Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Balandžio » 19

Kaip suprasti, kad vyras meluoja

Viena iš svarbiausių sveikų santykių sąlygų – pasitikėjimas. Kai kurie vyrai sugeba mikliai tuo pasinaudoti ir pradeda meluoti. Kaip pagauti vyrą meluojant? Šios penkios psichologinės gudrybės padės jums demaskuoti jį.

Jis meluoja net smulkmenose

Meluoti mokantį vyrą (o tokių yra nemažai) išaiškinti gana sudėtinga. Tikriausiai jis atėjo pas jus ne iš vienuolyno, kur nebuvo nė vienos merginos, su kuria būtų galėjęs tobulinti savo sekso meną. Be abejonės, jis buvo sutikęs naivių merginų, kurios tikėjo mylimu vaikinu. Štai tada jis ir suprato, kaip lengva apgaudinėti merginas, net nesusimąstant apie pasekmes.

Jeigu vyras pasakė, kad grįš iš darbo septintą valandą, o jo septinta valanda pasirodė atitinkanti jūsų dešimtą, tai čia kažkas negerai. Na, užtruko darbe, su draugu susitiko. Kas čia tokio? Būtų nieko, jeigu jis būtų jus įspėjęs dėl to. Toks vyras yra abejingas savo moters jausmams, jis jaučiasi esąs laisvas.

Jis painiojasi savo parodymuose

Žmogus, kuris nuolat kam nors meluoja, dažnai pamiršta savo išgalvotų pasakojimų smulkmenas. Iš tokių smulkmenų lengva nustatyti, kad jis apgaudinėja. Tiesa, ne iškart, o šiek tiek vėliau.

Jeigu koks nors pokalbis sukėlė jums abejonių, neakcentuokite to iškart. Geriau sugrįžkite prie to pokalbio šiek tiek vėliau, po poros dienų ar savaitės. Jeigu pastebėsite jo žodžiuose netikslumų ar skirtumų, lyginant su ankstesniu pasakojimu, galėsite suprasti, kad vyras apgaudinėja. Jei toks atvejis bus ne vienintelis, verta susimąstyti, ar jums reikalingas toks melagis šalia.

Jis nenusiteikęs svarstyti svarbių klausimų

Jeigu vyras nuolat prastos nuotaikos, užsiėmęs ar skundžiasi kokiu nors skausmu (galvos, piršto) ir išsisukinėja nuo ateities planų, jausmų ar savaitgalio praleidimo būdo svarstymo, visa tai byloja, kad jis paprasčiausiai yra nenusiteikęs tęsti santykių su jumis. Jeigu moteris jam nėra svarbi, jis meluos be sąžinės graužaties. Gal nesąmoningai meluos, tik smulkmenose ir tik todėl, kad nenori įsileisti jūsų per giliai į savo gyvenimą.

Jis manipuliuoja jausmais

Jeigu vyras meluoja ir supranta, kad juo netikima, jis stengsis iš visų jėgų sugėdinti moterį dėl tokio nepasitikėjimo. Tai padės jam laimėti laiko ir atitraukti moters dėmesį nuo barnio pagrindo.

Kad vyras bando manipuliuoti moters emocijomis, suprasti nesunku. Pavyzdžiui, jis klausia: „Brangioji, nejaugi manimi netiki?“ arba stengiasi sukelti baimę, kad santykiai gali nutrūkti. „Jei manimi netiki, tai – tavo problema. Man nereikalinga moteris, kuri manimi nepasitiki.“

Jis aktyviai gestikuliuoja

Kai mes apgaudinėjame kitus žmones, savęs vis tiek negalime apgauti. Ir mūsų kūnas mus išduoda gestais, nervingumu ir nepasitikėjimu tuo momentu, kai pradedame meluoti.

Moteris – nors ir nėra melo detektorius, tačiau savo intuicija gali atskirti netiesą. Jeigu vyras sukryžiuoja rankas ant krūtinės – veikiausiai pasirinko sau tokį savigynos būdą. Jei kasosi nosies galiuką, tai tik todėl, kad apgaulės metu sudirgsta nervai, o nosyje jų yra gana daug.

Meluojančio žmogaus kraujo spaudimas pakyla, tai sukelia tvankumo ir pakilusios temperatūros jausmą. Tuo metu vyras gali paliesti savo marškinių sagas ar pasitaisyti marškinėlius, teisindamasis karštu oru.

alfa.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau