Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Kovo » 19

Daugybė tyrimų rodo, kad COVID vakcinos neapsaugo vaikų, tad kodėl primygtinai reikalaujama jas švirkšti?

(Trumpai medicinoje) Du tyrimai atskleidė, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos vaikams suteikiama apsauga po tam tikro laikotarpio sumažėja. Be to, vakcinos daro daugiau žalos nei naudos, o tikimybė, kad vaikai pasveiks nuo COVID infekcijos, yra labai didelė.

Vieno Niujorko valstijoje atlikto tyrimo metu nustatyta, kad Pfizer COVID-19 vakcina buvo tik 12 proc. veiksminga nuo B11529 omikrono varianto. Vasario 28 d. žurnale medRxiv paskelbtame priešpremjeriniame tyrime buvo nagrinėjami dviejų Imperijos valstijos vaikų grupių duomenys nuo 2021 m. gruodžio 13 d. iki sausio 30 d.

Vaikų nuo penkerių iki 11 metų amžiaus grupėje vakcinos veiksmingumas nuo omikrono per šį laikotarpį sumažėjo nuo 68 proc. iki 12 proc. Tyrime taip pat pažymėta, kad vakcinos gebėjimas apsaugoti nuo COVID-19 hospitalizacijos 5-11 metų amžiaus vaikų grupėje sumažėjo nuo 100 proc. gruodį iki 48 proc. sausį.

Panašus pastebėjimas nustatytas ir tarp paskiepytų 12-17 metų amžiaus vaikų. Nuo 66 proc. gruodį vakcinos veiksmingumas nuo omikrono infekcijų sumažėjo iki 51 proc. sausį. Apsauga nuo hospitalizacijos toje pačioje grupėje sumažėjo nuo 85 proc. iki 73 proc. 

"Duomenų apie [Pfizer] BNT162b2 vakcinos veiksmingumą vaikams, ypač [5-11 metų], ir po omikrono varianto atsiradimo yra nedaug. Omikrono eroje [Pfizer] vakcinos veiksmingumas nuo [omikrono] atvejų sparčiai mažėjo", - rašė Niujorko tyrimo autoriai. Beje, JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) patvirtino, kad "Pfizer" vakciną galima naudoti vaikams nuo penkerių iki 17 metų....

Kam įdomu visą straipsnį skaitykite angliškai - (Pasaulio naujienos kitaip... faktai, nuorodos)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau