Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Kovo » 19

Po staigių potvynių ir nuošliaužų Lojoje, Ekvadore, dingo vienas žmogus

Vienas žmogus dingo be žinios po to, kai smarkios liūtys sukėlė staigius potvynius ir nuošliaužas Lojos provincijoje Ekvadoro pietuose.

Kovo 15 d. po smarkios liūties Lojos mieste kilo potvynis. Buvo užlietos miestelio gatvės ir apgadinti keli namai. ECU 911 Lojos gelbėjimo tarnyba pranešė, kad vienas žmogus dingo be žinios, kai jį užliejo potvynio vanduo. Jo ieško kariuomenės, Nacionalinės rizikos ir nepaprastųjų situacijų valdymo tarnybos (SNGRE) ir Lohos ugniagesių komandos.

SNGRE taip pat pranešė apie potvynius ir nuošliaužas kitose Loha kantono vietovėse, įskaitant Gualle miestą, kuriame sugriuvo 2 pastatai ir nukentėjo 6 šeimos.

Per pastarąsias 2 savaites smarkios liūtys smogė ir kitoms šalies dalims.

2022 m. kovo 3 d. dvi valandas trukęs smarkus lietus sukėlė staigų potvynį Mantos kantone, Manabio provincijoje, Ekvadore, ir apgadino 12 namų, nuo kurio nukentėjo apie 50 žmonių.

2022 m. kovo 7 d. po smarkaus lietaus ir potvynio Kotopaksio provincijos La Manos kantone buvo apgadinti arba sugriauti 8 tiltai. Dėl to 15 000 gyventojų buvo įstrigę. Išsiliejusi Kvindigua upė apgadino 180 namų Pukayaku mieste, kai kurie gyventojai buvo evakuoti.

Maždaug tuo pačiu metu potvyniai ir nuošliaužos nusiaubė Azuajo provincijos Chirono kantono vietoves. Ilgi kelių ruožai buvo nuplauti. Vienas namas buvo visiškai sugriautas, du apgadinti, o keliems iškilo pavojus. Buvo evakuota apie 30 žmonių.

SNGRE pranešė apie kovo 11 d. Babajoyo savivaldybėje išsiliejusią Klementinos upę, dėl kurios nukentėjo 250 šeimų.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau