Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Kovo » 20

Buvęs "BlackRock" patarėjas teigia, kad "Pfizer" susitarė su FDA slėpti duomenis, kad COVID "vakcinos" klinikiniai bandymai buvo nesėkmingi

(Trumpai medicinoje) Investicijų patarėjas Edwardas Dowdas (Edward Dowd), anksčiau dirbęs "BlackRock", neseniai duotame interviu Naomi Wolf (Naomi Wolf) sakė, kad farmacijos milžinė "Pfizer" susitarė su Maisto ir vaistų administracija (FDA) nuslėpti nepalankius klinikinių tyrimų duomenis, rodančius, kad "Pfizer" ir "BioNTech Wuhan" koronaviruso (COVID-19) "vakcina" nėra saugi ir veiksminga.

Dowd teigė, kad paaiškėjus tiesai, investuotojai pasitraukia iš COVID skiepų gamintojų, tarp kurių yra ne tik Pfizer, bet ir Moderna bei kiti, akcijų.

Nuo 2002 iki 2012 m., kad suprastumėte jo kompetenciją šioje srityje, D. Dowdas padidino "BlackRock" augimo strategiją nuo 2 mlrd. iki 14 mlrd. dolerių.

Wolfui pristačius jį kaip "drąsų, gerai informuotą informatorių", D. Dowdas toliau aiškino, kaip jo pirminiai nuogąstavimai dėl eksperimentinių injekcijų vartojimo pačiam paskatino jį pasukti tyrimų keliu, kuris atskleidė didelį sukčiavimą ir korupciją.

"Iš draugo biotechnologijų pramonės atstovo sužinojau, kad "Pfizer" nesugebėjo pasiekti mirtingumo dėl visų priežasčių galutinio rodiklio pradiniame tyrime", - sakė D. Dowdas. "Mirtingumas dėl visų priežasčių yra auksinis standartas bet kokiame FDA atliekamame vaisto tyrime. Kai šis galutinis rodiklis nepasiekiamas, vaistas nepatvirtinamas."

Kai ir "Big Pharma", ir FDA pareiškė nenorą skelbti jokių injekcijų saugumo duomenų, D. Dowdas į jas žiūrėjo dar skeptiškiau. Tai privertė jį išeiti į viešumą ir atskleisti savo atradimus.

"Aš ėmiau [garsiau] kalbėti apie sukčiavimą, kai FDA nusprendė 75 metus slėpti klinikinius duomenis", - aiškino D. Dowdas.

"Esu investuotojas, todėl leiskite man pasakyti, kaip aš galvoju apie pasaulį. Nelaukiu, kol žmonės man papasakos, kas ką tik įvyko. Mano darbas - parengti analizę, mozaiką ir investavimo tezę, o paskui laikui bėgant pasitvirtins, kad buvau teisus."

"Taigi nelaukiu, kol man ką nors pasakys "New York Times", "Wall Street Journal" ar "Washington Post". Nes iki to laiko, kol tai įvyks, galimybė uždirbti pinigus bus prarasta. Taigi, vos tai pamatęs, pradėjau šaukti apie sukčiavimą - nes slėpti duomenis nuo visuomenės yra beprecedentis dalykas."...

Kam įdomu visą straipsnį skaitykite angliškai - (Pasaulio naujienos kitaip... faktai, nuorodos)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau