Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Rugsėjo » 1

Buvęs "Pfizer" viceprezidentas: pasaulinis elitas siekia "pavergti mus visus skaitmeniniu būdu valdomame totalitariniame pasaulyje

Buvęs "Pfizer" viceprezidentas daktaras Michaelas Yeardonas (Michael Yeardon), 17 metų dirbęs didžiojoje farmacijos milžinėje, perspėjo, kad pasaulinis elitas aktyviai dirba siekdamas "pakenkti mums, sugriauti šiuolaikinę visuomenę ir pavergti visus žmones skaitmeniniu būdu valdomame totalitariniame pasaulyje".

Pasak buvusio "Pfizer" viceprezidento, elitas yra toks apskaičiuotas ir blogas, kad paprasti žmonės nesugeba suvokti jų ištvirkimo gelmių.

Daktaras Yeadonas yra unikalioje padėtyje kaip demaskuotojas, nes yra ir buvęs "Pfizer" viceprezidentas, ir mokslininkas. Galbūt todėl jis buvo apšmeižtas pagrindinėje žiniasklaidoje, o jo vardas buvo velkamas purvu už tai, kad ieškojo tiesos apie Covid-19 mRNA vakcinų saugumą ir veiksmingumą.

Dr. Yeadonas neseniai parašė pranešimą, kurį nori paskleisti plačiai ir plačiai. Jis priėjo prie tos pačios išvados, kaip ir daugelis, kad egzistuoja labai galingi interesai, kurie nori sugriauti šiuolaikinę civilizaciją, kad galėtų pavergti augalą. Taip, iš esmės Darbotvarkė 2030 ir Didysis persitvarkymas. WEF taip pat ne visai laikė savo planus paslaptyje.

Toliau pateikiame visą Dr. Yeardono pranešimą:

Gerbiamieji, kurie nervingai žvalgosi aplinkui ir klausia: "Kas, po velnių, vyksta?"

Tikiuosi, kad tai nėra pernelyg kontroversiška. Tai tikrai gąsdina, bet tikiu, kad mes vis dar esame teisingoje katastrofos pusėje, ir jei pakankamai mūsų įsisąmonins, kas vyksta čia ir visur demokratiniame pasaulyje, mes galime ištaisyti padėtį. Tikrai neturime daug laiko. Manau, kad per ateinančią žiemą viskas pasikeis negrįžtamai. Todėl šis skubus ir neįprastas prašymas.

Viskas, kas įvyko ir vyksta, tampa daug paprasčiau ir viskas įgauna prasmę tik tada, kai priverčiate save galvoti apie neįmanomus dalykus.

Jei eksperimentiškai priimsite poziciją, kad MŪSŲ VALDŽIA AKTYVIAI DĖL TO, KAD PAKENKINTŲ MUMS, IŠSIGRĮSTŲ MODERNIĄJĄ SOCIJĄ IR VISUS ŽMONIUS ĮKELTŲ Į DIGITALIAI VALDOMĄ TOTALITARINĮ PASAULĮ, viskas susipras. Nieko nėra perteklinio.

Net jei iš karto reaguosite, kad tai absurdas, pabandykite tai padaryti bent dieną.

Toliau prašau jūsų priimti eksperimentinę poziciją, kad žiniasklaida, kontroliuojama vos šešių pasaulinių korporacijų, susivienijusių į vieną pasaulinę organizaciją, apie kurią visi esate girdėję, nepaliaujamai jums meluoja ir tai daro jau daugiau nei 2,5 metų. Tas pats pasakytina ir apie internetą, kurį kontroliuoja mažiau pasaulinių korporacijų, taip pat susijusių su ta pačia pasauline organizacija.

Nes esu įsitikinęs, kad tai tiesa. Esu tikras, nes visa tai prasidėjo nuo mokslinės apgaulės, susijusios su virusu, ją papildė nesiliaujančia baimės kampanija, primetė priemones, kurios, kaip žinoma, buvo nenaudingos, kurios sužlugdė ekonomiką ir sugriovė pilietinę visuomenę, tada privertė daugumą sutikti su nenaudingomis, nereikalingomis, neveiksmingomis ir sąmoningai pavojingomis injekcijomis.

Akivaizdu, kad tai yra bjaurus nusikaltimas. Nieko panašaus dar nėra buvę.

41 metus dirbau gyvybės mokslų srityje - nuo mokymosi iki sėkmingo biotechnologijų bendrovės vadovo, buvau "Pfizer" kvėpavimo takų padalinio pasaulinių tyrimų vadovas ir viceprezidentas (1995-2011 m.).

Neturėčiau absoliučiai jokios paskatos ką nors iš to sakyti, jei nebūčiau tikras.

Esu tikras. Visa tai vyko "mano ratinėje", mano kompetencijos srityje.

Prašau apsvarstyti tai, ką pasakiau.

''Esu davęs daugiau kaip 70 interviu, visi jie buvo cenzūruojami. Buvau nešvariai apšmeižtas. Tai propaganda. Tai parodo, ką jie sugeba.

Štai ką apie mano pasiekimus rašė buvęs "Pfizer" valdybos narys:

"Pfizer" atliekų pavertimas "Novartis" auksu: Ziarco" istorija

Ar skamba kaip kvailys?

Daugelis klausė, kodėl žmonės anksčiau nesipriešino tironams. Iš dalies dėl to kalta baimė. Tačiau tai ne tik baimė. Taip yra todėl, kad normalūs žmonės, tokie kaip jūs ir aš, paprasčiausiai negali įsivaizduoti, kad būtų tokie blogi. Mes pasitikime žmogiškumu. Taip ir turėtume daryti. Dauguma žmonių yra geri. Tik nedaugelis yra išties siaubingai baisūs. Bet kai kurie yra. Būtent nesugebėjimas patikėti, kad tai vyksta, iš tiesų sustabdė žmones, kurie prieštaravo, kai turėjo, kai įrodymai buvo neabejotini, bet dar ne visai pasiekė jų duris, jų šeimą.
Jie ateina pas jus ir jūsų vaikus. Tai vyksta vėl. Atsiranda daug įrodymų apie ilgalaikį, kantrų planavimą. Man labai gaila.

Dabar viskas priklauso nuo jūsų. Nuoširdžiai nematau, ką dar galėčiau padaryti.

Geriausi linkėjimai ir nuoširdi padėka,
Dr. Michael Yeadon

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau