Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Kovo » 24

D. Trumpas raginamas 2024 m. atimti George'o Soroso pilietybę

Prezidentas D. Trumpas (Trump) raginamas panaikinti milijardieriaus globalisto George'o Soroso JAV pilietybę, kai jis bus perrinktas 2024 m.

(Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę)

Amerikiečių rašytojas Josephas Farahas (Joseph Farah) sako, kad jau seniai laikas parodyti Ameriką nekenčiančiam "megalomanui" George'ui Sorosui (George Soros) duris, o D. Trumpas yra tas žmogus, kuris galėtų tai padaryti.

Farahas rašo: Mano planas bus populiarus daugumai respublikonų ir daugeliui buvusių demokratų, kurie išvydo šviesą per pusę Džo Baideno kadencijos iki apkaltos - jei iki to laiko dar turėsime šalį.

Tai būtina reformuojant rinkimų praktiką JAV, taip pat apskritai kovojant su radikaliais kairiaisiais.

Turėtume atimti apgaulingą George'o Soroso dvigubą pilietybę.

Ar ketiname vėl padaryti Ameriką didžią? Neturėsime opozicijos, kai neliks šio kairiųjų lėlininko - vis dėlto ne tiek daug.

Kažkokiu paslaptingu būdu Sorošui buvo suteikta dviguba pilietybė - 1961 m.! Tuo metu man buvo 7 metai! Tikriausiai jis ją nusipirko, kaip ir bando nusipirkti viską, ko tik nori, įskaitant chaosą, kurį jis sėkmingai skleidžia mūsų gatvėse, rinkimuose ir kultūroje.

Sorosas yra imigrantas iš Vengrijos, tačiau vis dar turi šios šalies pilietybę. Amerika to neskatina. Dvigubą pilietybę sunku gauti. Tačiau jis ją išlaikė, nors savo didžiuliais turtais kurstė riaušes gatvėse ir skleidė antiamerikietiškas idėjas. Dabar jis bando Vengrijoje padaryti tą patį, ką daro Amerikoje. Pažiūrėkime, kas nori šio vaikino!

Jis taip pat buvo nuteistas už nusikaltimus vertybinių popierių srityje. Tai turėtų būti pagrindas atsisakyti jo dvigubos pilietybės.

Kodėl tokiam žmogui leidžiama naudotis savo turtais ir daryti tokią didelę politinę ir kultūrinę įtaką mūsų šalyje?

Nemačiau, kad kas nors kitas būtų uždavęs šį klausimą, bet jau seniai laikas diskutuoti.

Kaip ir kodėl užsieniečiui leidžiama skirti didžiules pinigų sumas Amerikos rinkimų procesui?

Jei mūsų kredo yra "Amerika pirmiausia", turėtume apsvarstyti galimybę išvaryti šį vyrą iš šalies. Tai turėtų būti toks pat svarbus prioritetas, kaip ir teroristų neįsileidimas.

Sorosas yra didybės maniakas, kartą rašiau: "Aš įsivaizdavau esąs kažkoks dievas. ... Tiesą sakant, nuo vaikystės su savimi nešiojuosi gana stiprias mesianistines fantazijas, kurias, mano manymu, turėjau kontroliuoti, nes kitaip dėl jų galėjau turėti bėdų."

Plėtodamas šią mintį, jis kartą sakė britų laikraščiui "Independent": "Tai savotiška liga, kai laikai save kažkokiu dievu, visko kūrėju, bet dabar, kai pradėjau tuo gyventi, jaučiuosi dėl to patogiai."

Savo knygoje "Amerikos viršenybės burbulas" (The Bubble of American Supremacy) jis teigė, kad JAV yra "grėsmė pasauliui", vadovaujama Respublikonų partijos, kuri yra "rinkos fundamentalistų" ir "religinių fundamentalistų" nesvetingo aljanso velnio vaikas. Jo teigimu, tai yra "suprematistinė" valstybė.

Tad kodėl jis norėtų būti JAV pilietis? Kad iš esmės pakeistų jos kursą savo iškreiptu būdu. Jis nori ją visiškai pakeisti - atsikratyti Konstitucijos ir Nepriklausomybės deklaracijos.

Sorosas tikrai nėra "filantropas". Tik perskaitykite, ką jis 1994 m. sakė laikraščiui "New York Times": "Aš esu tarsi deus ex machina. Esu kažkas nenatūralaus. Labai gerai jaučiuosi su savo vieša asmenybe, nes ją susikūriau pats. Ji atspindi tai, kuo man patinka būti, o ne tai, kas esu iš tikrųjų. Žinote, asmeniškai aš iš tikrųjų nesu nesavanaudiškas filantropas. Esu labai orientuotas į save."

Štai kaip jis save apibūdino biografui Michaelui Kaufmanui (Michael Kaufman): "Esu savotiškas pamišėlis, kuris nori daryti įtaką."

Tačiau viskas dar blogiau.

Štai ką jis pasakė per britų televiziją: "Šalia fantazijų apie buvimą Dievu aš taip pat turiu labai stiprių fantazijų apie buvimą bepročiu. Tiesą sakant, mano senelis iš tikrųjų buvo paranojikas. Mano šeimoje yra daug beprotybės atvejų. Kol kas man pavyko jos išvengti."

Savo knygoje "Sorošas apie Sorošą" jis rašė: "Nepripažįstu kitų primestų taisyklių. ... O režimo pasikeitimo laikotarpiais įprastos taisyklės negalioja".

Taigi dar kartą klausiu: kodėl šiam žmogui leidžiama išsaugoti JAV pilietybę?

Ar tik dėl pinigų - tiek daug jų jis naudoja nesantaikai ir susiskaldymui tautoje skleisti?

Jei ketiname sutvarkyti padėtį Amerikoje, turėtume pradėti nuo to, kad šiam vyrui nedovanotinai duotume į snukį.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau