Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Balandžio » 15

Rytų Turkiją užklupo gausus snygis

Balandžio viduryje rytų Turkiją užklupo smarkios sniego liūtys, o centrinėje Karso provincijoje, besiribojančioje su Armėnija, sniego danga siekė 20 cm.

"Žmonės maudosi Egėjo jūros pakrantėje, o mes čia balandį valome sniegą", - balandžio 13 d. naujienų agentūrai "Demirören News Agency" sakė Karso gyventojas Güvenas Özturkas.

Vietos gyventojų teigimu, balandžio 12 d. šaltas ir lietingas oras virto sniegu, o gyventojai pabudo nuo sniego antklodės.

"Tai pirmas kartas, kai balandžio mėnesį savo mieste matau sniegą", - sakė kitas vietos gyventojas Mehmetas Ashasinas.

Po karštų balandžio 11 d. dienų Turkiją iš Balkanų pasiekė šalčio banga ir temperatūra visoje šalyje nukrito vidutiniškai 10 laipsnių Celsijaus.

"Sniegas ir šalnų pavojus šalies rytuose tęsis iki balandžio 17 d.", - perspėjo Turkijos valstybinė meteorologijos tarnyba.

Sniegas taip pat užklupo rytinės Bingolo provincijos centrą, kur sniego danga pasiekė 5 cm aukštį ir balandžio 13 d. sustabdė miesto gyvenimą.

Paskutinį kartą iškritus sniegui, sniego dangos aukštis greitkelyje, jungiančiame rytinę Vano provinciją ir Bachčesarajaus rajoną, pasiekė 6 metrus.

Greitkelis, kuris žinomas dėl to, kad žiemą ilgai uždaromas dėl sniego ir lavinų, sausio viduryje buvo uždarytas dėl gausaus snygio.

Vasario 21 d., po 36 dienų, kai kelias buvo uždarytas, savivaldybės darbuotojai, valydami sniegą, pagaliau jį vėl atidarė. Tačiau tai truko tik dvi dienas, nes dvi lavinos vėl uždarė kelią.

Balandžio 13 d., prasidėjus naujai sniego bangai, darbininkai sunkiasvorės technikos pagalba stengėsi nukasti sniegą nuo kelio. "Dėl sudėtingų sąlygų per pusantros valandos galima nuvalyti tik kilometrą kelio", - sakė pareigūnai.

Valdžios institucijos patarė vietos gyventojams naudotis kitu keliu, jungiančiu miestą su Bingolu, kol kelias vėl bus atidarytas.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau