Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Vasario » 13

Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Trečiasis pasaulinis karas gali prasidėti balandžio mėnesį

Jau kelis mėnesius pasaulio dėmesys prikaustytas prie situacijos aplink Ukrainą, kurią monotoniškai supa artėjančios Rusijos pajėgos. Garsus lenkų aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis, prognozuodamas, ar bus karas, ar ne, šios temos išsamiai nenagrinėjo, tik praėjusį rudenį pareiškė, kad žiemą karo nebus. Kovo pradžioje situacija gali nurimti, o bet kokio pablogėjimo reikėtų tikėtis antroje pavasario pusėje, artėjant vasarai.

Dabar, kai jo prognozė beveik išsipildė, Krzysztofas pasakoja, ko turėtume tikėtis pavasarį. Kaip sako lenkų pranašas, balandį greičiausiai prasidės karas: Rusijos Federacija užpuls Ukrainą, galbūt Baltijos šalis ir, jei tai ne pro šalį, net Iraną. Vaizdo įrašo suvestinę parengė ponas gbkEmilgbk.

Tai, kas dabar vyksta dėl Ukrainos, mano nuomone, yra Rusijos nesutikimas, kurį galbūt remia Kinija, su tuo, kas įvyks pasaulyje. Kažkas turi įvykti, bet kol kas tai nuo mūsų slepiama. Kol kas mes einame link to, kad Lenkija pradeda tapti Rusijos kuriamos situacijos aplink Ukrainą įkaite.

Prieš daugelį mėnesių sakiau, kad mūsų vyriausybė sutiks su kažkuo be mūsų žinios ir mes pasipiktinsime, bet bus per vėlu. Manau, kad viskas, kas gali nutikti Ukrainoje, paveiks ir Lenkiją, tačiau iš kitos pusės. Galbūt, jei kas nors nutiks Ukrainai, Lenkija ateis į pagalbą. 

Be to, prieš kelis mėnesius senaisiais metais sakiau, kad mačiau apleistas Lenkijos dalis ir mačiau karinius poligonus Volske. Ką ši vizija reiškė vasarą, man buvo neaišku, bet dabar ji gali reikšti, kad mūsų šalis gali būti visiškai destabilizuota.

Kaip dabar matau, Rusijos pusė ir toliau kaitins situaciją, bet labai atsargiai. Su kiekvienu nauju veiksmu grėsmė Ukrainai didės, o Maskva tikėsis, kad viena iš NATO šalių kaip nors į tai reaguos. Jaučiu, kad Ukrainoje bus neramumų, bet dabar ne tas metas.

Visą laiką galvoju apie du konfliktus.  Matau Artimuosius Rytus, matau Iraną. Šis konfliktas staiga įsiplieks prisidengus kitu veiksmu.  Vienas konfliktas - Iranas, o paskui automatiškai - Ukraina. Lenkija dabar ruošiasi imtis atsakomųjų veiksmų arba ginti savo sienas, tačiau pirmasis ženklas, kad mūsų šalis atvėrė duris agresijai atremti arba atsakomiesiems veiksmams, bus Rusijos puolimas prieš Iraną.

Po to į mūsų šalį atvyks daug daugiau karių. Dėl to Lenkijos ekonominė ir finansinė padėtis taps neaiški.  Tai, kad mūsų šalis bus įtraukta į tam tikrą karo išbandymą, investuotojams kels didelį susirūpinimą dėl to, kas nutiks Lenkijoje.

Visa ši situacija smarkiai paaštrės balandžio pabaigoje. Jei pažvelgtume į dabartinę padėtį Ukrainoje, daug kas sako, kad tai laiko klausimas, galbūt iškart po olimpinių žaidynių. Bet aš tam pasakyčiau griežtą NE.  Įtampa ten vis dar bus gerokai didesnė, ir tik balandžio mėn. mes su jumis pamatysime, kad abiejų pusių kariuomenės iš tikrųjų kažkam ruošiasi. 

Tuomet visi kalbės apie ilgus karinės įrangos konvojus Rusijoje. Įranga keliaus į šiaurę - Lietuvos ir Estijos link. Galbūt po to NATO bus labai susirūpinusi, jausis grėsmingai, bet tai bus nukreipta ne tiek prieš aljanso šalis, o tarsi atsakas į situaciją visiškai kitame pasaulio taške.   Ji labai staiga pasireikš tame taške, ir tada mes nustebsime, nes mums nieko nebuvo pasakyta apie problemą ir manėme, kad ten nieko nevyksta.

Pradedu įžvelgti kažką panašaus į aštrią konfrontaciją tarp Rusijos ir Europos bei JAV, kurios nori laisvos Ukrainos, tuo tarpu Rusija laiko Ukrainą įkaite ir visais įmanomais būdais kenkia šiai valstybei. Tačiau galiu pasakyti apie eskalacijos laiką - prieš pradedant ką nors rimto daryti, Maskva nutrauks diplomatinius santykius su dviem tam tikromis šalimis. Tarp jų tikriausiai bus ir Lenkija. 

Mano prenumeratoriai dabar manęs klausia: Ar Vokietija bus saugi? Jau seniai sakiau, kad matau, kaip Vokietija uždarys rytinę sieną su Lenkija, o po to tikriausiai ateis momentas, kai nuo mūsų šalies atsiskirs kitos šalys, pavyzdžiui, čekai ir slovakai. Galbūt šis uždarymas bus susijęs su prekyba, galbūt viskas įvyks dėl to, kad Lenkijoje bus trys savotiški anklavai. 

Manęs taip pat dažnai klausia apie situaciją Kanadoje, kur, kaip pranešama, šiandien sunkvežimių vairuotojai užblokavo tiltą. Tai neabejotinas būsimų dalykų ženklas. Kas ten įvyks artimiausiu metu, nežinau, bet jau prieš daugelį dienų perspėjau, kad įvyks kokios nors riaušės ir kad jos bus susijusios su kokiu nors svarbiu tiltu. Be to, ši tilto situacija chronologiškai bus artima blogiems įvykiams visame pasaulyje. Jie prasideda jau dabar, tačiau kulminaciją pasieks balandžio mėnesį.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau