Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 19

Klauso Schwabo rengiamas WEF neįtraukia Putino į "Didįjį persitvarkymą"

(Trumpai Pasaulis) Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) uždraudė Rusijai ir prezidentui V. Putinui dalyvauti "Didžiajame žmonijos persitvarkyme".

WEF atstovė spaudai Amanda Russo leidiniui "Politico" sakė, kad Rusijos ir V. Putino neįtraukimas į jų globalistų darbotvarkę yra atsakas į Rusijos invaziją į Ukrainą.

Apie tai praneša Freewestmdia.com: WEF anksčiau palaikė gana gerus santykius su Rusija. Putinas kelis kartus buvo pakviestas į forumą kaip pranešėjas, o per virtualų WEF susitikimą 2021 m., pačiame pandemijos įkarštyje, Putinas įspėjo apie karą "visi prieš visus".

"Koronos pandemija tapo didžiausiu iššūkiu žmonijai ir paspartino struktūrinius pokyčius, kuriems prielaidos jau buvo sudarytos", - 2021 m. sausį sakė Rusijos valstybės vadovas. "Turime pagrindo manyti, kad įtampa gali dar labiau išaugti", - tęsė V. Putinas (Putin).

Susitikime pristatydamas V. Putiną, J. Schwabas (Schwab) pavadino jį "esminiu balsu pasaulio reikaluose". Taip jis pakartojo savo 2009 m. pareiškimą, kad neįsivaizduoja nė vienos problemos, kurią būtų galima išspręsti be Rusijos dalyvavimo.

Tačiau nuo to laiko elitinių globalistų fanų klubas pasirinko "bausti" Rusiją, o jo taikiklyje daugiausia atsidūrė bankų sektorius, naftos bendrovės, Rusijos oligarchai, pats V. Putinas ir SWIFT (Belgijoje įsikūrusi tarptautinė finansinių pervedimų sistema).

Beje, SWIFT yra svarbi WEF partnerė. Ši sistema yra kooperatyvas, kurio nariai ir nariai jungia 11 000 bankų, vertybinių popierių institucijų ir verslo klientų daugiau kaip 200 šalių ir regionų ir kartu nustato standartus. Vis didėjanti Vakarų bendrovių grupė paskelbė nutraukianti savo veiklą Rusijoje....

Visa straipsni skaitykite angliškai - (Pasaulio naujienos kitaip... faktai, nuorodos)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau