Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Kovo » 28

Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: artėja Trečiojo pasaulinio karo ženklai

(Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę)

Nuo tada, kai Maskva įsiveržė į Ukrainą, garsus lenkų aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis kiek dažniau nei įprastai transliuoja nuotolinius vizijų seansus, kad padėtų savo žiūrovams numatyti situacijos raidą. Krzysztofas kol kas nepateikė jokios naujos informacijos, tačiau šiandienos vaizdo įraše jis pasidalijo keliomis naujomis, į ateitį orientuotomis detalėmis. Suvestinę parengė gbkEmilgbk

Man susidaro įspūdis, kad už neseniai kilusios pandemijos ir vėliau kilusio karo stovi Kinija ir Maskva. Galbūt Iranas ir kai kurios kitos šalys sudarė slaptą karinį aljansą, kad paskelbtų karą pasauliui. Dabar Moskovija man asocijuojasi su didžiule, išsipūtusia pabaisa, kuri ruošiasi kažkam didesniam nei invazija į Ukrainą.  

Krzysztofas Jaczkowskis, konspiracija, pasaulis, nuomonės

Tarsi Moskovija lauktų kokios nors kibirkšties, kuri dabartinį konfliktą paverstų pasauliniu ir tarptautiniu. Tačiau kada tai prasidės? Kaip jau sakiau anksčiau, kovas išgąsdins visus, tačiau kovas baigiasi, o po to ateina balandis, kuriam žadėjau dar niūresnę perspektyvą. Ir nors jau dabar esame gana pavojingoje padėtyje, į balandį žiūriu su siaubu.

Balandžio mėnesį viskas bus visiškai kariška. Kartoju tai, ką sakau jau seniai: pasaulyje vienu metu vyks du konfliktai, vienas iš jų tarsi nurims, o kitas įsiplieks ir taps pagrindiniu. Šio labai didelio konflikto pranašas bus precedento neturinti laivų koncentracija Viduržemio jūroje.  Jų jau dabar yra daug - neseniai skaičiau amerikiečių straipsnį apie tai, kad jų dar niekada nebuvo tiek daug. Tačiau tai dar ne konfliktas, nes atplaukia daugiau laivų.

Dabar stebiu Turkiją, kuri yra tarsi pasimetusi tarp Maskvos ir Ukrainos. Turkija padeda Ukrainai, stengiasi įtvirtinti taiką, veda derybas, bet tiesiogiai nekonfrontuoja su Maskva, yra tarsi neutrali. Tačiau Maskva nori kur kas daugiau, ji nori kurstyti kur kas didesnį gaisrą už Ukrainos ribų ir todėl derybose kels vis daugiau beprotiškų ir neįgyvendinamų sąlygų. Tai baigsis tuo, kad į Maskvą iš Turkijos atskris kažkas ilgo ir blizgančio, o Maskva patirs pasaulinį konfliktą, kurio taip sunkiai siekė. Tačiau tokiu atveju Turkija bus tiesiog istoriškai pirmasis maskviečių priešininkas, ir anaiptol ne vienintelis. 

Netolimoje ateityje Baltarusijoje matau įdomių dalykų. Ten kils sukilimas, kuris bus tuoj pat numalšintas, bet jis tik plėsis ir garsės.

 Deja, neturiu gerų nuojautų dėl Ukrainos, nes netrukus gali įvykti masiniai išpuoliai 2 ar 3 didžiuosiuose miestuose - matau, kad sužeistieji iš ten masiškai vežami į Lenkijos ligonines. Tačiau kai žvelgiu į tai, kas vyksta Ukrainoje, matau tik ledkalnio viršūnę, į kurią dabar atsitrenkia pasaulis. 

Krzysztofas Jaczkowskis, konspiracija, pasaulis, nuomonės

Vieni siūlo vykti į Rumuniją, kiti - į Bulgariją, teigdami, kad tai saugiausia vieta. Iš karto noriu pabrėžti, kad antrasis konfliktas bus pasaulinis, jis bus pavojingas visur. Tačiau kol kas nepanikuokime, nes jau minėjau lydinčius ženklus: daug laivų Viduržemio jūroje, kažkokio antrojo konflikto, kuris bus visiškai nesusijęs su tuo, kas dabar vyksta Ukrainoje, pradžia, pagaliau Turkija, kuri paleis į Maskvą kažką blizgančio ir metalinio. Kol šie požymiai nebus realizuoti, globaliam pasauliui nebus nieko pavojingo. 

Šiuo metu situacija yra labai įtempta, todėl reikėtų būti atsargiems, pasiruošti evakuacijos maršrutus, pasirūpinti atsargomis, tačiau nereikėtų reaguoti radikaliai. Tiesiog turite stebėti situaciją ir pradėti judėti tik tada, kai situacija tampa labai įtempta. Nėra reikalo dabar skubėti - nematau tokio neatidėliotino poreikio.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau