Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 1

Melo imperija, operacija Z ir naujoji pasaulinė šachmatų lenta

Vienintelis priešnuodis propagandinei demencijai pasitarnauja reti proto balsai, kurie, kaip atsitiko, yra rusiški, todėl nutildyti ir (arba) atmesti.

Ypač nuo GWOT (pasaulinio karo su terorizmu) pradžios tūkstantmečio pradžioje niekas niekada nepralaimėjo statydamas pinigus prieš toksišką puikybės, arogancijos ir neišmanymo derinį, kurį serijomis diegia Chaoso ir melo imperija.

Tai, kas didžiulėje intelektinėje neskraidymo zonoje, vadinamoje JAV "Think Tankland", vadinama "analize", apima pageidavimus, pavyzdžiui, Pekinas "tiki", kad Maskva Kinijos amžiuje atliks pagalbinį vaidmenį tik tam, kad dabar geopolitinio lyderio kėdę užimtų Rusija.

Tai tinkamas pavyzdys ne tik atvirai rusofobiškos / sinofobiškos paranojos dėl lygiaverčių konkurentų atsiradimo Eurazijoje - pirmapradžio angloamerikietiško košmaro - bet ir grubaus neišmanymo apie sudėtingos Rusijos ir Kinijos visapusiškos strateginės partnerystės subtilybes.

Operacijai Z metodiškai pereinant į antrąjį etapą, amerikiečiai taip pat pradėjo savo simetrinį antrąjį etapą, kuris de facto reiškia atvirą eskalaciją link Totalen Krieg, nuo hibridinių atspalvių iki įžiebimo, žinoma, viską vykdant per tarpininkus. Garsusis "Raytheon" ginklų pardavėjas Lloydas Austinas, persikūnijęs į Pentagono vadovą, išdavė žaidimą Kijeve:

"Mes norime, kad Rusija susilpnėtų tiek, kad negalėtų daryti tokių dalykų, kokius darė įsiverždama į Ukrainą".

Taigi štai taip: imperija nori sunaikinti Rusiją. Karas Inc. šėlsmas dėl neribotų ginklų krovinių nusileidimo į Ukrainą, kurių didžioji dauguma pakeliui bus tinkamai išnaikinti Rusijos tiksliųjų smūgių. Amerikiečiai su Kijevu visą parą dalijasi informacija ne tik apie Donbasą ir Krymą, bet ir apie Rusijos teritoriją. Totalen Krieg vyksta lygiagrečiai su suplanuotu kontroliuojamu ES ekonomikos griovimu, o Europos Komisija linksmai veikia kaip savotiška NATO ryšių su visuomene tarnyba.

Propagandinės demencijos ir ūmaus kognityvinio disonanso pertekliuje visoje NATOstano sferoje vienintelis priešnuodis yra retas proto balsas, kuris, pasirodo, yra rusiškas, todėl nutildytas ir (arba) atmestas. Vakarai juos ignoruoja savo pačių kolektyviniu pavojumi.

Patruševas atjungia Triple-X

Pradėkime nuo prezidento V. Putino kalbos Sankt Peterburgo įstatymų leidėjų taryboje, skirtos Rusijos parlamentarizmo dienai paminėti.

V. Putinas pademonstravo, kaip vos ne nauju "geopolitiniu ginklu", besiremiančiu "rusofobija ir neonacistais", kartu su "ekonominio smaugimo" pastangomis ne tik nepavyko užgniaužti Rusijos, bet ir įskiepijo kolektyvinėje pasąmonėje egzistencinio konflikto - "antrojo Didžiojo Tėvynės karo" - nuojautą.

Visam spektrui nevaldomai kilus isterijai, žinia imperijai, kuri vis dar atsisako klausytis ir net nesupranta "saugumo nedalomumo" reikšmės, turėjo būti neišvengiama:

"Norėčiau dar kartą pabrėžti, kad jei kas nors ketina kištis į iš išorės vykstančius įvykius ir kelia Rusijai nepriimtinas strateginio pobūdžio grėsmes, turėtų žinoti, kad mūsų atsakomieji smūgiai bus žaibiški. Turime tam visas priemones. Tokių, kokiomis dabar niekas negali pasigirti. Ir mes nesigirsime. Mes jomis pasinaudosime, jei prireiks. Ir aš noriu, kad visi apie tai žinotų - mes priėmėme visus sprendimus šiuo klausimu".

Vertimas: dėl nesibaigiančių provokacijų ponai Kinžal, Zirkonas ir Sarmatas gali būti priversti pristatyti savo vizitines korteles pasirinktose Vakarų platumose net ir be oficialaus kvietimo.

Tikriausiai pirmą kartą nuo operacijos "Z" pradžios V. Putinas atskyrė karines operacijas Donbase ir likusioje Ukrainos dalyje. Tai tiesiogiai susiję su vykstančia Chersono, Zaporožės ir Charkovo integracija ir reiškia, kad Rusijos ginkluotosios pajėgos toliau eis ir eis, įtvirtindamos suverenitetą ne tik Donecko ir Luhansko liaudies respublikose, bet ir Chersone, Zaporožėje ir toliau nuo Azovo jūros iki Juodosios jūros, iki pat visiškos Nikolajevo ir Odesos kontrolės įtvirtinimo.

Formulė visiškai aiški: "Rusija negali leisti, kad aplink šalį būtų kuriamos antirusiškos teritorijos".

Dabar pereikime prie itin išsamaus Saugumo tarybos sekretoriaus Nikolajaus Patruševo (Nikolai Patrushev) interviu laikraščiui "Rossijskaja gazeta", kuriame Patruševas tarsi atsijungė nuo trigubo X.

Svarbiausia išvada gali būti ši:

"Amerikietiškojo pasaulio žlugimas yra realybė, kurioje reikia gyventi ir susikurti optimalią elgesio liniją". Rusijos "optimalaus elgesio linija" - labai piktinantis universalistiniam ir unilateralistiniam hegemonui - yra "suverenitetas, kultūrinis ir dvasinis tapatumas bei istorinė atmintis".

Patruševas parodo, kaip "tragiškus pasaulinių krizių scenarijus tiek pastaraisiais metais, tiek šiandien primeta Vašingtonas, siekdamas įtvirtinti savo hegemoniją ir priešindamasis vienpolio pasaulio žlugimui". JAV nesivaržo "užtikrinti, kad kiti daugiapolio pasaulio centrai nedrįstų net pakelti galvos, o mūsų šalis ne tik nedrįso, bet ir viešai pareiškė, kad nežais pagal primestas taisykles".

Patruševas negalėjo nepabrėžti, kaip War Inc. tiesiogine prasme žudo Ukrainą: "Amerikos ir Europos karinis-pramoninis kompleksas džiūgauja, nes dėl krizės Ukrainoje jis negali atsikvėpti nuo tvarkos. Nenuostabu, kad, skirtingai nei Rusija, kuri suinteresuota kuo greičiau užbaigti specialiąją karinę operaciją ir sumažinti visų pusių nuostolius, Vakarai pasiryžę ją vilkinti bent jau iki paskutinio ukrainiečio."

Ir tai atspindi Amerikos elito psichiką:

"Jūs kalbate apie šalį, kurios elitas nesugeba vertinti kitų žmonių gyvybių. Amerikiečiai įpratę vaikščioti išdeginta žeme. Nuo Antrojo pasaulinio karo ištisi miestai buvo sulyginti su žeme bombarduojant, įskaitant branduolinį bombardavimą. Jie užtvindė Vietnamo džiungles nuodais, bombardavo serbus radioaktyviais šaudmenimis, degino irakiečius gyvus baltuoju fosforu, padėjo teroristams nuodyti sirus chloru (...) Kaip rodo istorija, NATO taip pat niekada nebuvo gynybinis aljansas, tik puolamasis."

Prieš tai interviu Rusijos televizijos laidai žaviu pavadinimu "Didysis žaidimas" užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas dar kartą išsamiai papasakojo, kaip amerikiečiai "nebereikalauja įgyvendinti tarptautinės teisės, o reikalauja gerbti "taisyklėmis grindžiamą pasaulio tvarką". Šios "taisyklės" niekaip neiššifruojamos. Jie sako, kad dabar taisyklių yra nedaug. Mums jų apskritai nėra. Yra tarptautinė teisė. Mes ją gerbiame, kaip ir JT chartiją. Pagrindinė nuostata, pagrindinis principas yra suvereni valstybių lygybė. JAV šiurkščiai pažeidžia savo įsipareigojimus pagal JT Chartiją, kai propaguoja savo "taisykles"".

S. Lavrovui teko dar kartą pabrėžti, kad dabartinę įkaitusią padėtį galima palyginti su Kubos raketų krize: "Tais metais egzistavo ryšio kanalas, kuriuo pasitikėjo abu lyderiai. Dabar tokio kanalo nėra. Niekas nesistengia jo sukurti."

Dabartinės būklės Melo imperija neužsiima diplomatija.

Žaidimo tempas naujoje šachmatų lentoje

Subtilia užuomina į Sergejaus Glazjevo ( Sergei Glazyev) darbus, kaip mūsų neseniai duotame interviu aiškino Eurazijos ekonominės sąjungos integracijos ir makroekonomikos ministras, Patruševas pataikė į dabartinio geoekonominio žaidimo esmę, kai Rusija dabar aktyviai juda aukso standarto link: "Ekspertai rengia mokslo bendruomenės pasiūlytą projektą, kuriuo siekiama sukurti dviejų grandžių pinigų ir finansų sistemą. Visų pirma siūloma nustatyti rublio vertę, kuri turėtų būti užtikrinta ir auksu, ir prekių, kurios yra valiutinės vertės, grupe, kad rublio kursas atitiktų realų perkamosios galios paritetą."

Tai buvo neišvengiama po atviros daugiau kaip 300 mlrd. dolerių vertės Rusijos užsienio atsargų vagystės. Galbūt prireikė kelių dienų, kad Maskva visiškai įsitikintų, jog jai gresia Totalen Krieg. Iš to išplaukia, kad kolektyviniai Vakarai prarado bet kokią galią daryti įtaką Rusijos sprendimams. Žaidimo tempą naujoje šachmatų lentoje nustato Rusija.

Savaitės pradžioje per susitikimą su JT generaliniu sekretoriumi Antonio Guterresu (Antonio Guterres) V. Putinas nuėjo taip toli, kad pareiškė, jog būtų pasirengęs derėtis - tik su keliomis sąlygomis: Ukrainos neutralumas ir Donbaso autonomijos statusas. Tačiau dabar visi žino, kad jau per vėlu. Totalen Krieg režime esančiam Vašingtonui derybos yra anatema - ir taip buvo nuo pat Rusijos ir Ukrainos susitikimo Stambule kovo pabaigoje.

Iki šiol operacijoje Z Rusijos ginkluotosios pajėgos panaudojo tik 12 % savo karių, 10 % naikintuvų, 7 % tankų, 5 % raketų ir 4 % artilerijos. Skausmo ciferblatas bus gerokai padidintas, o visiškai išlaisvinus Mariupolį ir vienaip ar kitaip išsprendus Donbaso katilą, kolektyvinės Vakarų isterijos, propagandos ir ginklavimosi kombinacija niekaip negali pakeisti faktų vietoje.

Tai apima ir beviltiškus žaidimus, tokius kaip tas, kurį atskleidė SVR - Rusijos užsienio žvalgyba, kuri labai retai klysta. SVR išsiaiškino, kad "Melo imperijos ir "War Inc." ašis siekia ne tik de facto Lenkijos invazijos, kad aneksuotų Vakarų Ukrainą, prisidengdama "istorinio susivienijimo" vėliava, bet ir bendros Rumunijos ir Ukrainos invazijos į Moldovą ir Padniestrę, o Rumunijos "taikdariai" jau telkiasi prie Moldovos sienos.

Vašingtonas, kaip tvirtina SVR, jau daugiau nei mėnesį rengia Lenkijos gambitą. Jis "vadovautų iš paskos" (prisimenate Libiją?), "skatindamas" "šalių grupę" okupuoti Vakarų Ukrainą. Taigi, padalijimas jau yra numatytas. Jei tai kada nors įvyktų, būtų įdomu lažintis, kokiose vietose ponas Sarmatas būtų linkęs platinti savo vizitinę kortelę.

Autorius Pepe Escobar

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip..., todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau