Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 19

Rusija meta iššūkį JAV: Jei "Biolab" dokumentai yra suklastoti, paklauskite Kijeve vadovės Joannos Wintrol, kodėl ji juos pasirašė?

(Trumpai pasaulyje) Penktadienį, kovo 18 d., Rusijos nuolatinis atstovas Jungtinių Valstijų Saugumo Taryboje Vasilijus Nebenzia ( Vassily Nebenzia) pristatė tai, kas, Rusijos vyriausybės teigimu, yra JAV biologinio ginklo programos Ukrainoje ir Gruzijoje įrodymas (pranešė "Gateway Pundit"). V. Nebenzia tvirtina, kad ši programa vykdoma nuo 2005 m. ir kad "amerikiečių kolegos padėjo ne Sveikatos apsaugos ministerijai, kaip jie teigė, o Ukrainos gynybos ministerijai".

Pasak Nebenzia, JAV gynybos departamentas "bendradarbiaudamas su Ukrainos valstybinėmis institucijomis perdavė plačius įgaliojimus su juo susijusiam rangovui Black & Veatch". Eksperimentus su mirtinais patogenais Ukrainoje atliko ne ukrainiečiai, o Pentagono darbuotojai ir užsienio mokslininkai, teigia Nebenzia.

Rusija meta iššūkį JAV: Jei "Biolab" dokumentai yra suklastoti, paklauskite DTRA biuro JAV ambasadoje Kijeve vadovės Joannos Wintrol, kodėl ji juos pasirašė?

"Gynybos grėsmių mažinimo agentūra (DTRA) konkurso būdu skyrė "Black & Veatch Special Projects Corp. ("Black & Veatch") vieną iš Biologinės grėsmės mažinimo integravimo sutarčių (BTRIC) 2008 m. (Ukrainoje). Šios 5 metų IDIQ sutarties (su 5 metų pasirinkimo galimybe) bendra viršutinė riba penkiems atrinktiems rangovams yra 4 mlrd. dolerių", - pripažįstama "Black & Veatch" interneto svetainėje.

"Paprastai tariant, Ukrainos valdžia suteikė Pentagonui "carte blanche" ir leido jiems vykdyti pavojingus biologinius eksperimentus Ukrainos teritorijoje. Tokiu būdu amerikiečių rangovas buvo atleistas nuo bet kokių mokesčių pagal Ukrainos teisės aktus", - sakė Nebenzia. Šias programas jis pavadino "cinišku Ukrainos teritorijos ir gyventojų panaudojimu pavojingiems tyrimams, kurių Vašingtonas nenori turėti savo šalyje, kad nekeltų pavojaus savo gyventojams".

Dėl teiginių, kad Rusijos kaltinimai tėra "dezinformacija", Nebenzia pažymėjo, kad Rusijos vyriausybė paskelbė dokumentus, "kuriuos pasirašė tikri JAV pareigūnai. Daugelį jų pasirašė JAV ambasados Kijeve DTRA biuro vadovė Joanna Wintrol (Joanna Wintrol)", kurią jis pavadino "gerai žinoma neplatinimo sluoksniuose". Prieš Ukrainą J. Wintrol sprendė cheminio ginklo likvidavimo Libijoje klausimą, teigė J. Nebenzia. "Jei žurnalistams kyla abejonių dėl dokumentų, kuriais dalijomės, autentiškumo, siūlau jiems tiesiogiai jos paklausti, ar ant jų tikrai yra jos parašas."

Pasak "Russia Today", Wintrol iš Kijevo išvyko 2020 m. rugpjūtį: "Savo atsisveikinimo interviu ji tvirtino, kad jokie JAV mokslininkai nedirbo Ukrainos biolaboratorijose, ir kaltino Rusiją skleidžiant "melagingą informaciją" apie programą. "....

Kam įdomu visą straipsnį skaitykite angliškai - (Pasaulio naujienos kitaip... faktai, nuorodos)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau