Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Kovo » 17

Nustatyta, kad lavinos auka - 58 metų Rapid City gyventojas iš Vajomingo

Karbono apygardos šerifo biuras (CCSO) nustatė, kad šeštadienį Siera Madrės kalnuose sniego motociklu važinėdamasis lavina žuvo 58 metų Johnas P. LaFramboise'as iš Rapid Sičio (Pietų Dakota).

LaFramboise'as ir dar vienas vyras šeštadienį važinėjosi sniego motociklais netoli Hog parko, kai užgriuvo lavina. CCSO teigė, kad šeštadienį apie 13.00 val. kitas sniego motociklininkas pranešė, kad bandė daryti LaFramboise'ui dirbtinį kvėpavimą, tačiau nepavyko užčiuopti pulso ir pastebėjo, kad jis nekvėpuoja.

CCSO šerifo pavaduotojas Patrickas Pattersonas atsiliepė į iškvietimą ir į pagalbą pasitelkė paieškos ir gelbėjimo padalinius iš Saratogos, Ryano parko ir Enkampmento. Saratogos komanda buvo paprašyta suteikti sniego motociklą.

Keturi paieškos ir gelbėjimo komandos nariai keliavo sniego motociklais, o trys nariai - sniego motociklais. Iš pradžių komandai nepavyko tiksliai nustatyti dingusios grupės buvimo vietos, todėl motociklininkai sniego motociklais žvalgė vietovę, bandydami surasti du vyrus, o sniego motociklas stovėjo viduryje.

Pattersonas paprašė "Classic Air" pagalbos, kad ši paskraidytų virš vietovės ir įvertintų, kaip paieškos ir gelbėjimo komanda galėtų pasiekti dingusią grupę.

"Classic Air" įgula iš Rawlinso išskrido apie 16.30 val. ir į įvykio vietą atvyko apie 17.00 val., po to sugebėjo surasti dingusius sniego motociklininkus ir pas juos išsiuntė du paieškos ir gelbėjimo komandos narius.

Du sniego motociklais važiuojantys paieškos ir gelbėjimo komandos nariai dingusius žmones surado apie 17.30 val.

"Dėl oro sąlygų ir artėjančios nakties buvo nuspręsta išvežti išgyvenusį Rory Simonsoną ir kitą dieną grįžti pasiimti R. LaFramboise'ą", - sakė CCSO.

Pasak CCSO, paieškos grupė saugiai grįžo į inkaravietę ir buvo sudarytas planas susitikti sekmadienio rytą 8.00 val., kad pabandytų susigrąžinti LaFramboise'ą ir jo įrangą. 13 žmonių paieškos grupė susirinko sekmadienio rytą 8 val. ir išvyko į paieškas, o į lavinos vietą atvyko apie 9.38 val.

Grupė į stovyklavietę grįžo sekmadienį 11.13 val. LaFramboise'o palaikai buvo perduoti koroneriui. Komanda taip pat surado ir grąžino kito motociklininko sniego motociklą bei įrangą.

"Norėtume pareikšti nuoširdžiausią užuojautą J. LaFramboise'o šeimai ir draugams", - sakė CCSO.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau