Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 20

Kinija įspėja, kad Vakarų "skandalingos" sankcijos stumia branduolinius ginklus turinčią Rusiją "į kampą"

(Trumpai pasaulyje) Šeštadienį aukštas Kinijos vyriausybės pareigūnas pasipiktino Vakarų sankcijomis Rusijai po invazijos į Ukrainą, o toli siekiančias baudžiamąsias priemones, kurios taip pat pasitarnavo griežtai Maskvos izoliacijai, pavadino vis labiau "piktinančiomis". 

"Sankcijos Rusijai darosi vis labiau piktinančios", - sakė užsienio reikalų viceministras Le Jučengas saugumo forume Pekine, praneša "Reuters".

Griežtai užsiminęs, kad sankcijos tik pakenks paprastiems Rusijos piliečiams, jis apibūdino, kad Vakarai, atimdami iš žmonių jų užsienyje esantį turtą, galiausiai "be jokios priežasties". 

"Istorija ne kartą įrodė, kad sankcijos negali išspręsti problemų. Sankcijos tik pakenks paprastiems žmonėms, paveiks ekonominę ir finansų sistemą... ir pablogins pasaulio ekonomiką".

Jis taip pat užsiminė, kad JAV ir ES sankcijos galiausiai tik paaštrins situaciją, kaip toliau rašo "Reuters", jis...

pripažino Maskvos požiūrį į NATO, sakydamas, kad aljansas neturėtų toliau plėstis į rytus, priversdamas tokią branduolinę galybę kaip Rusija "spausti į kampą".

Neįprastai tiesmuka Kinijos reakcija (atsižvelgiant į tai, kad iki šiol Pekinas nelabai noriai palaikė kurią nors pusę, išskyrus raginimus plėsti NATO) į aštrėjančią Ukrainos krizę buvo paskelbta tą pačią dieną, kai Ukrainos prezidento V. Zelenskio (Zelensky) biuras viešame pareiškime viešai paragino Pekiną pasisakyti ir pasmerkti "Rusijos barbarizmą". 

Prezidento padėjėjas Michailas Podoliakas (Mikhailo Podolyak) "Twitter" pareiškime tvirtino, kad "Kinija gali būti svarbus pasaulinės saugumo sistemos elementas, jei priims teisingą sprendimą paremti civilizuotų šalių koaliciją ir pasmerkti Rusijos barbariškumą"....

Kam įdomu visą straipsnį skaitykite angliškai - (Pasaulio naujienos kitaip... faktai, nuorodos)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau