeigu ji iš kito miesto ar šalies…

Kūno kalba nesutampa su žodžiais

Pats pirmas nenuoširdumo požymis – žodžių ir emocijų nesutapimas. Vyrams gali būti sunku atskirti moterų išgyvenimų subtilybes, tačiau kūno kalbą iššifruoti lengviau, ir ji niekada nemeluoja. Tai bazinė melo atpažinimo specialistų aksioma.

Nesigilindamas į specialistų teorijas, pateiksiu kelis „buitinius“ pavyzdžius:

  • Ji taria jums komplimentus, žavisi jumis – bet neapkabina, nepabučiuoja ir neprisiliečia;

  • Bendraujate kompanijoje su ja ir dar kuo nors – ji laikosi atokiai nuo jūsų arba neleidžia savęs apkabinti, liesti;

  • Esama vos pastebimų „mikro judesių“: trūkteli pečiais, patraukia galvą, nusisuka visu kūnu ir taip toliau – kai bandai ją paliesti. Arba ji leidžia tai daryti, tačiau įsitempia.

Ji nemėgsta netikėtų klausimų

Sąžiningas žmogus neturi ko slėpti, tiesa? Ir taip ir ne. Viena vertus, niekam nepatinka, kai be leidimo braunamasi į sielą ir bandoma kapstytis pernelyg asmeniškuose momentuose. Tai gali būti, pavyzdžiui, nemalonūs prisiminimai apie sunkius įvykius ar gėdingos akimirkos iš praeities, ypač susijusios su santykiais.

Kita vertus, jei ramiai paklausi moters apie tai, kas jus jaudina (požiūris į pinigus ar darbą, buvusieji vyrai ir pan.), sąžininga moteris ramiai pasakys „žinai, man tai sudėtinga tema, gal kol kas ją atidėkime?“

Nesąžininga ar piktavališka moteris įsitemps ir reaguos su neadekvačia agresija:

  • Kas čia per klausimas?

  • Kodėl tu vėl lendi prie manęs su šia tema?

  • Koks tavo reikalas?

  • Daugiau nebeturi apie ką kalbėti?

Nejaučiate šilumos

Net jei moteris įgudusi apgaudinėti ir išmoko sinchronizuoti kūno kalbą su tuo, ką šneka, net jeigu ji iš anksto pasiruošė atsakymus į visus tikėtinus klausimus… yra dar vienas kriterijus, kuris jūsų neapgaus.

Su šia moterimi jautiesi blogai. Jūs nejaučiate jos šilumos.

  • Net jeigu ji jus apkabina ir bučiuoja (ir dar kai ką daugiau padaro) – visame tame nėra širdies, viskas primena mechaninius judesius;

  • Jūs nematote jos rūpesčio ir noro jus palaikyti, padaryti ką nors malonaus;

  • Bendraujant stipriai jaučiate, kad kažkas negerai, ji kažko iki galo nepasako, net jei nėra objektyvių priežasčių daryti tokiai išvadai.

Sąžininga moteris yra šilta ir maloni. Galbūt jums su ja išties ne pakeliui, tačiau labai aiškiai matosi, jog ji nori, kad viskas baigtųsi kuo geriau, ir stengiasi, jog taip atsitiktų.

Žodžiai gali meluoti, jausmai – ne. Už idealaus fasado nesunkiai galima paslėpti šaltį ir ledą, tuščius namus, kuriuose jūsų niekas nelaukia ir nepalaiko.

Šaltinis

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau