Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Vasario » 16

Pakistano upė per naktį atsidūrė po žeme

Garsus Kašmyro upėtakių upelis išnyko įgriuvoje ir sukėlė baimę pietiniame Kašmyro Kokernago rajone. Garsusis Brenghi upelis Kokernago rajone Anantnago apygardoje jau dvi dienas teka į įgriuvą, o likusi upelio dalis išdžiūvusi.

Brenghi upelis yra vienas iš žymiausių upėtakių žvejybos upelių, viliojantis meškeriotojus savo margųjų upėtakių rūšimis. Prieš dvi dienas upelyje susidarė didžiulė įgriuva, į kurią sutekėjo visas upelio vanduo.

Dėl to upelio žemupyje neliko vandens, todėl žuvo daug upėtakių. Rajono valdžia pranešė, kad į piltuvą šiuo metu teka apie 50 kubinių metrų vandens per sekundę. Galima priminti, kad žiemą visų slėnio upelių ir upių debitas yra minimalus. Valdžios institucijos šioje vietovėje įvedė Baudžiamojo kodekso 144 straipsnį, kad neleistų žmonėms artintis prie įgriuvos, nes daugybė vietinių gyventojų lankosi šioje vietoje, norėdami pamatyti nerimą keliantį vaizdą.

Komentaras: Šio upelio situacija nėra pirma ar paskutinė. Neįmanoma susekti visų pasaulyje vykstančių incidentų, tačiau pastaraisiais metais spaudoje pasirodo vos 2-3 pranešimai per metus - kažkur ežeras, kažkur upė, kažkur ištisos lagūnos patenka į sūkurį. To priežastis - nesuvokiamos žemės duobės.

Kai automobilių stovėjimo aikštelėje atsiranda tokia duobė, visi nustemba ir žiūri, kaip į stebuklą. Ir kai upės vagoje atsiranda toks "gedimas", upė nepaaiškinamai ima džiūti, ar dingti. Ir tik retkarčiais, kaip dabar, galima atsekti, kur vanduo nuteka, ar dingsta. 

Kuo tai galiausiai baigsis - kone 333 kartus, pranašavo šimtai pranašų ir žinovų. Prieš pasaulio pabaigą pradės nykti vanduo, jo visai neliks - žmonės bėgs, kai tik pamatys blizgesį. Tačiau tai bus ne vanduo, kuris blizga, o auksas ir sidabras. Pranašystės išsipildymo metas jau prasidėjo, tad būkite atidūs. 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau